Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: LeGOATJaMESSI Dátum március 26, 2024, 00:29:01Udv! Sikerult utanajarni? Volt valami konkret indok? Esetleg meg is oldodott?

Szia, nem érkezett válasz a bf-től, chates ügyfélszolgálat pedig nem tud mit tenni.

Sziasztok, lenne egy - valószínűleg általános - problémám, ám választ nem találtam rá. Bent van a betfairen pénzem, amit nem tudok kiutalni. Itt sokan mondták a srkillt, azonban a kiutalási lehetőségek között csak bankkártyás opció van (legalábbis én csak azzal találkoztam) mit tudok tenni?

Másik: ha mindenképp bankkártyára utalnék pénzt, lehet esetleg azt, hogy megadom egy ismerősét aki mondjuk külföldön él? Vagy az adatok nem egyezése miatt ez is kizart?

Soha ne add meg más bankkártya adatait, számla zárolása lehet belőle. Pénzmosás elleni törvények szigorúan tiltják az ilyesmit.

Be kell fizetned előbb Skrillről vagy Netellerről ahhoz, hogy ki tudj rá fizetni.

Idézetet írta: Keskeny Károly Dátum március 27, 2024, 09:25:25Sziasztok, lenne egy - valószínűleg általános - problémám, ám választ nem találtam rá. Bent van a betfairen pénzem, amit nem tudok kiutalni. Itt sokan mondták a srkillt, azonban a kiutalási lehetőségek között csak bankkártyás opció van (legalábbis én csak azzal találkoztam) mit tudok tenni?

Másik: ha mindenképp bankkártyára utalnék pénzt, lehet esetleg azt, hogy megadom egy ismerősét aki mondjuk külföldön él? Vagy az adatok nem egyezése miatt ez is kizart?


Fizess be Netelleren, és utána  ki lehet venni Betfair-ről Netellerre az összeset.

Köszi a választ!
Még egy kérdés, a netellerrol zökkenőmentesen ki lehet utalni? Csak mert olvastam hogy valamelyik banknal nem lehetett kiutalni a pénzt, szintén azért mert szerencsejátékbol van (mondjuk ezt nem értem honnan tudja a bank)

Fizess be Netelleren, és utána  ki lehet venni Betfair-ről Netellerre az összeset.
[/quote]

Idézetet írta: Keskeny Károly Dátum március 27, 2024, 09:51:00Köszi a választ!
Még egy kérdés, a netellerrol zökkenőmentesen ki lehet utalni? Csak mert olvastam hogy valamelyik banknal nem lehetett kiutalni a pénzt, szintén azért mert szerencsejátékbol van (mondjuk ezt nem értem honnan tudja a bank)

Fizess be Netelleren, és utána  ki lehet venni Betfair-ről Netellerre az összeset.


A Neteller-re lehet kérni  bankkártyát, fizikait és virtuálist, azokkal lehet vásárolni.

A virtuális ingyenes, mehet a mobilra és lehet költeni.

Idézetet írta: csucsu Dátum március 27, 2024, 20:15:51A Neteller-re lehet kérni  bankkártyát, fizikait és virtuálist, azokkal lehet vásárolni.

A virtuális ingyenes, mehet a mobilra és lehet költeni.
Még egy utso kérdés és tényleg békén hagylak :) a betfair nekem eurós, akkor eurós számlát kell nyitnom a Netelleren igaz? (Teljesen laikus vagyok ilyen ügyekben)

Idézetet írta: Keskeny Károly Dátum március 28, 2024, 17:48:03Még egy utso kérdés és tényleg békén hagylak :) a betfair nekem eurós, akkor eurós számlát kell nyitnom a Netelleren igaz? (Teljesen laikus vagyok ilyen ügyekben)

A legjobban akkor jársz ha eurós minden (márcsak az árfolyam miatt is) + ha van Neteller kártyád, akkor ATM-ből felvehetsz direkt eurót, ha pl. Budapesten élsz.

Üdv, elofizettem a bet angelre és nem enged belepni. Azt írja:
Hi, Bet Angel does not allow entry. He writes: Bet Angel has been unable to connect to Betfair using the supplied username and password. Betfair returned the following message. An exception was thrown during login.

Használok vpn-t de azt lehet hogy a program ben érzi?
Az ugyfelszokgalton se nagyon tudnak mit kezdeni ezzel

Idézetet írta: Keskeny Károly Dátum március 30, 2024, 15:21:24Üdv, elofizettem a bet angelre és nem enged belepni. Azt írja:
Hi, Bet Angel does not allow entry. He writes: Bet Angel has been unable to connect to Betfair using the supplied username and password. Betfair returned the following message. An exception was thrown during login.

Használok vpn-t de azt lehet hogy a program ben érzi?
Az ugyfelszokgalton se nagyon tudnak mit kezdeni ezzel

Van egy interactive login pipa. Próbáld esetleg azzal.

Idézetet írta: csucsu Dátum március 27, 2024, 09:46:03Fizess be Netelleren, és utána  ki lehet venni Betfair-ről Netellerre az összeset.

Annyit tennék hozzá, hogy elvileg Netellerre csak annyit kérhetsz ki, amennyit onnan fizettél be, de ez elég egyszerűen kijátszható: töröld az elmentett kártyát, és akkor már engedi az egészet kivenni.

Sziasztok!
Korábban a betfair eléréséhez CyberGhost ot használtam, de olvastam hogy vpn használatáért zárhatják a számlámat. Próbáltam a green tunnel-t, és a goodbyedpi-t használni a betangel bejelentkezéshez. Az a problémám, hogy csak 1x engedi megnyitni a betangelt, és másodjára ezt a választ kapom egy ablakban: "The Bet Angel Authentication server has rejected the log-in request". Tudjátok esetleg hogy mi lehet a probléma?

Próbáltam a WARP ot is. Avval engedi többször elindítani az alkalmazást, de a WARP átírja az IP címem.
A WARP egy VPN?
Próblémám lehet a WARP használatából?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Warp magyar ip-t ad, nem lesz gond. Betfair is irta, hogy nem gond a vpn.