III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A kluboknak nyújtott TAO támogatás mellett igazán járna annyi az NB1-es labdarúgóknak, hogy ingyen tankolhassanak a MOL-nál.




"A 48. perc Tököli Attila és egy bosnyák védő kakaskodásának ökölpárbaj lett a vége. A meccset borzasztóan gyengén vezető Pintér Csaba mindenki megrökönyödésére csak sárga lapot adott a két játékosnak. Nem az első kiállítás, amit hiányolt a publikum, teljes joggal... Az 54. percben Tököli lebuzizta a játékvezetőt, ezért megkapta jogos piros lapját."
/rangado.hu/

;D

Vártam márt a hírt  ;D
Állítólag a Celikes focisták (vagy inkább jóbarátai) arra fogadtak a Honvéd elleni visszavágó előtt, hogy minimum 7 gól lesz a meccsen. Az opcióra annyi pénz folyt be, hogy törölni kellett a kínálatból egy idő után  ;D)

(*bet365-ön 4.5 overt adtak meccs előtt 2.25-ért kb)

Valóban fura volt, amilyen gólokat kaptak, az bozózatba illő volt. Tényleg az egyik legrosszabbul eladott bunda, amit valaha láttam...


Idézetet írta: oakland23 Dátum július 15, 2013, 09:22:24
Vártam márt a hírt  ;D
Állítólag a Celikes focisták (vagy inkább jóbarátai) arra fogadtak a Honvéd elleni visszavágó előtt, hogy minimum 7 gól lesz a meccsen. Az opcióra annyi pénz folyt be, hogy törölni kellett a kínálatból egy idő után  ;D)

(*bet365-ön 4.5 overt adtak meccs előtt 2.25-ért kb)

Valóban fura volt, amilyen gólokat kaptak, az bozózatba illő volt. Tényleg az egyik legrosszabbul eladott bunda, amit valaha láttam...

Hol olvastad oakland ? :D

Vajon le volt fizetve a bíró?  ;D - Boszniai második vagy harmadik liga, nem tudom pontosan

FK Mladost FK Proleter 2-1 (Full HD)


Utolsó erejével sétált végig a pálya szélén a haldokló szurkoló

Régi hagyomány a Feyenoord focicsapat szurkolói körében, hogy tömegesen vonulnak ki a szezon első edzésére. Nem történt ez másképp idén sem, azonban az edzés most nem a csapatról, hanem annak egyik haldokló szurkolójáról szólt.
Az 54 éves Rooie Marck súlyos beteg volt, orvosai mindössze néhány napot jósoltak neki. Utolsó kívánságainak egyike az volt, hogy még egyszer láthassa kedvenceit a pályán. A klub megszervezte, hogy a hordágyon fekvő Marck barátaival a pálya széléről követhesse figyelemmel a tréninget.
12 perccel azután, hogy a labdarugók kivonultak a pályára, a lelátón egy hatalmas zászló bomlott ki, rajta Rooie rajzolt másával és drukkerek énekelni kezdték a - Liverpool FC. himnuszaként elhíresült - "You Will Never Walk Alone" dalt.
A haldokló férfit mélyen meghatotta szurkolótársai szeretete, utolsó erejét összeszedve segítség nélkül felkelt, majd barátai támogatásával elindult a b-közép felé. A Feyenoord labdarugói egyenként odamentek hozzá, megölelték, és bíztatták. Rooie végül nagy nehezen odasétált az őt éltető szurkolókhoz és tőlük is elbúcsúzott. Örökre.

Három nappal az első edzés után Rooie örökre lehunyta szemét.

Eerste Training Feyenoord & Laatste Training Rooie Marck 2013/14


Á, szavakat nem találok; még a videót el sem indítottam, de komolyan a könny mindjárt a szemembe szökik. Sokszor mi is csak idegeskedünk ilyen-olyan fogadásokon, nem kellene; az nem fontos...

Leírhatatlan, milyen felemelő érzés ez a történet.

Köszi a megosztást!!

Idézetet írta: Kagawa Dátum július 22, 2013, 09:55:05
Vajon le volt fizetve a bíró?  ;D - Boszniai második vagy harmadik liga, nem tudom pontosan

FK Mladost FK Proleter 2-1 (Full HD)

Ez úgy mi a f*szom volt ???


Idézetet írta: oakland23 Dátum július 27, 2013, 12:56:43
Nem tudom, ez-e a megfelelő topic, de talán elfér:

http://www.sport1tv.hu/Hirek/2013/07/27/lab_nash_inter8

Ez most komoly? Ilyet ti láttatok már ?:D Mert én nem.. ;D

Idézetet írta: davixxx Dátum július 27, 2013, 13:05:59
Ez most komoly? Ilyet ti láttatok már ?:D Mert én nem.. ;D
Egy teljes nap erejéig az Inter játékosa lesz:D ezzel is basztatja csapattársát Copy Bryantet aki Milan drukker  ;D