FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


De nagylelkűek lettek :) És ez az NB1es csak azoknak szól, akik kaptak róla mailt?

Gőzöm sincs.  Ottvan azon a linken valami "új felhasználóknak" dolog is, most ki számít annak? Aki ezután regel?
Mindenképpen érdemes chat-en utána érdeklődni mielőtt valaki emiatt feltölt..

Idézetet írta: csatarid Dátum május 16, 2012, 20:19:26
http://www.fortunawin.com/hu/promocios-ajanlat/nb1.html

Ennek annyi a lényege, hogy csak azok vehetik igénybe akik szerepelnek az "NB1-es tippjátékukban". Ez a tippjáték a FortunaWin facebook oldalán zajlik, és az onnan újonnan regisztrált tagok jogosultak az 5000 HUF-os kockázatmentes fogadásra.

Utána kérdeztem:

"elméletileg az ajánlat azoknak szól akik ott is játszanak, de mivel még nem játszott nálunk, ezért az ajánlat érvényes Önre
Levi:
töltse fel a számláját, fogadjon egy mérkőzésre és küldje el a jelentkezését a jelzett címre"

Nálam nem jön be az oldal, már tegnap is néha nehézkesen hozta be, de most teljesen meghalt (nem mintha olyan őrületes érvágás lenne  :D). Másnál is van hasonló probléma?

Idézetet írta: hege1010 Dátum május 22, 2012, 15:53:43
Nálam nem jön be az oldal, már tegnap is néha nehézkesen hozta be, de most teljesen meghalt (nem mintha olyan őrületes érvágás lenne  :D). Másnál is van hasonló probléma?

Nálam minden oké!


#157 május 28, 2012, 12:54:18, RedMunchen2010

Nekem kifizették már tegnap este :ok:

Ma aktivizálta magát a fortuna win!   ;)

Dupla hűségbónuszt, kétszer 10 000 ft-ot ígérnek 06.05. és 07.01. közötti befizetéseimre.   

Idézetet írta: Knapp Dátum június 06, 2012, 22:59:39
Ma aktivizálta magát a fortuna win!   ;)

Dupla hűségbónuszt, kétszer 10 000 ft-ot ígérnek 06.05. és 07.01. közötti befizetéseimre.
Én is kaptam ilyen mailt. ;D

Másodszor csak ha az elsőt teljesen elbukod. Ha eurós számla, akkor csak 30 EUR. Ez ám az egyenlőség.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum június 07, 2012, 08:50:38
Másodszor csak ha az elsőt teljesen elbukod. Ha eurós számla, akkor csak 30 EUR. Ez ám az egyenlőség.

Nem tudsz olyan forint és euró összeget mondani, ami a forint és euró számlás ügyfeleknek ugyanakkor bónuszt garantál két egymást követő napon is. 
Arról nem a Fortuna Win tehet, hogy még nem 330 az euró!   ;D

Ezúton értesítem, hogy mivel Ön szabálytalanul próbálta kiforgatni bónuszunkat. ezért a számláján a következő változtatásokat hajtjuk végre:

1. a bónuszt töröljük a számlájáról
2. a bónusz igénybevételétől számított nyereményeit töröljük, ami azt jelenti, csak a feltöltött összeg marad a számláján.

Szóval óvatosan!

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 07, 2012, 12:50:56
Ezúton értesítem, hogy mivel Ön szabálytalanul próbálta kiforgatni bónuszunkat. ezért a számláján a következő változtatásokat hajtjuk végre:

1. a bónuszt töröljük a számlájáról
2. a bónusz igénybevételétől számított nyereményeit töröljük, ami azt jelenti, csak a feltöltött összeg marad a számláján.

Szóval óvatosan!

Milyen szabálytalanságot követtél el?