www.sportingindex.com

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum november 20, 2008, 23:24:33
Én megtaláltam Magyarországot mikor próbáltam regelni!

Nem tudom miért van nekünk másképp, de én nem tévesztettem el, kettőből csak észre vettem volna  :D

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 20, 2008, 23:33:51
Idézetet írta: Latzka Dátum november 20, 2008, 23:24:33
Én megtaláltam Magyarországot mikor próbáltam regelni!

Nem tudom miért van nekünk másképp, de én nem tévesztettem el, kettőből csak észre vettem volna  :D

Megvan

Hát ez mostmár....nem tudok regizni.
Azt írja ki, hogy nem tudnak azonositani vagy micsoda. Bár még olyat nem láttam, h egy iroda a regizéskor akarja ellenőrozni az adatokat. Na mindegy küldeném én a személyiről a másolatot, de nekik nem jó csak vezetői engedély vagy útlevél. És akkor hogy várjak majd felveszik velem a kapcsolatot. Aztán vártam tegnap óta, most meg kapom a választ, hogy még várjak mert éppen átnézik a regisztrációmat és majd a következő munkanap végéig azaz majd hétfő estig válaszolnak.
Azért még ilyet nem láttam, hogy 3-4 nap legyen egy regisztráció jó esetben.  :noway:

Még ilyet..elküldtem nekik bankszámlakivonatot illetve a személyim másolatát, de azt írják, hogy a személyi másolatát nem tudják ellenőrzni hanem küldjek útlevél másolatot, és ha nincsen akkor megszívtam, mert akinek nincsen útlevele annak számlája sem lehet...

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 21, 2008, 21:27:41
Még ilyet..elküldtem nekik bankszámlakivonatot illetve a személyim másolatát, de azt írják, hogy a személyi másolatát nem tudják ellenőrzni hanem küldjek útlevél másolatot, és ha nincsen akkor megszívtam, mert akinek nincsen útlevele annak számlája sem lehet...

ennyire szivatnak  :o:
xar ugy  :spaz:
hatha eszbekapnak es megjon az eszuk

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 21, 2008, 21:27:41
Még ilyet..elküldtem nekik bankszámlakivonatot illetve a személyim másolatát, de azt írják, hogy a személyi másolatát nem tudják ellenőrzni hanem küldjek útlevél másolatot, és ha nincsen akkor megszívtam, mert akinek nincsen útlevele annak számlája sem lehet...

Mi lett a vége, bent hagytad a pénzt vagy csináltattál útlevelet? Gondolkodom, hogy számlát nyitok de jelenleg nekem sincs útlevelem, viszont a befizetés nélküli £100 jól hangzik.

#21 október 31, 2015, 18:14:36, RedMunchen2013
Tárgytalan!