bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


a szomszéd országokból honnan érhető el? Ausztria biztos,szlovákia,Szerbia? Románia nem! Szerbiáól lehet játszani?

Borzaszto csalodott vagyok.

Egy resze a penz-fogadas.

A masik, hogy sportbuzikent csomoszor jatektol fuggetlenul is itt neztem meccseket, amik most eleg kemeny problemat fognak okozni. Persze meg lehet oldani, de streamoldalakkal, reklamokkal baszakodni ket kattintas helyett eleg kibaszas, foleg telefonrol.

Egyszeruen nincs mas felulet, ahol kvazi akar ingyen ennyi fele sportot lehetett eloben nezni.

Ez kur fel a legjobban, akinek annyira leteleme a fogadas ugyis megoldja majd maskepp.

Sportingbullrol van info egyebkent? Neha jatszottam ott mostanaban is, de az oddsaik neha nevetsegesen alacsonyak, illetve a szabalyaik is a tippmixhez allnak kozelebb (teniszben ha feladjak akkor vagy vesztesz, vagy 1.0 odds, igazi patkanyok)

ezt találtam:Helyek, ahol a Bet365 betiltott vagy korlátozott
Azon országok listája, ahol a Bet365 nem elérhető, nem kicsi, de összefoglaljuk a főbb szempontokat.

A korlátozás alá eső európai országok Törökország, Franciaország, Belgium, Hollandia, Portugália, Lengyelország és Románia. Dél-Amerikában Kolumbiában, Venezuelában és Francia Guyanában nem érhetők el. Óceániában nem tudna fogadni a Fülöp-szigetekről. Más kisebb országok is szerepelnek a korlátozott listán, de a legkiemelkedőbb az USA. Ennek az az oka, hogy a Bet365 csak New Jersey-ben, Coloradóban, Ohio-ban és Virginiában szerzett licencet, vagy mert más államokban a sportfogadás nem elérhető. Mivel a Bet365 a jövőben több amerikai államban is elterjed, arra számítunk, hogy az ország lekerül a tiltólistáról.

Fogadás a Bet365-tel, miközben külföldre utazik
Ha egy másik országba utazik, és továbbra is szeretne egy kicsit szórakozni és fogadni a Bet365 platformon, akkor lehetősége van rá. Ne feledje, hogy a platformon elérhető piacok és sportágak az Ön tartózkodási helyétől függően eltérőek lehetnek. A rendelkezésre álló funkciók között is vannak kis különbségek, de nem túl nagyok. Például az Egyesült Királyságban több funkció is elérhető, tekintve, hogy a lóverseny az ottani kultúra nagy részét képezi. Ennek ellenére itt az Egyesült Államokban a Bet365 nem kínál lóversenyt vagy agárversenyt, így ezek a szolgáltatások elavultak. Meg kell ismerkednie az oldal szerződési feltételeivel az adott országban, hogy ne szegje meg egyiket sem. Javasoljuk, hogy tegye meg az első lépést, miután eldöntötte, hogy külföldön fogad tétet a Bet365-ön, hogy megtudja, elérhető-e az adott országban, ahol tartózkodik. Ehhez számítógépről vagy mobileszközről a Bet365 kezdőlapjára léphet. Ezután a ,,Csatlakozás most" gombra kell kattintania. Ha lát egy regisztrációs oldalt, akkor a fogadóirodák az országban kínálják szolgáltatásait. Ha üres oldalt lát, akkor nem fog tudni fogadni a Bet365-tel abban az országban, ahol tartózkodik.

Egy másik dolog, amit érdemes szem előtt tartani, hogy külföldre utazva bejelentkezhet fiókjába, és esetleg be- és kifizetést is kezdeményezhet. Megnézheti, hogyan alakulnak a folyamatban lévő fogadásai, és láthatja az elérhető piacokat és esélyeket. Ez akkor is érvényes, ha egy másik amerikai államba utazik, de az NJ, CO, OH és VA platformon csak New Jersey, Colorado, Ohio és Virginia állam vonalain lehet fogadni.

Idézetet írta: Larsson Dátum november 18, 2023, 08:25:50a szomszéd országokból honnan érhető el? Ausztria biztos,szlovákia,Szerbia? Románia nem! Szerbiáól lehet játszani?


