bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


Sziasztok

Ez működik nálam : 365365068.com
Telefonon persze.


Idézetet írta: atamasi76 Dátum október 21, 2023, 17:21:56Sziasztok

Ez működik nálam : 365365068.com
Telefonon persze.


Nálam nem jó, jó gyorsan kilőtték :D

Idézetet írta: Bucak77 Dátum október 21, 2023, 20:34:14Nálam nem jó, jó gyorsan kilőtték :D
itt megy még

(Digi)

Tud valaki olyan megoldást, amivel az appot 10 másodpercnél is tovább lehetne használni? Vodafone-al egyáltalán nem működik, telekom mobilnettel meg 10-15 másodperc után kifagy. Az aktuális elérhető oldalak meg működnek, de mivel az authenticator meg sehogy sem jó, így az nem lehetőség sajnos nálam. :/

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum október 21, 2023, 12:07:55Neked hogyan működik ez az oldal?
[/quote
PC -n Opera böngészőből.

Sziasztok.
Működő linket tudna küldeni valaki privátban?
Alkalmazás sem működik már...
Köszönöm szépen  :beerchug:

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Hogyan működik ez a blokkolósdi játék, ha lehet egyszerűbben leírva.
Vmlinuz azt írta, hogy a vpn megkerüli az ip blokkolást, akkor miért nem lehet sehogy elérni a Bet-et.

Kösz előre is.

Idézetet írta: maci5 Dátum október 25, 2023, 13:47:49Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Hogyan működik ez a blokkolósdi játék, ha lehet egyszerűbben leírva.
Vmlinuz azt írta, hogy a vpn megkerüli az ip blokkolást, akkor miért nem lehet sehogy elérni a Bet-et.

Kösz előre is.
Mert nem hasznalsz vpnt.

Idézetet írta: maci5 Dátum október 25, 2023, 13:47:49Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Hogyan működik ez a blokkolósdi játék, ha lehet egyszerűbben leírva.
Vmlinuz azt írta, hogy a vpn megkerüli az ip blokkolást, akkor miért nem lehet sehogy elérni a Bet-et.

Kösz előre is.

Én próbálkoztam több fizetős vpn-el, annyit sikerült elérjek hogy betöltötte a bet oldalát, de csak középen töltött folyamatosan. :D Az app szintén nem működött, az gondolom a gps miatt.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 25, 2023, 13:57:40Mert nem hasznalsz vpnt.

Opera böngészőt használok és annak van beépített vpn-je, igaz ez csak egy ingyenes változat.
Precike123 azt írta, hogy Ő fizetős vpn-nel próbálkozott de azzal sem megy.

Idézetet írta: maci5 Dátum október 25, 2023, 16:44:33Opera böngészőt használok és annak van beépített vpn-je, igaz ez csak egy ingyenes változat.
Precike123 azt írta, hogy Ő fizetős vpn-nel próbálkozott de azzal sem megy.

VPN-el nem lennék sokkal előrébb, mert az authenticator úgy sem működik, de legalább jó lett volna tudni, hogy ha egyszer észhez tér, akkor majd tudjam használni a bet oldalát.

Idézetet írta: maci5 Dátum október 25, 2023, 16:44:33Opera böngészőt használok és annak van beépített vpn-je, igaz ez csak egy ingyenes változat.
Precike123 azt írta, hogy Ő fizetős vpn-nel próbálkozott de azzal sem megy.

Próba szerencse alapon előfizettem 1 hónapra a fizetős Private Internet Access VPN-re méghozzá dedikált IP címmel, amit csak én használok, és az app így sem működik. Először még betöltött, be is tudtam jelentkezni, de fogadást nem engedett rajta. Azóta meg már eleve be sem tölt. A honlap plusz authenticator fogadás meg nekem már az IP ban előtt sem működött, szóval nekem csak az app lenne a megoldás.

Itt továbbra is megy a 068 végű.
Digi kábel és Digi mobilnet.

A munkahelyemen nem tudom mi a szolgáltató, ott már kilőve.


Idézetet írta: Benedek0228 Dátum október 26, 2023, 09:23:34Itt továbbra is megy a 068 végű.
Digi kábel és Digi mobilnet.

A munkahelyemen nem tudom mi a szolgáltató, ott már kilőve.


A helyzet változatlan.

Vicces, hogy a haverom jött kifizetést intèzni hozzám, hogy be tudjon lépni  mert nála nem megy.

Kéne feladni hirdetést, hogy az előszobában akciós a bet365-özés.

Magyarország, szeretlek.