PaddyPower Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem lekorlátoztak. Nézz meg egy premier league meccsen egy 2 körüli oddsot. Ha ott is csak 10-20€ a limit, akkor biztosan lekorlátoztak.


#182 január 02, 2015, 17:45:17, Jabba
Köszi szépen a válaszokat! Elég fontos lenne levédenem a Rodgers fogadásomat JJ Wattal, ezért kérdezem. Ráadásul már kínálatban sincs a legtöbb helyen, ezért kéne egy nagyobb tét a Paddynél, legalábbis nem 1.10 EUR...  ;)
Premier League: Everton-City-re vendégre 60.05, döntetlenre 20.85, hazaira 14.3 a max tét. Chelsea-re enged 200-at felrakni.
A profit 50 EUR-ra van korlátozva.
Ami közelebbi, az az FA Kupa, hasonló az eloszlás, ott meg olyan téteket enged felrakni, hogy a profit 30 EUR körül legyen korlátozva.
Ez a 30-50 EUR nem tűnik túl soknak, másoknál is ez a helyzet?

Korlátozást meg azért nem érteném, mert a büdös életben nem nyertem tőlük 100 eurónál többet, nagy téteket sem játszottam, és összevissza csúnya téteket sem. Elég érdekes...  ???

cardiffra plafon 56euro

Idézetet írta: Jabba Dátum január 02, 2015, 17:40:30
Köszi szépen a válaszokat! Elég fontos lenne levédenem a Rodgers fogadásomat JJ Wattal, ezért kérdezem. Ráadásul már kínálatban sincs a legtöbb helyen, ezért kéne egy nagyobb tét a Paddynél, legalábbis nem 1.10 EUR...  ;)
Premier League: Everton-City-re vendégre 60.05, döntetlenre 20.85, hazaira 14.3 a max tét. Chelsea-re enged 200-at felrakni.
A profit 50 EUR-ra van korlátozva.
Ami közelebbi, az az FA Kupa, hasonló az eloszlás, ott meg olyan téteket enged felrakni, hogy a profit 30 EUR körül legyen korlátozva.
Ez a 30-50 EUR nem tűnik túl soknak, másoknál is ez a helyzet?

Korlátozást meg azért nem érteném, mert a büdös életben nem nyertem tőlük 100 eurónál többet, nagy téteket sem játszottam, és összevissza csúnya téteket sem. Elég érdekes...  ???

Ugyanerre a szintre vagyok korlátozva már egy ideje (pont ugyanennyit tehetek fel az Everton meccsre), bár én sem játszottam nagy tétekkel, viszont sok fogadásbiztosításukra ráindultam.
Irodán belül 5-10 eurókkal trédeltem a feltételek teljesítése miatt és az ajándék pénzeket mindig magas szorzóra tettem fel. Ebből lehetett elegük.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 02, 2015, 21:33:30
Ugyanerre a szintre vagyok korlátozva már egy ideje (pont ugyanennyit tehetek fel az Everton meccsre), bár én sem játszottam nagy tétekkel, viszont sok fogadásbiztosításukra ráindultam.
Irodán belül 5-10 eurókkal trédeltem a feltételek teljesítése miatt és az ajándék pénzeket mindig magas szorzóra tettem fel. Ebből lehetett elegük.
Köszi a válaszokat, legalább ez is kiderült. Egyébként a biztosításokra én is mentem, de viszonylag ritkán, és nem csak azokra, ráadásul nem is irodán belüli trade-ből. Ez elég nagy csalódás számomra egy ilyen irodától.

PP stan james betvictor. Ezek nagy szerű irodák csak épp nem "keleten"

Kb. 6 éve van számlám a Paddy-n. Rendszeresen használom. Többször ellenőrizték már. Tegnap belépek és a számlám korlátozott! Beenged de onnan semmit nem tudok csinálni. Kérik ,hogy töltsek fel képet az útlevélről vagy jogsiról. Persze most egyik sincs. Írtam e-mailt. Semmi nem jó nekik csak ez a kettő! Live chat-en szintén csak ennyi a válasz. Nem jó se a személyi, se a lakcímkártya, se közüzemi számla. Ilyet még nem hallottam ,hogy nem fogadják el a személyit! Ez egy vicc. Mással is szórakoznak vagy csak velem?

Csak egy tipp:esetleg írd meg nekik hogy az unión belül nem kell mindenhova útlevél elég a személyi igazolvány is.Írd azt hogy ezért nincs is útleveled,nem volt rá eddig szükséged.Írd meg egy levélben és ugyanabban csatold a személyid másolatát.Hátha..

Rákérdeztem egy havernál és ugyanez a helyzet. Ő elküldte a személyit és megírta ,hogy nincs útlevele mert minek. Az EU-n belül nem kell, máshova meg nem utazik. Nem fogadták el.

Most ha jól értem az a bajuk hogy nem mentélel Thaiföldre kurv..ni.
Írj nekik hogy ez nem az ő bajuk hanem a tiéd.  ;D

Idézetet írta: mathero Dátum január 14, 2015, 15:32:16
Kb. 6 éve van számlám a Paddy-n. Rendszeresen használom. Többször ellenőrizték már. Tegnap belépek és a számlám korlátozott! Beenged de onnan semmit nem tudok csinálni. Kérik ,hogy töltsek fel képet az útlevélről vagy jogsiról. Persze most egyik sincs. Írtam e-mailt. Semmi nem jó nekik csak ez a kettő! Live chat-en szintén csak ennyi a válasz. Nem jó se a személyi, se a lakcímkártya, se közüzemi számla. Ilyet még nem hallottam ,hogy nem fogadják el a személyit! Ez egy vicc. Mással is szórakoznak vagy csak velem?

Jutottál valamire, mert most nálam is elkezdtek szarakodni?

#192 január 26, 2015, 19:25:22, mathero
Sajnos semmire. Elküldtem a személyit, közüzemi számlát. Írtam ,hogy nincs se jogsi se útlevél. Útlevél nemrég járt le. Nem csináltam újat mert minek? Az EU-n kívül nem tervezek utazást. Nem fogadták el  :noway:. Nem értem. Ilyennel még nem találkoztam. Max. még arra gondoltam ,hogy küldök olyan képet, amin tartom a személyit. Olyat szoktak kérni.

Thank you for contacting Paddy Power Customer Support.

Thank you for providing us with the requested documentation. Unfortunately, in order to have your account reactivated, we still require further information.

When you get a moment, can you please send us:


-    Photo ID (Driving Licence or Passport only)

Kérdezd meg hogy kifizetik-e a jogsít, mert akkor boldogan küldöd nekik a másolatott.
Nekem 1 hete zárolták a számlám 2 napra, azért hogy küldjem el nekik újra a személyim..
Ez meg történt majd feloldották a zárolást.

Neked meg elfogadták a személyit?  :bash: Egyre jobb. Küldök én nekik útlevél képet is ha kifizetik  ;D. A vicc ,hogy évekig pókereztem náluk és soha nem kértek semmilyen iratot. Amióta sportfogadásra is használom azóta 3x vagy 4x kérték már személyit. Most már az se elég.