Ahová enged új számlát regisztrálni, onnan lehet. Ezt te is elég egyszerűen ki tudod próbálni (klikk az új számlára és beállítod az országot).

Sziasztok.
Tudtok ajánlani olyan fogadóirodát, ahol tudok olyanra fogadni hogy mondjuk egy meccsen mindkét csapat kap legalább 4-4,5-5,6-6 lapot.
Mostanában ezekre fogadtam inkább,végignéztem pár oldalt de ilyen lehetőséget nem találtam.
A 22betet ismerem,szoktam is ott játszani,szokott lenni hasonló, de nem az összes meccsre meg max. 4-4 lapig fogadható.
Köszönöm szépen előre is a segítséget!


Idézetet írta: curpy82 Dátum november 18, 2023, 06:14:02Engem az érdekelne, hogy a kivonulásuk után már az oldal sem lesz elérhető? Csak azért kérdezem, mert én belépés nélkül is itt szerettem beállítani a szögletek-gólok-büntetők opciókat, hkgy "pittyenjen" a telón.
Ez engem is érdekelne.Én is erre használom az oldalt :)

Idézetet írta: Tomifinn Dátum november 18, 2023, 08:26:46Borzaszto csalodott vagyok.

Egy resze a penz-fogadas.

A masik, hogy sportbuzikent csomoszor jatektol fuggetlenul is itt neztem meccseket, amik most eleg kemeny problemat fognak okozni. Persze meg lehet oldani, de streamoldalakkal, reklamokkal baszakodni ket kattintas helyett eleg kibaszas, foleg telefonrol.

Egyszeruen nincs mas felulet, ahol kvazi akar ingyen ennyi fele sportot lehetett eloben nezni.

Ez kur fel a legjobban, akinek annyira leteleme a fogadas ugyis megoldja majd maskepp.

Sportingbullrol van info egyebkent? Neha jatszottam ott mostanaban is, de az oddsaik neha nevetsegesen alacsonyak, illetve a szabalyaik is a tippmixhez allnak kozelebb (teniszben ha feladjak akkor vagy vesztesz, vagy 1.0 odds, igazi patkanyok)

Én ugyan nem vagyok oda regelve, de állítólag az ivibet-en többször annyi meccset lehet nézni, mint a 365-ön lehetett.

Azért érdekes lesz ez az "írj nekünk egy emailt, ha nyertél, és mi majd kifizetünk..." Ez a "hiszem, ha látom..." kategória. Szerintem csak azért dobták fel ezt a lehetőséget, mert nem lett volna elegáns azt írni, hogy a hosszú távú téteket bebukták uraim, így jártak....Ha tényleg fizetni akarnának, akkor dec 4-tól (miért nem 12, 15, vagy 19?) nem tennék elérhetetlenné a számlákat. Itt már tényleg minden rajtuk múlik..értesítenek-e? Ha igen, tudni fogod-e a pontos összeget? Ha ez a két infó megvan, milyen adatot kérnek majd el? Mert ugye a bankszámla "nem játszik"? Helyetted belépnek a Skrill számládra? (vagy amit náluk használtál) És ezt megteszik X ezer (egykori?) magyar ügyfél kérésére? Ugyan már...

Szépen leszartak több tizezer magyar fogadót.Kb 10perces munkával lehetne számozott oldalakat nyitni..lásd a példákat.

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum november 18, 2023, 06:06:47Ha jól olvastam, van a törvényben egy ilyen rész:

"A módosított jogszabály ugyanis azt is kimondja, a nagyon komoly szervezeti, szakmai és pénzügyi követelmények teljesitése esetén sem adható engedély olyan kérelmező számára, amely – vagy amely tulajdonosainak, ügyvezetőinek közvetlen vagy közvetett tulajdonában vagy képviseletében álló más gazdasági társaság – a kérelem benyújtását megelőző 5 éven belül engedély nélkül szervezett szerencsejátékot, és ezt EGT-beli hatóság vagy bíróság jogerős határozata igazolja"


Ha legális akarna lenni a bet365, akkor se tudna. Ki kell menni 5 évig.

Mondjuk amíg a fiúk rendeleti kormányzással tolják a kamu vészhelyzetekre hivatkozva, addig 10 perc alatt össze lehet dobni egy módosító rendeletet, ami átírja az egészet, sajna így nem könnyű.

