FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem ma 14:02kor érkezett meg a múlt hét csütörtöki kifizetési kérelmem skrillre.

Közben amit vasárnap lekértem az  meg hétfőn megjött.

Nálatok is ez a hiba jön be az élő fogadásnál,vagy csak nálam van a hiba?

Az igazoló fogadás készítésénél nálatok is nem a felhasználónevet mutatja, hanem a teljes neveteket?
Köszi!

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 15, 2012, 00:06:29
Az igazoló fogadás készítésénél nálatok is nem a felhasználónevet mutatja, hanem a teljes neveteket?
Köszi!

Persze,mindenkinek a teljes nevet mutatja. Ha SPF kupához kell a kép én így csináltam:

Idézetet írta: Pikaa Dátum augusztus 15, 2012, 13:55:33
Persze,mindenkinek a teljes nevet mutatja. Ha SPF kupához kell a kép én így csináltam:

Köszi! Most már feltöltöttem egyet, amin csak a nevem látszik, Milan azt mondta, hogy OKés. De legközelebb akkor én is csinálom :)

A Fortunawin-nél nincs póker? Olyan,mint más oldalaknál is letöltöm a szoftvert és játszol. Mert csak én valami Pokerstars-os freerollt látok.


#232 szeptember 10, 2012, 21:34:45, Knapp
A cseh és szlovák fortuna oldalakat már próbálta valaki?

Kicsit töröm a csehszlovákot...
Enged regisztrálni és kihasználható ezeken az oldalakon a kezdőbónusz?

http://www.ifortuna.sk
http://www.ifortuna.cz/


Szerk.: közben látom, az aktivációhoz szükséges sms-t mindenképpen szlovák számra akarja küldeni az sk

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 10, 2012, 21:31:33
Szerk.: közben látom, az aktivációhoz szükséges sms-t mindenképpen szlovák számra akarja küldeni az sk
Akartam irni, hogy azok mivel helyi licensszel rendelkeznek, nem fogják elfogadni a külföldi reget.

Az előbb kaptam e-mailben!

Kezdje a BL csoportkört dupla pénzzel!
Használja ki 5000 forintos hűségbónuszát!

Töltse fel számláját 2012. szeptember 19. 24:00-ig!
Küldje el felhasználónevét a [email protected] e-mail címre a bónusz igénylésével.
48 órán belül jóváírjuk a számláján a bónusz összegét.

A hűségbónusz forgatási feltételei megegyeznek a kezdőbónusz feltételeivel. A bónusz értéke más pénznemben 15 EUR.
Csak olyan játékos igényelhet hűségbónuszt, aki nem rendelkezik az igénylés pillanatában aktív bónusszal.


Azért örültem volna, ha 10000 forintos a bónusz, de persze ez bőven jó így is!


Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 13, 2012, 17:48:33
Nekem ez jött:

Mert te játszol náluk orrba-szájba...!  :D

De most én is visszaveszem tőlük, amit a múltkor elvettek!

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 13, 2012, 17:48:33
Nekem ez jött:

Milyen jó neked! Én csak az ilyen lehetőségeket szoktam kihasználni!
Az lehetséges, hogy mondjuk egy 10est töltök fel és ezt duplázzák meg és nem az e-mailban írt összeget?

Feltöltöm, írok és megkapom a pénzt? aztán forgatni kell?

Akkor is megkapom a bónuszt szerintetek, ha csak 3k val töltöttem fel ?