FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum december 26, 2012, 21:35:54
Nálam is ugyanez a helyzet, Tigris, NBA meccsen alig tudtam egy ötezrest felrakni.
Korábban nekem is sikerült a kezdőbónuszt illetve a feltöltési bónuszokat megforgatás nélkül átbukni máshova, valószínűleg ebből elegük lett és az első látványos kísérlet után hosszú távú korlátot kapunk.
Ez van.

Aha, akkor ez "megnyugtató" kicsit. Mondjuk téged már lehet ismernek mindenhol. :D
De azt nem értem továbbra sem, hogy vannak olyan események, ahol 2 mp alatt elfogadták az 5000 Ft-os tétet (még csak fel sem ugrott, hogy a bookmaker elfogadására vár), máshol (PL-ben, lol) meg soknak találják.  :redchug:

Érdekes egy iroda annyi szent, de amit most csinált az még nekem is meglepő (pedig van pár mókás sztorim róluk). Fogadni akarok a Fulham-Swansea bajnoki döntetlenjére, de az alábbi reakciót kapom: (lásd kép)


Szorzó blokkalva egy PL meccsen, a hazai, vendég simán megy, de az X az nem.....

Most velem is olyasmi történt, mint Tigris kollégával. A Safwat M. - Ali Mutawa J.M. teniszmeccsen kezdetben 1,66-os odds-szal jöttek ki az 1.szett 9,5 gém alattra és aki kicsit is utánanéz az láthatja, hogy ez óriási hiba volt. 20 000-ral próbáltam, de nem engedte, majd újra, ekkor már kiírta, hogy oddsmódosítás és már csak 1,30-ért adják. Egy 10-sel még így is nyomtam volna, de akkor meg azt írta szorzó blokkolva. A Monfils G.-Zayed M.S.-re 1,30-at írnak szintén az 1. szett 9,5gém alattra, de ez is blokkolva. Most fikázhatnám őket, hogy akkor minek rakják ki, ha nem tehetek rá, de ha meg utólag törölnék a nyertes fogadást, akkor még pipább lennék.

Engem most úgy utasít el az Aucklandi női kvalin, hogy nem is változik az odds.
Két meccsre is akartam fogadni, de nem engedte, de még azt sem ajánlja fel, hogy 1.000 Ft-tal tegyem meg.
Mondjuk ugye én fekete listás vagyok náluk... :)

Nálam most minden okés. Igaz, már nem is fogadok túl nagy összegekben, szerencsére gond nélkül elfogadták eddig a tétjeimet, bár azért megijedek, amikor látom felugrani a bookmaker-es feliratot. :)

Van egy olyan érzésem, hogy ez bukméker függő is.
Lehet közöttük gyorsabb, okosabb is, ami nekünk szívás.
Aztán van óvatosabb, aki félti az állását, vagy ritkán lát egyben "ekkora" összegeket és félre érti a feladatát, azt hiszi, hogy a téteket kell minimalizálni minden lehetséges alkalommal.
Pedig az irodák nyeresége a megtett tétek nagyságától is függ, ha jól határozták meg a szorzókat...

Az azért meglepő, hogy itt rengetegszer kell a buki elfogadására várni kis összegeknél is.
Mindegy, rájuk kell hangolódni!
A bwines éjszakás bukit szinte látom is magam előtt, ahogy rendszeresen cigi szünetet tart...

Sziasztok.A 10000 ft bónusz még mindig érvényes?Mert az e-mailben az volt,hogy dec 31. 23:59-ig.

Idézetet írta: mate.bazso.7 Dátum december 31, 2012, 10:59:22
Sziasztok.A 10000 ft bónusz még mindig érvényes?Mert az e-mailben az volt,hogy dec 31. 23:59-ig.

Aztán volt egy újabb email egy szűkebb (karácsony előtti) határidővel, mert elfogyott a pénzük...
Kérdezz rá, hátha még dolgoznak ma!

Ha nem kapsz választ ma, azért megkockáztathatod, hogy befizetsz és kikéred a bónuszt.
Ha nem adják meg, akkor meg kiutaltatod a pénzt...

Azért az már egy "kicsit" nevetséges, hogy egy 600 Ft-os tétet is elutasítanak. :)  :'(

Idézetet írta: Tigris Dátum január 05, 2013, 13:56:20
Azért az már egy "kicsit" nevetséges, hogy egy 600 Ft-os tétet is elutasítanak. :)  :'(

Ez micsoda? Nem tudsz fogadni náluk?


Amúgy azt vettem észre, hogy éjjel jobban megéri fogadni náluk, legalábbis a magunkfajtáknak, akiknél nem látják szívesen a nagy téteket a 3-4-es oddsokon. :D
Amikor éjjel fogadtam, akkor nem kellett várni a buki szarságaira, hanem szerintem be van állítva 1 tétlimit, amit én olyan 5000 Ft-ra saccolok, mert amint elértem azt az összeget, 200 Ft-ot se engedett felrakni...

(Egyébként az a 600 Ft a Plabennec győzelemre ment volna 6.4-es oddssal, szóval ez így 1 kicsit lehangoló, még ha nem is nagy pénzről van szó.)  :'(

Lehet már túl késő van, de nem értem az oddsmájsztert az Atlanta-Boston meccsen:

Lesz-e hosszabítás?: Igen 7,5

Mérkőzés: Döntetlen 14,75

Milyen más módon tud még kialakulni hosszabítás, ha nem döntetlen a mérkőzés a rendes játékidőben?


Idézetet írta: Tigris Dátum január 05, 2013, 21:22:10
Amúgy azt vettem észre, hogy éjjel jobban megéri fogadni náluk, legalábbis a magunkfajtáknak, akiknél nem látják szívesen a nagy téteket a 3-4-es oddsokon. :D
Amikor éjjel fogadtam, akkor nem kellett várni a buki szarságaira, hanem szerintem be van állítva 1 tétlimit, amit én olyan 5000 Ft-ra saccolok, mert amint elértem azt az összeget, 200 Ft-ot se engedett felrakni...

(Egyébként az a 600 Ft a Plabennec győzelemre ment volna 6.4-es oddssal, szóval ez így 1 kicsit lehangoló, még ha nem is nagy pénzről van szó.)  :'(

Az zuhanó szorzó volt, szemfüles arbosok is rámozdulhattak, de akkor sem értem ezt az üzletpolitikát.
Mondjuk azt is csinálhatnák, mint az igen komoly Dobet, hogy 1.01-re leviszik annak a szorzóját, amire már nem várnak téteket.
Szombat délben pl. a Millwall és a Wigan hazai kupameccsére 1.01 és 1.02 volt a szorzó náluk!  :D


Idézetet írta: Coraggio Dátum január 06, 2013, 01:27:53
Lehet már túl késő van, de nem értem az oddsmájsztert az Atlanta-Boston meccsen:

Lesz-e hosszabítás?: Igen 7,5

Mérkőzés: Döntetlen 14,75

Milyen más módon tud még kialakulni hosszabítás, ha nem döntetlen a mérkőzés a rendes játékidőben?



Más algoritmussal számolhatják.
Na meg ha nincs összehangolva (ez más irodáknál is előfordul), akkor a "lesz hosszabbítás"-ra érkező tétek nem viszik le automatikusan a döntetlen szorzóját.
Azt is el tudom képzelni, hogy "külön kasszán" van a két ajánlat, vagy csak az irodán belüli arbosokat akarják beugratni.  :)

Köszi Knapp!

Már azt hittem lemaradtam valami drasztikus szabálymódosításról :)