Szívből gratulálok, hogy legalább neked ezt sikerült megtalálnod. Hidd el, kevesek közé tartozol. Bárcsak ilyen tájékozottak lennének a média képviselői is, amikor csodálkoznak, hogy xy külföldi miért nem vásárol engedélyt.  :beerchug:

Idézetet írta: pawal Dátum november 18, 2023, 13:35:21Azért érdekes lesz ez az "írj nekünk egy emailt, ha nyertél, és mi majd kifizetünk..." Ez a "hiszem, ha látom..." kategória. Szerintem csak azért dobták fel ezt a lehetőséget, mert nem lett volna elegáns azt írni, hogy a hosszú távú téteket bebukták uraim, így jártak....Ha tényleg fizetni akarnának, akkor dec 4-tól (miért nem 12, 15, vagy 19?) nem tennék elérhetetlenné a számlákat. Itt már tényleg minden rajtuk múlik..értesítenek-e? Ha igen, tudni fogod-e a pontos összeget? Ha ez a két infó megvan, milyen adatot kérnek majd el? Mert ugye a bankszámla "nem játszik"? Helyetted belépnek a Skrill számládra? (vagy amit náluk használtál) És ezt megteszik X ezer (egykori?) magyar ügyfél kérésére? Ugyan már...

Mondjuk mostanság Norbi is kételkedett a holdraszállásban.

Idézetet írta: samatto Dátum november 18, 2023, 13:36:23Szépen leszartak több tizezer magyar fogadót.Kb 10perces munkával lehetne számozott oldalakat nyitni..lásd a példákat.

Tévedsz, nem ők szartak le, őket szartál le jó hígan.

Idézetet írta: pawal Dátum november 18, 2023, 13:35:21Azért érdekes lesz ez az "írj nekünk egy emailt, ha nyertél, és mi majd kifizetünk..." Ez a "hiszem, ha látom..." kategória. Szerintem csak azért dobták fel ezt a lehetőséget, mert nem lett volna elegáns azt írni, hogy a hosszú távú téteket bebukták uraim, így jártak....Ha tényleg fizetni akarnának, akkor dec 4-tól (miért nem 12, 15, vagy 19?) nem tennék elérhetetlenné a számlákat. Itt már tényleg minden rajtuk múlik..értesítenek-e? Ha igen, tudni fogod-e a pontos összeget? Ha ez a két infó megvan, milyen adatot kérnek majd el? Mert ugye a bankszámla "nem játszik"? Helyetted belépnek a Skrill számládra? (vagy amit náluk használtál) És ezt megteszik X ezer (egykori?) magyar ügyfél kérésére? Ugyan már...
Szerintem a pálinkát-sört-bort-kávét-üdítőt is helyetted isszák meg.

Idézetet írta: csabax Dátum november 18, 2023, 14:31:50Szerintem a pálinkát-sört-bort-kávét-üdítőt is helyetted isszák meg.

bravó, jól megragadtad a lényeget...

Idézetet írta: pawal Dátum november 18, 2023, 13:35:21Azért érdekes lesz ez az "írj nekünk egy emailt, ha nyertél, és mi majd kifizetünk..." Ez a "hiszem, ha látom..." kategória. Szerintem csak azért dobták fel ezt a lehetőséget, mert nem lett volna elegáns azt írni, hogy a hosszú távú téteket bebukták uraim, így jártak....Ha tényleg fizetni akarnának, akkor dec 4-tól (miért nem 12, 15, vagy 19?) nem tennék elérhetetlenné a számlákat. Itt már tényleg minden rajtuk múlik..értesítenek-e? Ha igen, tudni fogod-e a pontos összeget? Ha ez a két infó megvan, milyen adatot kérnek majd el? Mert ugye a bankszámla "nem játszik"? Helyetted belépnek a Skrill számládra? (vagy amit náluk használtál) És ezt megteszik X ezer (egykori?) magyar ügyfél kérésére? Ugyan már...
Egyszerűen nem tétel nekik. Körbekérdeztem, 10 haveromból 0-nak van hosszútávú szelvénye. És akkor még nyernie is kéne.
A legkorrektebb iroda a világon, egyszerűen nincs szükségük rá, hogy csaljanak, olvasd végig a cikket, amit betettem, teljesen komolytalan amit írsz.