bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában



Idézetet írta: Mehecske Dátum szeptember 26, 2023, 20:29:44Viszont az új link se fog sokáig tartani, már fent van a listán
szia ezt a listát hol tudod megnézni? be linkelnéd nekem?
közbe megtaláltam

Idézetet írta: Mehecske Dátum szeptember 26, 2023, 20:12:53Nekem se kéri az authenticatort

Sose kérte ;)
Ja, és mindig telóról vagyok. Néha appban, néha anélkül. Mondjuk a bekavarás óta beléptem ugyan, de nem fogadtam.

Viszont egy csomó cégnél ez van írva    honlap blokkolás végrehajtása felfüggesztve (technikai okok miatt) ami  régen blokkolva volt most müködik. érdekes

Samsung net milyen Titti? Vicc nélkül kérdezem.

Nekem telekom, firefox, és amúgy olyan régi a bet számlám, hogy anno csak dollár alapút lehetett nyitni, ezért még mindig dolláralapú. Sohasem korlátoztak, pedig volt félmilliós tétem, és sosem kellett autorizálnom magam.

Idézetet írta: csabax Dátum szeptember 26, 2023, 20:44:49Chrome. Laptop.
Chrome, Laptop ... ugyanaz ...

Akkor egyénre szabva marad meg valakinek az authenticatorozás, ami sikertelenül is végződik, mert nem bírja beolvasni a qr kódot.
Másnak meg megyugyanúgy? Nem tudom mit tehetnék :(

#8841 szeptember 26, 2023, 21:10:36, Titti7
Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 26, 2023, 20:56:55Samsung net milyen Titti? Vicc nélkül kérdezem.

Nekem telekom, firefox, és amúgy olyan régi a bet számlám, hogy anno csak dollár alapút lehetett nyitni, ezért még mindig dolláralapú. Sohasem korlátoztak, pedig volt félmilliós tétem, és sosem kellett autorizálnom magam.
Samsung telefonon alap internet böngészőre gondoltam :). No de továbbra sem tudom, mit kellene tennem, hogy nekem ne kelljen authenticator f@sz@kodnom a jövőben ...

Bet365 applikáció nektek működik?

Idézetet írta: Titti7 Dátum szeptember 26, 2023, 20:59:07Samsung telefonon alap internet böngészőre gondoltam :). No de továbbra sem tudom, mit kellene tennem, hogy nekem ne kelljen authenticator f@sz@kodnom a jövőben ...

Telefon masik bongeszo?
Inkognito ablak?

Idézetet írta: Titti7 Dátum szeptember 26, 2023, 20:59:07Samsung telefonon alap internet böngészőre gondoltam :). No de továbbra sem tudom, mit kellene tennem, hogy nekem ne kelljen authenticator f@sz@kodnom a jövőben ...

Nekem úgy működik jelenleg, hogy elindítom az authenticatort magában, ekkor ugye bejön a QR kód leolvasós felület, várok 1-2 percet és közben átmegyek a betre, kikeresem a fogadást, rányomok a fogadásra, ekkor felugrik az authenticatort kérő ablak, ott rányomok, hogy már telepítve van, ekkor átvisz az authenticatorra, és egy kis várakozás után kiírja, hogy sikeres volt, és ne zárjam be az alkalmazást. Ezt követően amíg az authenticator fut, tudok fogadni, de sajnos elég hamar elfelejti, hiába állítottam be, hogy futhasson a háttérben. Ilyenkor kezdődik minden elölről.


Applikáció frissült.

Applikáció frissítésével megoldódott a problémám! Köszi a visszajelzéseket!  :beerchug:

Idézetet írta: rags11 Dátum szeptember 20, 2023, 14:01:06hello
Nekem 1 hete nem jön meg a pénz a Hillsiderol. Az első kifizetés ki jött a bankszámlámra azóta nem.
https://sztfh.hu/nyilvantartasok/tiltott-fizetesi-szamlak-nyilvantartasa/
Megnéztem blokkolták a számlát. Tudok valami megoldást, mert a pénzem sehol sincs per pillanat se az accuntomon se a bankba.

Üdv! Megkaptad időközben a kifizetésed? Csak azért kérdezem, mert nem fizetnék be ha nem fizetnek ki. Paysafe-el fizettem be eddig, aztan bankszámlára kértem ki a pénzem, de ha nem fizetnek ki, nem erőltetném, mert paysafe-ről nem tudom hogy lehet kiutalást eszközölni, skrillem meg nincs.

Nem kaptam meg vissza tették a betre. Paysaferől se tudsz bankra utalni nincs olyan opcio. Várnunk kell míg megoldják, beszéltem velük azt mondják dolgoznak rajta