bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Sajnos nem, ha lejjebb viszem a tétet akkor se engedi

Idézetet írta: Mehecske Dátum augusztus 06, 2023, 16:57:47Sajnos nem, ha lejjebb viszem a tétet akkor se engedi

Érdekes, nekem engedné, de nem rakom.

Nem működik senkinek.

Kb. egy hónapja szuttyogok a bet365-tel, összefoglalom, hátha segít valakinek:

1. Kártyás befizetések nem működnek
2. Banki utalás megy, de 40 ezer Huf a minimum.
3. Bankszámlára utalással kifizetnek, kikérés után 36-48 óra
4. Új számla nyitáskor elérhető a Skrill is, és odarakták minden számlához is.
5. Skrill kifizetés 60-90 perc, működik rendben.
6. Paysafecard befizetés működik. Már nem engedi rögtön beírni a kódot, kell mypaysafe számla, vagyis regisztrálni kell. Legegyszerűbb a paysafe app-ot letölteni, és rögtön oda feltolni a 16 jegyű kódot.
7. Paysafecard vásárlás OMV, posták és neten. Neten plusz költsége van, 300-2000 Ft között.
8. Paysafecardos befizetés után banki utalásos a kifizetés.
9. Érdekes, hogy az egyik számla (forintos) kéri az Authenticatort, a másik (usd)meg abszolút nem.
10. A Skrill elég rázós terep. Teljesen új számlát bezárták végleg egy hét után, pedig minden hitekesítés rendben megvolt, semmi sumákolás nem volt. Különböző szabályzati pontokra hivatkoztak.
Pedig ez lenne e leggyorsabb, legjobb út, akinek ezt kilövik, azoknak jók a fentebb leírtak.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum augusztus 07, 2023, 21:34:37Kb. egy hónapja szuttyogok a bet365-tel, összefoglalom, hátha segít valakinek:

...

10. A Skrill elég rázós terep. Teljesen új számlát bezárták végleg egy hét után, pedig minden hitekesítés rendben megvolt, semmi sumákolás nem volt. Különböző szabályzati pontokra hivatkoztak.
Pedig ez lenne e leggyorsabb, legjobb út, akinek ezt kilövik, azoknak jók a fentebb leírtak.

Skrillt nálam 3 nap alatt lezárták, helyette Netellert regisztráltam,
eddig működik, de még visszaigényelni a BET365-ről nem volt lehetőség,
igy nem tudni, hogy akkor azt is lezárják-e ?

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum augusztus 07, 2023, 21:34:37Kb. egy hónapja szuttyogok a bet365-tel, összefoglalom, hátha segít valakinek:

1. Kártyás befizetések nem működnek
2. Banki utalás megy, de 40 ezer Huf a minimum.
3. Bankszámlára utalással kifizetnek, kikérés után 36-48 óra
4. Új számla nyitáskor elérhető a Skrill is, és odarakták minden számlához is.
5. Skrill kifizetés 60-90 perc, működik rendben.
6. Paysafecard befizetés működik. Már nem engedi rögtön beírni a kódot, kell mypaysafe számla, vagyis regisztrálni kell. Legegyszerűbb a paysafe app-ot letölteni, és rögtön oda feltolni a 16 jegyű kódot.
7. Paysafecard vásárlás OMV, posták és neten. Neten plusz költsége van, 300-2000 Ft között.
8. Paysafecardos befizetés után banki utalásos a kifizetés.
9. Érdekes, hogy az egyik számla (forintos) kéri az Authenticatort, a másik (usd)meg abszolút nem.
10. A Skrill elég rázós terep. Teljesen új számlát bezárták végleg egy hét után, pedig minden hitekesítés rendben megvolt, semmi sumákolás nem volt. Különböző szabályzati pontokra hivatkoztak.
Pedig ez lenne e leggyorsabb, legjobb út, akinek ezt kilövik, azoknak jók a fentebb leírtak.

Mi az hogy az egy egyik szamla forintos a masik usds? Tobb szamlad van amibe be-bejelentkezgetsz?

