bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Idézetet írta: rendeselek Dátum július 06, 2023, 10:29:06Tilos leírni a bank nevét? :)
Én ugyanannál a banknál próbáltam mastercard-al befizetni, és nem ment! Ebből kifolyólag a kifizetést már meg sem próbálom.
De hogy kiderítsem, hogy az kifizetés utalással ugyanennél a banknál működik-e, elindítottam. Az ugye sokkal több idő, mint a bankkártyára a visszatérítés. De amint lesz eredménye, mindenképp beszámolok itt róla!

Tegnap 10:30-kor kértem kiutalást OTP bankszámlára, ami ma 15:00-kor meg is érkezett.
Tehát a bankszámlára kiutalás még működik, és ennyi volt az ideje, bár kis összeg volt (10 Euro). Tesztelés miatt csináltam. Remélem másnak is hasznos lehet ez az infó.

Sziasztok! Kezdem azzal, hogy a ki- és befizetésekkel kapcsolatosan nem tudok infóval szolgálni (mivel jelenleg nem foglalkozom azzal, hogy kivegyem a pénzem, amikor meg majd kiveszem, addigra lehet, hogy még 65-ször változik az éppen aktuális szabályozás). Szóval csak a véleményem írnám le egy pár szóban.

Nem akarom elkomolytalankodni ezt a blokkolás-témát, de szó szerint röhejes, amit a magyar kormány évek óta összeszerencsétlenkedik ezzel az üggyel kapcsolatosan. Kezdődött ugye azzal, hogy pár éve elkezdték blokkolni a nagyobb fogadóirodák oldalait, aminek az lett a vége, hogy a játékosok már másnap ismerték az új elérhetőségeket, míg a hatóságoknak 2-3 hónapra volt szüksége ahhoz, hogy ezeket az új címeket is letiltsa. Majd amikor ez megtörtént, akkor kezdődött minden elölről. Kb. egy évi szenvedés és szerencsétlenkedés után a hatóságok feladták a szélmalomharcot.  :great:

Most megint kijött egy hír még júniusban, miszerint: "A Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatósága (SZTFH) a bankokkal együttműködve megkezdi az illegális szerencsejátékokkal összefüggő bankszámlák pénzforgalmi blokkolását, vagyis az engedély nélküli szerencsejáték-oldalakkal kapcsolatos be- és kifizetések korlátozását 2023 júliusától – derült ki a hatóság közleményéből. Ugyanezen időponttól a magyar bankok a törvénysértő szerencsejáték-oldalakra irányuló bankkártyás fizetéseket is visszautasítják... A hatóság azt javasolja, hogy a játékosok tájékozódjanak az SZTFH honlapján arról, hogy az adott internetes oldal rendelkezik-e engedéllyel..."

Nos, én ma kíváncsiságból rámentem ennek az SZTFH-nak oldalára, hogy megnézzem, mely irodák vannak blokkolva, és azt tapasztaltam, hogy az ismertebbek közül sem a Bet365, sem az Unibet, de még a Betclick vagy a Betfair sem található az egyébként 321 nevet tartalmazó listán. Nem tudom, hogy fog-e bővülni ez a lista vagy sem, de nekem mindenesetre elég furcsa, hogy pont a legnagyobbak nem szerepelnek a felsoroltak között (aminek egyébként örülök). Ilyenkor mindig olyan érzésem támad, mintha a hatalom megpróbálná megmutatni az embereknek, hogy ők milyen "kemények és határozottak" tudnak lenni, de mindezt úgy teszik, hogy azért ezek a szankciók a lehető legkevesebb fájdalommal járjanak. Amivel egyébként semmi bajom, csak nem értem, hogy akkor mi értelme van ezeknek a "hú de nagyon kemény leszek most" intézkedéseknek.

Azt pedig már csak halkan jegyzem meg – és nem kis kaján mosollyal az arcomon –, hogy a 321 szankció alá vont oldalból is jelenleg csak 68 van blokkolva, mert a többi 80%-nál technikai hiba miatt fel van függesztve a blokkolás. Olyan jó kis magyarosan...  ;D

Az altalunk ismert es kedvelt irodak azert nincsenek es nem is lesznek tiltva mert az EU egyik tagallama altal kibocsatott engedellyel rendelkeznek es azokat nem tilthatjak hisz szabadon szolgaltatnak az EUn belul.

Amik blokkolva vannak, azok kb mind cuaracoi liszenszu oldalak
Cuaraco Hollandia tarsult allama, de nem tagja az EUnak. Az ottani engedelyekre nem vonatkozik az eus szabalyozas es hatarokon ativelo szolgaltatas velelme.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum július 07, 2023, 12:50:25Üdv
Bet365 befizetés simán megy a régi Cibes Visa kártyával.

Sajnos a kifizetés már csak banki utalással megy, rögtön az a formula jön fel.

Ez jobb, mint a semmi, de azért nagy érvágás.

Korábban kártyára kikért kifizetésnél 1500 Ft volt a minimum, és kereken 60 perc alatt ért ki, és korlátlan számban ingyenes volt

A banki utalásnál a kedden 12:50-kor indított kifizetés 24 óráig ott volt a visszavonható menüben, végül ma, pénteken reggel teljesült.

Minimum összeg 11.000 Ft, havi 1 db ingyenes, a többi 2100 Ft.

Levelezek velük 2 napja, sajnos nem állítják vissza, hiába maradt befizetésnek ugyanaz a kártya, mint előtte 1,5 évig.

