bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

suba74 és 17 vendég van a témában


Az FB-n a TippmixPro csoportba tették fel ezt a hírt.

A törvényben benne van, más kérdés, hogy alkalmazzák-e. Egy hónap múlva kiderül.

https://net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=99100034.tv

13/F. § *  A pénzforgalmi szolgáltató az általa kibocsátott készpénz-helyettesítő fizetési eszköz - ide nem értve a csekket és az elektronikus pénzt - használatával összefüggésben annak birtokosa terhére vagy javára teljesítendő

a) szerencsejáték-szervezéssel érintett kereskedelmi kategória kódhoz,

b) 348 országkódtól eltérő országkódhoz, és
(ez Magyarország kódja)

c) interneten keresztül nyújtott pénzforgalmi szolgáltatáshoz

kapcsolódó, autorizációs előzménnyel rendelkező fizetési műveletet a teljesítés felfüggesztése vagy egyéb módon történő késeltetése nélkül, haladéktalanul visszautasítja.

40/E. § (5) *  E törvénynek a Módtv5.-tel megállapított 12. § (3a) bekezdését, 13/C-13/F. §-át, 13/G. § (1), (3) és (4) bekezdését, valamint 13/H-13/I. §-át 2023. július 1. napját követően kell alkalmazni.

#8611 június 05, 2023, 16:09:05, Csabi76
Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 05, 2023, 15:05:57Forrás?
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

#8612 június 05, 2023, 16:29:27, vukika1982
Banki átutalásra is vonatkozik majd ez a szabályozás elvileg?   A jövőre nézve milyen befizetési módot javasoltok? Én régimódi vagyok , eddig csak bankkártyát használtam be- illetve kifizetésre. A Skrill - es befizetés működik a bet 365-nél? Köszi előre is.




Akkor ez nem a bet365re vonatkozik, hanem minden fogadóirodára.

Átállnak majd kriptovalutára. Na, azt hogy fogják tiltani? (hogy tiltották volna be az anyjuk picsáját, még mielőtt megfogantak).


Idézetet írta: LosGabos Dátum június 05, 2023, 15:34:09Az FB-n a TippmixPro csoportba tették fel ezt a hírt.

A törvényben benne van, más kérdés, hogy alkalmazzák-e. Egy hónap múlva kiderül.

https://net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=99100034.tv

13/F. § *  A pénzforgalmi szolgáltató az általa kibocsátott készpénz-helyettesítő fizetési eszköz - ide nem értve a csekket és az elektronikus pénzt - használatával összefüggésben annak birtokosa terhére vagy javára teljesítendő

a) szerencsejáték-szervezéssel érintett kereskedelmi kategória kódhoz,

b) 348 országkódtól eltérő országkódhoz, és
(ez Magyarország kódja)

c) interneten keresztül nyújtott pénzforgalmi szolgáltatáshoz

kapcsolódó, autorizációs előzménnyel rendelkező fizetési műveletet a teljesítés felfüggesztése vagy egyéb módon történő késeltetése nélkül, haladéktalanul visszautasítja.

40/E. § (5) *  E törvénynek a Módtv5.-tel megállapított 12. § (3a) bekezdését, 13/C-13/F. §-át, 13/G. § (1), (3) és (4) bekezdését, valamint 13/H-13/I. §-át 2023. július 1. napját követően kell alkalmazni.


Az én értelmezésem szerint egyrészt az elektronikus pénz nem tartozik ide, márpedig elektronikus pénz fogalomkörébe tartozik a virtuális számlán lévő valuta is.
Másrészt ez a törvény az illegális szerencsejáték szervezése ellen akar tenni és tesz is 1991 óta.

Külföldi fogadóirodánál fogadni nem ütközik semmilyen törvénybe.

...még....

 

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum május 24, 2023, 21:13:29Pár napja nekem se kéri az Authenticatort se telefonon se laptopon.
De jó neked,nálam minden rossz....

Idézetet írta: samatto Dátum június 11, 2023, 10:35:00De jó neked,nálam minden rossz....
nem tudom hogy kellene működnie de külföldön vagyok Olaszországban és nem engedi: azt írj számla korlátozások miatt a fogadást nem engedélyezi.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum június 12, 2023, 08:13:49nem tudom hogy kellene működnie de külföldön vagyok Olaszországban és nem engedi: azt írj számla korlátozások miatt a fogadást nem engedélyezi.

Azt is vedd figyelembe, hogy lehet Olaszországban nem fogadhatsz a bet365-nél, de ez csak feltételezés.

