bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában


Idézetet írta: Benedek0228 Dátum október 20, 2023, 15:05:59Pedig a nagyon nagy átlag stabil mínuszos. Más kérdés, hogy hányan ismerik ezt be.
Nem találnál 2 embert innen a fórumból, aki betenné a bet365-ös utolsó 6 hónap szaldoját 🥳

 Én úgy szoktam, kiválasztok 3 vagy 4 közepesen jól tippelő tipstert, akik 1,70 - 1,40 oddsal
játszanak, és ellenük fogadok..

Idézetet írta: havenofear Dátum október 20, 2023, 13:13:34Ha a kormány szempontjából nézed, neki 0 bevételt hoz az, ha külföldinél játszol. Innentől pont nem érdekli, hogy reagálsz a tiltásokra. Lásd póker, amiből nincs is magyar szolgáltató, mégis ugyanúgy "üldözik".

A legtöbbször látványintézkedés zajlik. És nem igaz, hogy 0 bevételt hoznak a külföldiek. Magyar influenszereket támogatnak pl., akik jó állampolgárként bevételük után kifizetik az adót.
Ugyanúgy a külföldi irodáktól származó jövedelem adóköteles, nem is kevés mértékben, ellentétben a Tippmixpróval és társaival. És mint megtudtuk a magyar sportfogadók sikeresek, legalábbis egy része, tehát ők profitot termelnek, ami megint csak extra pénz az államkasszába.

ÉS, ha nagyon akarnák a külföldi pénzt az államkasszába, akkor alapjáraton olyan törvényeket hoztak volna, mellyel ezt a célt érik el, DE nem, nekik nem ez a céljuk.

Ha már póker, akkor olyannyira üldözik, hogy tele van a blokkolt lista pókertermekkel. Hát nem.

Itt jóformán 3-4 céget üldöznek, akik közül korábban ketten borsot törtek az orruk alá, és emiatt is lehet egy "visszavágás".

Idézetet írta: havenofear Dátum október 20, 2023, 13:13:34Ha összességében kevés pénzt tudnak magukhoz csatornázni, az is több a nullánál. De sztem már a kártyás befizetés tiltásán sokan elvéreznek, és jobb híján mennek tipszmikszelni.

Ja, ez ebben a threadben elég offtopic, át kéne vinni máshova.

Mivel online térben beszélgetünk, ezért nyilván szembetűnőbb egy ilyen bankkártyás tiltás, mert szorosan összefügg a kettő, DE azért ne felejtsük el, hogy egy olyan országról beszélünk ahol "készpénz, mindig". Megmondta Petike is.

Tudod, hogy hányan Tippmixelnek az országban? Rengetegen. Többen, mint gondolnátok.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 20, 2023, 14:59:37Ebben oriasit tevedsz. Messze a sportfogadas hoz a legtobbet an konyhara. Osszejasonlihatatlanul tobben es tobbet jatszanak el az emberek tippmixen es a pron mint kaparoson.

Azért össze lehet hasonlítani, de kétségtelenül több folyik át rajta. És azért sorsjeggyel nehezebb pénzt mosni.


Sziasztok!

Nekem pár napja nem megy se a betes applikáció, se a weboldal+authenticator kombó. Ahogy a hozzászólásokat látom, az IP ban lehet az oka, de már jópár nap eltelt, mégis mikorra teszik át ezeket más IP címre? Mert hiába csinál 100 alternatív domain-t, ha fogadni nem lehet.

Idézetet írta: havenofear Dátum október 20, 2023, 17:44:31Azért össze lehet hasonlítani, de kétségtelenül több folyik át rajta. És azért sorsjeggyel nehezebb pénzt mosni.



Ez ugye a bevétel, de a területenkénti profit is érdekes lenne.

Amikor régebben néztem, akkor az ötös lottó kb. a beszedett pénz 55%-át osztotta vissza a játékosoknak.
A tippmix és pro meg azért 90%-os visszatérítési rátával működik alapból a sokat szidott szorzókkal is..
(amit inkább az őrült kombikkal amortizálnak a lelkes fogadók.)

Sziasztok, már évek óta olvasom a fórumot - utólag is köszönet a sok hasznos infóért - viszont ez az első eset, hogy írok. A Bet365 -ön jött össze egy viszonylag nagyobb értékű nyereményem (450000Ft), amiből a héten kikértem 400000Ft -ot banki utalással. 2 nap múlva jelzett a 365, hogy a pénzt nem fogadta és visszaküldte a bankom (MBH bank) és ez visszakerült a számlámra. Ez egy nagyon kellemetlen helyzet, igazán szeretném megkapni a nyereményemet. Tudtok valamit tanácsolni, hogy mit tegyek?

Idézetet írta: Knapp Dátum október 20, 2023, 20:57:53Ez ugye a bevétel, de a területenkénti profit is érdekes lenne.