#8736 augusztus 08, 2023, 05:57:50, vmlinuz
Idézetet írta: Benedek0228 Dátum augusztus 07, 2023, 21:34:37Kb. egy hónapja szuttyogok a bet365-tel, összefoglalom, hátha segít valakinek:
1. Utalással végül fizettél be? Mennyi idő volt a jóváírásig?
2. A bezárt Skrill számládon volt oda-vissza váltás? Kezdem azt gondolni, hogy azt lövi ki egy algoritmus automatikusan, ha oda-vissza váltod a pénzt befizetés előtt és ezt jó lenne kinyomozni, mert elmondani nem fogják. Az egyszeri váltás nem kellene gondot okozzon, de a rövid időn belüli HUF-EUR-HUF váltás majd befizetés az gyanús lehet. A másik "gyanús" dolog az lehet még, ha ugyanaznap fizettél be az irodához és ki is nagyon hasonló összeget, volt ilyen? Erre megint rá tudják fogni a pénzmosás gyanúját. A harmadik meg, ha amint írod több számlád volt az irodánál, Skrillnél is volt ilyesmi?  Vagy több e-mail regisztrálva amivel több irodás számlára fizettél be ugyanarról a Skrillről?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 08, 2023, 05:54:101. Utalással végül fizettél be? Mennyi idő volt a jóváírásig?
2. A bezárt Skrill számládon volt oda-vissza váltás? Kezdem azt gondolni, hogy azt lövi ki egy algoritmus automatikusan, ha oda-vissza váltod a pénzt befizetés előtt és ezt jó lenne kinyomozni, mert elmondani nem fogják. Az egyszeri váltás nem kellene gondot okozzon, de a rövid időn belüli HUF-EUR-HUF váltás majd befizetés az gyanús lehet. A másik "gyanús" dolog az lehet még, ha ugyanaznap fizettél be az irodához és ki is nagyon hasonló összeget, volt ilyen? Erre megint rá tudják fogni a pénzmosás gyanúját. A harmadik meg, ha amint írod több számlád volt az irodánál, Skrillnél is volt ilyesmi?  Vagy több e-mail regisztrálva amivel több irodás számlára fizettél be ugyanarról a Skrillről?
Utalással még nem fizettem be irodához. A Skrillre utaltam, az 3 banki nap volt.

A bezárt Skrill számlán volt oda/visszaváltás.

Befizetés és kifizetés volt ugyanaznap a bet365-höz, de nem csont ugyanannyi.

A Skrillen csak egyszer regisztráltam. A bet365-ön is, a másik számla a kollégámé.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum augusztus 08, 2023, 06:40:18Utalással még nem fizettem be irodához. A Skrillre utaltam, az 3 banki nap volt.

A bezárt Skrill számlán volt oda/visszaváltás.

Befizetés és kifizetés volt ugyanaznap a bet365-höz, de nem csont ugyanannyi.

A Skrillen csak egyszer regisztráltam. A bet365-ön is, a másik számla a kollégámé.

Nem kell odavissza valtani a penzt, eleg egyszer. Ha forintos a beted de japan jened van a skrillen azt is betudod fizetni.
Ha esetleg az odavissza valtas a gond akkor azt ezzel kihuzhatjatok.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 08, 2023, 07:06:23Nem kell odavissza valtani a penzt, eleg egyszer. Ha forintos a beted de japan jened van a skrillen azt is betudod fizetni.
Ha esetleg az odavissza valtas a gond akkor azt ezzel kihuzhatjatok.
igen, amikor beírtad, utána már így csináltam

Azzal együtt nongamblinges pénzből csinál egy új ügyfél gamblingeset, lehet, hogy ez nem tetszik nekik.

Átküldeni jobb valakinek, de nem volt ilyen ismerősöm, plusz azért az elég macerás

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum augusztus 08, 2023, 06:40:18Utalással még nem fizettem be irodához. A Skrillre utaltam, az 3 banki nap volt.

A bezárt Skrill számlán volt oda/visszaváltás.

Befizetés és kifizetés volt ugyanaznap a bet365-höz, de nem csont ugyanannyi.

A Skrillen csak egyszer regisztráltam. A bet365-ön is, a másik számla a kollégámé.
Mennyi volt az utalás díja, és milyen országhoz tartozó szamlaszam volt utalásnál?

Elméletileg az utalassal befizetett összegre nincs nongambling megkötés, de lehet ez változott?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 08, 2023, 07:55:47Mennyi volt az utalás díja, és milyen országhoz tartozó szamlaszam volt utalásnál?

Elméletileg az utalassal befizetett összegre nincs nongambling megkötés, de lehet ez változott?
Írország volt
Sepa utalás volt, a díját még nem tudom (hó végén derül ki nekem) Euroban kellett indítani.

Sztm a kiutalt pénz jó gamblingre, de ez az utalás mindenképpen bonyolultabb, mint az egyéb módszerek.
Kapásból csak banki napon tud indulni, kb 24 óra adminisztráció után

Próbálok lefedni minden lehetőséget, hogy ossze tudjunk rakni egy pontos, friss útmutatót.

Akkor a paysafecard tűnik a legegyszerűbbnek.
Vagy nem?

Idézetet írta: suba74 Dátum augusztus 08, 2023, 10:00:00Akkor a paysafecard tűnik a legegyszerűbbnek.
Vagy nem?
Régi jól bejáratott Skrill a legjobb.

Ha ilyen nincs, akkor sztm a paysafecard a legjobb variáció.