bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Idézetet írta: precike123 Dátum november 01, 2023, 08:17:14És próbáltad azóta másik telefonon?

Nem a telefonon múlik, mert a saját accountomat már több telefonon is próbáltam működésre bírni, de mindenáron vagy authenticator vagy app kellett neki, ami nem megy.

Viszont ismerősnek a betje sose kér semmit, beléptünk rajta az én telefonomon (persze azért előtte töröltük az előzményt, cachet stb) és szó nélkül elfogadta az első fogadást is, hiába volt új böngésző, új telefon..

#9181 november 01, 2023, 08:52:48, precike123
Idézetet írta: tomika1 Dátum november 01, 2023, 08:46:08Nem a telefonon múlik, mert a saját accountomat már több telefonon is próbáltam működésre bírni, de mindenáron vagy authenticator vagy app kellett neki, ami nem megy.

Viszont ismerősnek a betje sose kér semmit, beléptünk rajta az én telefonomon (persze azért előtte töröltük az előzményt, cachet stb) és szó nélkül elfogadta az első fogadást is, hiába volt új böngésző, új telefon..

Esetleg lehet köze az authenticator szükségességének ahhoz, hogy a postal verification meg van-e csinálva?
Szerk.: Egyébként, ha opera böngészőben megyek rá az I have the app-ra hogy átvigyen az authenticatorra, az opera nem az authenticator appra akar átvinni, hanem először egy külön oldalra és azt nem tudja elérni, ha jól emlékszem valami IP dolog miatt, tehát az authenticator valszeg azért nem jó, mert az még lehet a régi bet365 domainen működne vagy valami ilyesmire tippelek, de más is megnézheti, hátha előrébb lesz vele.
Csak azt nem értem, hogy lehet az hogy egyeseknek működik az authenticator...

Idézetet írta: precike123 Dátum november 01, 2023, 08:50:08Esetleg lehet köze az authenticator szükségességének ahhoz, hogy a postal verification meg van-e csinálva?
Szerk.: Egyébként, ha opera böngészőben megyek rá az I have the app-ra hogy átvigyen az authenticatorra, az opera nem az authenticator appra akar átvinni, hanem először egy külön oldalra és azt nem tudja elérni, ha jól emlékszem valami IP dolog miatt, tehát az authenticator valszeg azért nem jó, mert az még lehet a régi bet365 domainen működne vagy valami ilyesmire tippelek, de más is megnézheti, hátha előrébb lesz vele.
Csak azt nem értem, hogy lehet az hogy egyeseknek működik az authenticator...

Nincs köze a postai kódnak, mert az ismerősnek az sincs megadva..

Idézetet írta: precike123 Dátum november 01, 2023, 08:17:14És próbáltad azóta másik telefonon?
Nem, de megnézem majd. Beírom, hogy mi volt

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum november 01, 2023, 09:33:13Nem, de megnézem majd. Beírom, hogy mi volt

Köszi, mert ha a másikon sem fogja már kérni, akkor nagyjából ki lehet zárni, hogy a telefonnak köze lenne hozzá.

Idézetet írta: tomika1 Dátum október 31, 2023, 20:33:28Ugyanez a problémám, hiába írtam meg nekik már első nap, hogy az IP-cím, amire az authenticator és az app csatlakozna le van tiltva, amíg ezeket nem rakják át más címre addig nem fognak tudni az emberek fogadni.

Cloudflare Warpot próbáltad? Csak addig kell, amíg az ellenőrzést elvégzed.

Idézetet írta: havenofear Dátum november 02, 2023, 15:04:56Cloudflare Warpot próbáltad? Csak addig kell, amíg az ellenőrzést elvégzed.

Pontosan hogy is kéne megoldani vele?

Idézetet írta: parich7 Dátum november 02, 2023, 17:15:11Pontosan hogy is kéne megoldani vele?

Telepíted innen az eszközeidre. Utána bekapcsolod és böngészőből megpróbálsz belépni bet365-re. Csak addig kell futnia, amíg egyszer be nem lépsz.

Idézetet írta: havenofear Dátum november 02, 2023, 21:03:33Telepíted innen az eszközeidre. Utána bekapcsolod és böngészőből megpróbálsz belépni bet365-re. Csak addig kell futnia, amíg egyszer be nem lépsz.

Nekem VPN-el még az itthon elérhető domain sem tölt be, ha be van kapcsolva. :D Csak bejön a bet oldala a címsorral és középen forog a töltő.

Applikációról van valami hír?... mert csak forog forog szegény körbe körbe.

Használjátok a Tippmixprót, eskü nektek is, meg mindenkinek jobb lesz ;D

Sziasztok! Nektek az élő chat betölt? Mióta új a weboldal elérése, azóta nem tudok velük ott kapcsolatba lépni.  :-\

Idézetet írta: precike123 Dátum november 02, 2023, 21:52:47Nekem VPN-el még az itthon elérhető domain sem tölt be, ha be van kapcsolva. :D Csak bejön a bet oldala a címsorral és középen forog a töltő.

Ha olyan ország IP-jét adja a VPN, ahol nincs jelen a Bet365, akkor többnyire be sem tölt az oldal. Ezért jó a Warp, az nem VPN, nem váltasz országot.

Idézetet írta: havenofear Dátum november 03, 2023, 09:19:50az nem VPN
De, VPN, csak komolyabb hálózat van a háttérben.

#9194 november 03, 2023, 10:01:05, precike123
Idézetet írta: havenofear Dátum november 03, 2023, 09:19:50Ha olyan ország IP-jét adja a VPN, ahol nincs jelen a Bet365, akkor többnyire be sem tölt az oldal. Ezért jó a Warp, az nem VPN, nem váltasz országot.

Tudom, ha olyan ország IP-jét adtam meg, akkor kiírta hogy blocked. Ha olyan országét adtam meg ami elérhető, akkor pedig betöltött a bet oldala viszont középen forgott a töltés folyamatosan. És a Warp-al ugyan ez történik, mint egy VPN-el. A sport appot pedig úgy tudom elindítani, ha bekapcsolom a VPN-t, ekkora csak tölt örökké az app, majd eközben kikapcsolom a VPN-t és akkor bejön az app. De ezt minden indításnál el kell játszani.

Szerk.: A legegyszerűbb példa, hogy VPN nélkül az új domain betölt teljesen böngészőn keresztül, VPN bekapcsolásával, de szintén Magyarországra beállítva pedig már csak tölt az oldal, és az biztos, hogy itthon elérhető tehát nem mehettem rossz országba. :D