Amikor régebben néztem, akkor az ötös lottó kb. a beszedett pénz 55%-át osztotta vissza a játékosoknak.
A tippmix és pro meg azért 90%-os visszatérítési rátával működik alapból a sokat szidott szorzókkal is..
(amit inkább az őrült kombikkal amortizálnak a lelkes fogadók.)

A teljes arány 72,5%, de ezen belül valóban óriási a szórás. A mostani beszámoló már nem részletez, de egy régebbi cikk szerint a lottó és társainál 40% körüli volt a kifizetés. Tipszmiksznél 80 fölött, a kaparósnál meg a hátuljára fel van írva.

Idézetet írta: dlan1177 Dátum október 21, 2023, 06:51:24Sziasztok, már évek óta olvasom a fórumot - utólag is köszönet a sok hasznos infóért - viszont ez az első eset, hogy írok. A Bet365 -ön jött össze egy viszonylag nagyobb értékű nyereményem (450000Ft), amiből a héten kikértem 400000Ft -ot banki utalással. 2 nap múlva jelzett a 365, hogy a pénzt nem fogadta és visszaküldte a bankom (MBH bank) és ez visszakerült a számlámra. Ez egy nagyon kellemetlen helyzet, igazán szeretném megkapni a nyereményemet. Tudtok valamit tanácsolni, hogy mit tegyek?
A haveromnak OTP szamlara megerkezett.
En elmennek a helyedben az Otp-be, nyitnek egy olcso szamlacsomagot, es haza kernem arra.

Sziasztok!

Valakinek van működő link-je vagy egy elérhetősége, ahonnan le tudom tölteni a bet365 mobil alkalmazást?

Előre is köszönöm!

Nekem se az applikáció, se weboldal+authenticator kombóval sem működik a fogadásleadás, hiába töltöttem le bármelyiket. Van valaki akinek egyáltalán tud most fogadni normálisan beten?   (az hogy esetleg betölt de 10-20mp múlva kifagy az nem normális működés) Tudom ezt már kérdeztem tegnap is, de azóta se jött válasz senkitől.

Idézetet írta: tomika1 Dátum október 21, 2023, 11:29:42Nekem se az applikáció, se weboldal+authenticator kombóval sem működik a fogadásleadás, hiába töltöttem le bármelyiket. Van valaki akinek egyáltalán tud most fogadni normálisan beten?   (az hogy esetleg betölt de 10-20mp múlva kifagy az nem normális működés) Tudom ezt már kérdeztem tegnap is, de azóta se jött válasz senkitől.
Szerintem kérdezd holnap is és majd holnapután is.

Idézetet írta: dlan1177 Dátum október 21, 2023, 06:51:24Sziasztok, már évek óta olvasom a fórumot - utólag is köszönet a sok hasznos infóért - viszont ez az első eset, hogy írok. A Bet365 -ön jött össze egy viszonylag nagyobb értékű nyereményem (450000Ft), amiből a héten kikértem 400000Ft -ot banki utalással. 2 nap múlva jelzett a 365, hogy a pénzt nem fogadta és visszaküldte a bankom (MBH bank) és ez visszakerült a számlámra. Ez egy nagyon kellemetlen helyzet, igazán szeretném megkapni a nyereményemet. Tudtok valamit tanácsolni, hogy mit tegyek?

Neked hogyan működik ez az oldal?

Idézetet írta: tomika1 Dátum október 21, 2023, 11:29:42Nekem se az applikáció, se weboldal+authenticator kombóval sem működik a fogadásleadás, hiába töltöttem le bármelyiket. Van valaki akinek egyáltalán tud most fogadni normálisan beten?   (az hogy esetleg betölt de 10-20mp múlva kifagy az nem normális működés) Tudom ezt már kérdeztem tegnap is, de azóta se jött válasz senkitől.
A telefonon böngészővel próbáltad? Ott nem kell authenticator, elég a böngészőnek hozzáférést adni a helyadatokhoz.

Idézetet írta: havenofear Dátum október 21, 2023, 14:04:59A telefonon böngészővel próbáltad? Ott nem kell authenticator, elég a böngészőnek hozzáférést adni a helyadatokhoz.

Már aki van olyan szerencsés... Én most mobilos böngészőből tudok fogadni, autheticatorral, vagy turbobet módban 10 mp alatt, amíg le nem fagy az app  :D

Idézetet írta: havenofear Dátum október 21, 2023, 14:04:59A telefonon böngészővel próbáltad? Ott nem kell authenticator, elég a böngészőnek hozzáférést adni a helyadatokhoz.

Engedélyezve van a helyadatokhoz hozzáférés, de mindenképp authenticatorozni vagy applikációzni akar, amik hiába vannak letöltve mert nem tud egyikre se csatlakozni, csak pörög de nem történik semmi.

Azért köszi a segítséget, gondolom majd ha átrakják az appokat másik IP-re akkor működni fog a rendszer, bár már a jelenlegi bet domain is fent van az sztfh-n szóval kedden valószínű azt is lelövik. Nekem a telekomnál van a vezetékes és a mobilnet is.