Napi Szuper Tipp - Tippjáték - Szabályok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jó ez a bettingadvice-os tippjáték kezdeményezés. Sok sikert hozzá.  :ok:

szerintem is fain a kezdeményezés, olyan kérdésem lenne, hogy longtherm fogadást lehet tolni?

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 02, 2015, 11:49:44
szerintem is fain a kezdeményezés, olyan kérdésem lenne, hogy longtherm fogadást lehet tolni?

Long term nincsen..

Idézetet írta: Ripi Dátum január 02, 2015, 13:02:47
Long term nincsen..

Ha én ma a Darts VB döntőbe (vasárnap) jutóira szeretnék tippelni, megtehetem?

Idézetet írta: szorzatos Dátum január 02, 2015, 14:17:39
Ha én ma a Darts VB döntőbe (vasárnap) jutóira szeretnék tippelni, megtehetem?
Igen. Pontositom a long term szabalyt... Honapon belul lehet...

Idézetet írta: Ripi Dátum január 02, 2015, 16:26:32
Igen. Pontositom a long term szabalyt... Honapon belul lehet...


Na az jó, akkor a "január 2"-be teszem, mert mondható egy több napig tartó eseménynek, ami ma este kezdődik.

1.tipp
Angol FA kupa
Cardiff-Colchester
tipp:mindkét csapat szerez gólt
odds:1.7
iroda:bwin
Kezdés:20:45 2015.01.02.

A két csapat 2008 óta nem találkozott egymással,ugyanis nem szerepelnek azonos osztályban.A hazaiak esélyesebbek a párharcot illetően,azonban a kupára a kiscsapatok is eléggé fel szokták szívni magukat.A hazaiakban az is eléggé tüske lehet, hogy 5 meccse nem voltak képesek győzni a championshipben, ráadásul elég szép számmal estek a gólok meccseiken.A Colchesternek sem megy igazán,ők ugyanis jelenleg kiesőhelyen tanyáznak a bajnokságban.Azonban ahogy mondani szokták:a kupában bármi megeshet, és ugyan nem mondom azt, hogy továbbjut a kiscsapat, de abban bizonyos vagyok, hogy mindkét kapus maga mögé fog nyúlni ezen a meccsen.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum január 02, 2015, 19:12:02
1.tipp
Angol FA kupa
Cardiff-Colchester
tipp:mindkét csapat szerez gólt
odds:1.7
iroda:bwin
Kezdés:20:45 2015.01.02.

A két csapat 2008 óta nem találkozott egymással,ugyanis nem szerepelnek azonos osztályban.A hazaiak esélyesebbek a párharcot illetően,azonban a kupára a kiscsapatok is eléggé fel szokták szívni magukat.A hazaiakban az is eléggé tüske lehet, hogy 5 meccse nem voltak képesek győzni a championshipben, ráadásul elég szép számmal estek a gólok meccseiken.A Colchesternek sem megy igazán,ők ugyanis jelenleg kiesőhelyen tanyáznak a bajnokságban.Azonban ahogy mondani szokták:a kupában bármi megeshet, és ugyan nem mondom azt, hogy továbbjut a kiscsapat, de abban bizonyos vagyok, hogy mindkét kapus maga mögé fog nyúlni ezen a meccsen.

Bocsi,rossz helyre írtam be először.

Ripi, nem kéne korlátozni a nagy oddsok fogadását? Mondjuk max 5db 3 feletti vagy vmi hasonló?
Valaki elkezd tippelni, véletlenül nem jön be az első két tipp és akkor jönnek a 4es oddsok vaktában.
Ami egy felől érthető, mert -200pontról nehéz visszajönni mondjuk csupa 1,80as oddszal, de viszont így megy a vaktába tüzelés csak hogy pozitívba legyen a pont..

guruba is most lett olyan szabály h a tippek fele+1 2es odds alatt kell lennie. Nem véletlenül!

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 07, 2015, 10:47:19
Ripi, nem kéne korlátozni a nagy oddsok fogadását? Mondjuk max 5db 3 feletti vagy vmi hasonló?
Valaki elkezd tippelni, véletlenül nem jön be az első két tipp és akkor jönnek a 4es oddsok vaktában.
Ami egy felől érthető, mert -200pontról nehéz visszajönni mondjuk csupa 1,80as oddszal, de viszont így megy a vaktába tüzelés csak hogy pozitívba legyen a pont..

guruba is most lett olyan szabály h a tippek fele+1 2es odds alatt kell lennie. Nem véletlenül!

Nekem jo ez igy... nem mindig  a2es oddsok a jok. ha jol meg van indokolva egy 3-4es odds, az nekem hasznos.

Igen, csak szerintem nem mindegy, hogy valaki pusztán a nyeremény miatt tippel 4es oddra, vagy hogy neked hasznos legyen..
De tudod.

Ripi!
A választható irodáknál szerepel a Tippmix - ez vonatkozik az online-ra is, a TippmixPro-ra? Szeretnék innen odds-ot venni a tippjeimhez, a papírosnál bővebb a kínálat.

 :ok:
Idézetet írta: szorzatos Dátum március 26, 2015, 12:14:06
Ripi!
A választható irodáknál szerepel a Tippmix - ez vonatkozik az online-ra is, a TippmixPro-ra? Szeretnék innen odds-ot venni a tippjeimhez, a papírosnál bővebb a kínálat.

A MarathonBet is bekerülhetne a választható irodák közé?

Szia Ripi!

Szerintem csak olyan irodákat kellene belevenni a versenybe, aminek a kínálatát (és a szorzókat) később is le tudjuk ellenőrizni. Ergo ami szerepel pl az oddsportal.com-on.

Másik javaslat: "Ez alól kivételek az éjszakai és hajnali meccsek. Tehát ha valaki NBA, NHL, MLB ausztrál foci, hajnali tenisz stb tippet ír be, az még mehet az előző napi topicba.
Egészen pontosan a délelőtt 10 előtt kezdődő meccsek még mehetnek előző napi topicba."
Mivel most már engedélyezted, hogy mindenki megnyithatja az adott nap topicját, így inkább CET (tehát közép-európai idő szerint kellene a tippeket adni). Magyarul egy csütörtök hajnali meccs nem kerülhetne inkább a csütörtökhöz, nem pedig a szerdához?

Harmadik: Jó lenne tisztázni, hogy meddig tart a havi verseny, ugyanis eddig mindkét versenynél voltak az "utolsó percekig taktikázók", ami bár unszimpatikus hozzáállás, de nem tilos. Szerintem le kellene írnod, hogy meddig tart a havi (jelen esetben márciusi) verseny. Szerintem azok a mérkőzések számítanak bele, amik legkésőbb március 31.-én 23.59-kor (CET) elkezdődnek, de más szerintem még lazán fog tenni április elsejei, akár délelőtti tippeket is.

Köszi!  :beerchug: