Expekt Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha váltani akarsz, akkor menj a bet365-höz... Mit jelent egyébként az, hogy nem-jött át az unibet?

Idézetet írta: 26juventino Dátum március 31, 2013, 18:36:55
Sziasztok!

Idáig az Unibetnél voltam de az valahogy nem jött át nekem, ezért szeretnék érdeklődni, hogy ki mit gondol az Expekt fogadóirodáról? Megbízható a kifizetések szempontjából? Milyen foci kínálattal rendelkezik? (mondjuk a bwin-hez hasonlítva)

Üdvözlettel  :beerchug:
u.i.: Idő hiányában sajnos nem tudom végig olvasni a fórumot..

Pl. nincsen olyan menüpont, hogy "mai sportesemények" csak olyan van, hogy 4 és 1 órán belül kezdődő események... egy párszor már volt olyan, hogy reggel szerettem volna egy egész napos szelvényt rakni és azt csak úgy tudtam ha az eredmények.com-on néztem esti meccseket és úgy raktam meg, kikeresve az összeset... ez engem nagyon idegesít...
Aztán ott a mobil fogadás.. az unibet mobilra szinkronizált oldala egyenlő a 0-val, csak élő fogadást tudtam rakni.
Hát ezek azok az indokok ami miatt inkább váltani szeretnék és azért maradtam az Expektnél, mert jelen pillanatban 1500-2000ft körül tudok feltölteni, viszont azt is csak abaqoos online pénztárcából tehetem meg, mert az ERSTE-s visa electron kártyámról nem tudok valamiért..


Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum március 31, 2013, 18:40:54
Ha váltani akarsz, akkor menj a bet365-höz... Mit jelent egyébként az, hogy nem-jött át az unibet?

abaqoos-ról a bet365-re is tudsz feltölteni...


Tudom! :) Köszönöm a segítséget.

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum március 31, 2013, 19:03:46
abaqoos-ról a bet365-re is tudsz feltölteni...

Ez mondjuk igaz,csak az a feltöltés,majdem duplaannyiba fog fájni,mivel a bet365-ön a minimum deposit onnan 3500 ft

A héten kaptam 5 ingyenpröit és elég jól állok vele. De sehol nem találom hogy mennyit kell még átpörgetnem ahhoz hogy kitudjam utalni a pénzt. Valaki megtudná mondani hogy ezt hol lehet megnézni?

Sziasztok!
raktam egy négy meccses szelvényt de az egyik meccset elhalasztották. Most akkor mivan? megkapom azon szorzó nélkül a pénzem vagy meg kell várni míg az elhalasztott meccset lejátsszák?

Valószínűleg szorzó nélküli,ha nem játszák le 2 napon belül

Idézetet írta: szalist Dátum április 13, 2013, 13:17:09
Valószínűleg szorzó nélküli,ha nem játszák le 2 napon belül

Köszönöm! akkor várhatok . :D

Dokumentumok azonosítàsànàl mennyire akadékosak, illetve banki utalas mennyi idő alatt érkezik meg?valaszokat Elöre is köszi :beerchug:

Nem akadékosak, van hogy nem is kérnek..

2-3 munkanap

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 25, 2013, 22:29:52
Nem akadékosak, van hogy nem is kérnek..

2-3 munkanap

Király, köszi! :redchug:

#628 július 17, 2013, 09:59:50, vmlinuz
Megújult az Expekt oldala. Áttették a Betclic platformra  :'( :bash:

Sajnos, igen.  :noway:

Azt hiszem, be is fejeztem nálunk.
Pedig, hogy szerettem az élő fogadásaikat.
Sokszor, szó szerint aranyat értek.  ;)