Update:
Tegnap még jó volt, ma már nem megy befizetésre a Cib dombornyomott Visa.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum július 12, 2023, 14:21:10Update:
Tegnap még jó volt, ma már nem megy befizetésre a Cib dombornyomott Visa.
Befizetés:
Cib dombornyomott Visa nem megy
Otp sima mastercard megy

A többi bankkal mi a helyzet?

Vasárnap este kikért utalás, hétfőn 9-10 körül tűnt el a kifizetésekből és ma reggel érkezett meg, OTP.

Kedves Csaba
 
Magyar kártyás befizetések
 
Értesítjük, hogy a banki partnereinktől kapott tájékoztatás alapján elképzelhető, hogy 2023.07.19-től sikertelen lesz a bank- és hitelkártyájáról történő befizetés. Ezt a magyar bankok által bevezetett korlátozások okozzák.
 
Felhívjuk a figyelmét, hogy amennyiben továbbra is szeretné használni a bet365 számláját, számos egyéb befizetési lehetőséget kínálunk, például a paysafecardot.
 
Paysafecard számla nyitásához látogassa meg a www.paysafecard.com oldalt.
 
Válassza a Regisztráció lehetőséget és teljesítse a regisztrációs folyamat lépéseit. A regisztrációhoz szüksége lesz egy érvényes e-mail címre és mobilszámra.
 
Biztonsági okokból ezek az adatok a regisztrációs folyamat során ellenőrzésre kerülnek.
 
A paysafecard befizetés azonnali és a bet365 nem számol fel költséget ezen fizetési mód használatáért.
 
Az egyéb befizetési módokkal kapcsolatos részletekért, kérjük, látogassa meg a Súgó oldalunkat.
 
Üdvözlettel:
A bet365 csapata
 
Amennyiben segítségre van szüksége, kapcsolatba léphet velünk élő chaten és e-mailben. Az ügyintézéshez szükségünk lehet a négyjegyű biztonsági számára.

Sziasztok!
Rafis mastercarddal be tudtam ma fizetni, de ugyan azt az üzenetet kaptam amit Csaba az imént.

Az utalásos kifizetés simán megérkezik továbbra is? Nekem is azt az opciót dobja csak fel.
 
Abba nem köt bele a bank vagy utasítja el?

De van a paysafecardon kifizetes bankszamlara? A sugoban es chaten azt irjak hogy nem minden orszagban van.
Ha van akkor a beallitasok reszen van a kifizetes opcio. De nekem olyan nincs. Masnak van?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 18, 2023, 21:07:08De van a paysafecardon kifizetes bankszamlara? A sugoban es chaten azt irjak hogy nem minden orszagban van.
Ha van akkor a beallitasok reszen van a kifizetes opcio. De nekem olyan nincs. Masnak van?

Nincs ilyen opció.

Lehetséges, hogy a kifizetés működni fog továbbra is kiutalással.  ;)

A Skrill regisztráció simán ment egyelőre, de olvastam, azért lehetnek még gondok később.

20 ezer forint depositra a költségek:
200 Ft kezdéskor (1%)

Mivel csak nongamblingre engedte tölteni, oda-vissza kellett váltani HUF/USD, így 18380 forint lett belőle

Ezt már engedte betenni a bet365.

Remélem hosszútávon ebből nem lesz baj a Skrillnél.

Eléggé fájó ez a majdnem 10%-nyi veszteség depositkor, igaz erre mondta egy ismerős, hogy nem depositolni kell, hanem withdrawolni.

A Skrill kifizetés a bet365-ről 1 óra alatt ér ki a Skrillre.

Sziasztok!

Nálam befizetésnél minden opció látszik, viszont kifizetésre kizárólag a bank átutalást ajánlja fel.

Ilyenkor mi van?? Azt nem utasítja el alapból a bank??

Tehát fizessek be bátran, de a kifizetést felejtsem el?

Idézetet írta: lazanyja Dátum július 22, 2023, 14:23:36Sziasztok!

Nálam befizetésnél minden opció látszik, viszont kifizetésre kizárólag a bank átutalást ajánlja fel.

Ilyenkor mi van?? Azt nem utasítja el alapból a bank??

Tehát fizessek be bátran, de a kifizetést felejtsem el?
Úgy tudom, arra lehet kifizetni, amivel legutóbb befizettél
Most nekem is a banki átutalást dobja, mert bankkártyás befizetés volt az utolsó

#8714 július 23, 2023, 00:22:45, MessiÁs
Idézetet írta: Benedek0228 Dátum július 21, 2023, 09:40:02A Skrill regisztráció simán ment egyelőre, de olvastam, azért lehetnek még gondok később.

20 ezer forint depositra a költségek:
200 Ft kezdéskor (1%)

Mivel csak nongamblingre engedte tölteni, oda-vissza kellett váltani HUF/USD, így 18380 forint lett belőle

Ezt már engedte betenni a bet365.

Remélem hosszútávon ebből nem lesz baj a Skrillnél.

Eléggé fájó ez a majdnem 10%-nyi veszteség depositkor, igaz erre mondta egy ismerős, hogy nem depositolni kell, hanem withdrawolni.

A Skrill kifizetés a bet365-ről 1 óra alatt ér ki a Skrillre.

Nem kell visszavaltani.

Egyreszt befizethetsz alapbol dollarban es euroban es azt valtod forintra es kesz.
Az olcsobb opcio pedig hogy keresel egy megbizhato havert es neki kuldod at es o vissza, bizonyos osszegig meg lehet uszni ketszer 50centert tehat 1euroert.

True Skiller szinten elvileg 1,45%a fee de min 0.50euro. Ez 20knal is "csak" 580