Idézetet írta: Admin Dátum június 12, 2023, 08:57:53Azt is vedd figyelembe, hogy lehet Olaszországban nem fogadhatsz a bet365-nél, de ez csak feltételezés.
Igen, ezt gyanítom én is, de belépni be tudok, csak érdekes hogy otthon se kérte az authenticatort itt se kéri csak egyszerűen nem enged tippet tenni. Ha kérné és utána utasítaná el az nekem tisztább lenne - de inkább ne kérje otthon se :)

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum június 12, 2023, 08:13:49nem tudom hogy kellene működnie de külföldön vagyok Olaszországban és nem engedi: azt írj számla korlátozások miatt a fogadást nem engedélyezi.
Nem lehet vele fogadni Olaszországban. Unibet és W Hill van esetleg 888. De a bet365 kaszinónak működni kell ott is.

Itt a link:
https://www.gioco-legale-italia.it/siti-scommesse-sportive-italia.php

#8621 június 19, 2023, 16:06:26, Admin
...

Nemhogy szűkülne a dolog, hanem kiteljesedik.

A korábban említett jogszabály az illegális oldalakkal kapcsolatban vezet be korlátozást.

...

Tilos a reklámozás! (Admin)

#8622 június 19, 2023, 16:05:22, Admin
Idézetet írta: Gazsa Dátum június 19, 2023, 15:23:09...


Nekem nem jon be a digitalhungary oldal

Bejott az oldal de semmi uj info nincs benne. Azt taglalja a ceg hogy a liberalicioval tobb lesz a forgalom? Nagyon okos megallapitas, hiszen ha vesz valaki koncessziot akkor az ovet is hozzacsapjak a szrt forgalmahoz. Eleg nyilvanvalo, szerintem.
Ahogy a legalis oldalak gyujtemenye is az. Szerintem senki nem mondta itt hogy illegalis jatszani az unibeten pl. Arrol van szo hogy a szabalyokat latva barmikor donthet ugy pl a bet365 hogy kizarja a magyarokat, mert nem tud vagy akar koncesszios jogot venni. Ahogy Romaniaban. Nyilvan errol Milanek tobbet tudnak, de itt ez a felelem, hogy besokallnak es viszlat. Az hogy egy szabalyzott piacon valaki jepen van az legkevesbe a piac jatekosaitol fugg. Ugy is az iroda donti el hogy megeri-e a hercehurca, mert az ugye nem kerdes hogy nyilvan profitot termelnenek igy is ugy is.
Ha a kormany elkotelezett amellett hogy ne legyen itt senki mas csak a vegas.hu meg az szrt meg a masik fideszes online kaszinoja akkor ezert mindent meg is fognak tenni. Ha kell nem engedik a bankkartyas befiezest. Es hogy erre akar majd reagalni esetleg az unibet vagy a bet365 az mar csak rajtuk mulik. Vagy bezarjak a bazart es jo esetben csak evekre, de lelepnek. Ahogy szamos nalunk nagyobb piacon nincs bet365 vagy unibet.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 19, 2023, 16:10:28Bejott az oldal de semmi uj info nincs benne. Azt taglalja a ceg hogy a liberalicioval tobb lesz a forgalom? Nagyon okos megallapitas, hiszen ha vesz valaki koncessziot akkor az ovet is hozzacsapjak a szrt forgalmahoz. Eleg nyilvanvalo, szerintem.
Ahogy a legalis oldalak gyujtemenye is az. Szerintem senki nem mondta itt hogy illegalis jatszani az unibeten pl. Arrol van szo hogy a szabalyokat latva barmikor donthet ugy pl a bet365 hogy kizarja a magyarokat, mert nem tud vagy akar koncesszios jogot venni. Ahogy Romaniaban. Nyilvan errol Milanek tobbet tudnak, de itt ez a felelem, hogy besokallnak es viszlat. Az hogy egy szabalyzott piacon valaki jepen van az legkevesbe a piac jatekosaitol fugg. Ugy is az iroda donti el hogy megeri-e a hercehurca, mert az ugye nem kerdes hogy nyilvan profitot termelnenek igy is ugy is.
Ha a kormany elkotelezett amellett hogy ne legyen itt senki mas csak a vegas.hu meg az szrt meg a masik fideszes online kaszinoja akkor ezert mindent meg is fognak tenni. Ha kell nem engedik a bankkartyas befiezest. Es hogy erre akar majd reagalni esetleg az unibet vagy a bet365 az mar csak rajtuk mulik. Vagy bezarjak a bazart es jo esetben csak evekre, de lelepnek. Ahogy szamos nalunk nagyobb piacon nincs bet365 vagy unibet.

Nyugi, a bejegyzése egy reklám volt.