bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Pár hete kértem kifizetés kh bankszámlára. Hétvégén indítottam, hétfőn a számlán volt a pénz.

Nekem is ez a gondom.Talán a gittegylet blokkolja a Bet aunteticatort is?Van valakinek működő app-ja?

Kicsit körbejártam az Authenticator dolgot.

Sajnos nem a mobilon múlik.

Számlafüggő. Ez elég furcsa, nem is értem a bet365-öt.

Próbáltunk vmi rendszert keresni a történetben, de nem volt ilyen.

6 számlát néztünk meg haverokkal.

4 nem kérte az Authenticatort, ebből 3-nál volt régen olyan, hogy kérte, és működött is rendben, egy ideje nem kéri.
1-nél sose kérte.

2 számlánál kérte az Authenticatort, az egyiknél el is fogadta, a másiknál nem lehet elfogadtatni.

Furcsa ez a helyzet nagyon, teljesen érthetetlen.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum november 07, 2023, 07:36:54Kicsit körbejártam az Authenticator dolgot.

Sajnos nem a mobilon múlik.

Számlafüggő. Ez elég furcsa, nem is értem a bet365-öt.

Próbáltunk vmi rendszert keresni a történetben, de nem volt ilyen.

6 számlát néztünk meg haverokkal.

4 nem kérte az Authenticatort, ebből 3-nál volt régen olyan, hogy kérte, és működött is rendben, egy ideje nem kéri.
1-nél sose kérte.

2 számlánál kérte az Authenticatort, az egyiknél el is fogadta, a másiknál nem lehet elfogadtatni.

Furcsa ez a helyzet nagyon, teljesen érthetetlen.

Ezt írd le a supportoknak is, én hiába magyaráztam nekik az összefüggéseket, mindig a telefonra fogták. Hátha elérsz vele valamit.  ;D

Újra működik a bet365 app, így nem kell az authentikátor ha appon fogadsz.

Ez a 8.0.2.402-es verzió! (hogy tudja bárki csekkolni, akinek esetleg nem megy)

A jelenlegi webes elérésről is letölthető: www.365519365.com (lap alján)

De itt a közvetlen link az app letöltéséhez, ez bármikor működik, csak a korlátozás miatt vpn-el kell letölteni az APK fájlt! (pl Opera böngészővel)
https://app.downloaded365.com/Mobile/bet365.apk
Ezt mentsétek el magatoknak, és webcímtől függetlenül le tudjátok frissíteni az appot!

Idézetet írta: precike123 Dátum november 07, 2023, 08:02:50Ezt írd le a supportoknak is, én hiába magyaráztam nekik az összefüggéseket, mindig a telefonra fogták. Hátha elérsz vele valamit.  ;D
Minek írjam le, nekem nem kéri.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum november 07, 2023, 17:03:27Minek írjam le, nekem nem kéri.

Hogy másoknak segíts vele, ha dobsz nekik egy e-mailt.

Idézetet írta: precike123 Dátum november 07, 2023, 17:54:10Hogy másoknak segíts vele, ha dobsz nekik egy e-mailt.
ne viccelj már

Majd mások írnak maguk nevében

Ez nem óvoda

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum november 07, 2023, 18:10:05ne viccelj már

Majd mások írnak maguk nevében

Ez nem óvoda

Nekem mindegy, csak egy tipp volt.

sziasztok.Próbáltam letölteni operával az aunteticatort,nem sikerült nem működik.Beszéltem a supportal,mert előtte átküldtem nekik személyes adatokat(személyi. lakcímkártya)Írták rendben van minden,gondoltam ez majd megoldja a problémát.Erre visszaír,hogy az is egy más verifikálás és nem helyettesíti az aunt genya szkennelését.Írtam,hogy az alkalmazás nem működik.Nálam a mobil app sem.Írja küldjek róla fotót és majd kivizsgálják.Most itt tartok.Lehet holnap elmegyek DNS tesztet csináltani.

Úgy tűnik Mókus Örs ráröpült az applikációkra :bash:

Kert valaki valaha oddsot toluk olyan esemenyre ami nem volt fogadhato? Elvileg lehet, de mennyire rugalmasak?

Hetvegen akartam kerni egy noi egyetemi kosarra player specialt de elfelejtettem.

Caitlin Clark tripla duplat es vagy dupla duplat szerez. Tehat olyan piac ami amigy kosarakon elerheto szokott lenni.

Persze jott volna a tripla dupla..

Sziasztok! Csak nálam nyitja meg a főoldalt de belépéskor már egy másik oldalt nyit meg ahol mindenfajta nyelven van írva hogy hiba történt?

Idézetet írta: Richo2828 Dátum november 14, 2023, 11:20:05Sziasztok! Csak nálam nyitja meg a főoldalt de belépéskor már egy másik oldalt nyit meg ahol mindenfajta nyelven van írva hogy hiba történt?
Ugyanaz nálam is

Meggyógyult, átmeneti hiba volt csak. Nyertem egy kisebb összeget indiai focival, aztán megzavarodtak :D