bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 22, 2023, 16:33:15Én most direkt hagytam fenn, 1 dollárt, hogy menjenek a strimek, ::)

Gondolod hogy december 4 után is be fogsz tudni lépni?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 22, 2023, 16:33:15Én most direkt hagytam fenn, 1 dollárt, hogy menjenek a strimek, ::)

0,68 forint maradt rajta ...
:)

Már el sem indul az app  :bash:


Hol fogadhatok a bet365 kivonulása után?

Összefoglaltuk az aktuális helyzetet és a megoldásokat.

Európa melyik országában elérhető a bet365 fogadóiroda 2023-ban?

Még mielőtt csomagolnál nem árt képben lenni, hogy milyen irányba menj!  :beerchug:

lekorlátozott számla elfelejtődhet ebben a jelenlegi helyzetben? törlik a fiókot vagy csak blokkololják stb? idegen országban saját névre nyitni újat, mint az előbbiekben itt felmerült, lehetséges? én nem gondolkodtam benne, csak azt olvasva kezdtem gondolkodni. bónuszok, akciók, pörgetések nem érdekelnek

Idézetet írta: hilles Dátum november 25, 2023, 17:25:22lekorlátozott számla elfelejtődhet ebben a jelenlegi helyzetben? törlik a fiókot vagy csak blokkololják stb? idegen országban saját névre nyitni újat, mint az előbbiekben itt felmerült, lehetséges? én nem gondolkodtam benne, csak azt olvasva kezdtem gondolkodni. bónuszok, akciók, pörgetések nem érdekelnek

Egyetlen egy regisztrációval rendelkezhetsz. Ha más országban van a lakcímed, akkor írhatsz nekik, és kb. ennyi. Mehet tovább a fogadást.

Szlovákia szabályozás?

Dec 4-gyel remélem lecsillapodik ez a topic. Olyan egyeseknél, mintha a csecsemő kedvenc csörgőjét vették volna el, és folyton megy a sírás.

#9490 november 25, 2023, 19:07:34, oakland23
Idézetet írta: curpy82 Dátum november 25, 2023, 18:56:16Dec 4-gyel remélem lecsillapodik ez a topic. Olyan egyeseknél, mintha a csecsemő kedvenc csörgőjét vették volna el, és folyton megy a sírás.

Hát lehet így is nézni. Egyeseknek egy iroda volt a sok közül, másnak a megélhetése kb.

Ez kicsit olyan, mint amikor látom a híradóban, hogy xy-t halálra gázolták Nagykanizsán. Nyílván sajnálom, de sírni nem fogok. Igen, kb. olyan, mint amikor meghal a kutyád, és szándékosan nem rokont írtam, de kb. írhattam volna. Nyílván az idő megoldja, de jó ideig még fáj.

Sokunknak a bet365 elvesztése olyan, mintha egy kis kedvenc halt volna meg, aki 10-15 évig volt veled. Más tényleg ebből élt, és mintha a munkahelye szűnt volna meg. Aki érti érti, aki meg nem, annak hiába is magyarázom.

Idézetet írta: curpy82 Dátum november 25, 2023, 18:56:16Dec 4-gyel remélem lecsillapodik ez a topic. Olyan egyeseknél, mintha a csecsemő kedvenc csörgőjét vették volna el, és folyton megy a sírás.

Megtörténhet, hogy rajtad kívül van olyan személy akit zavar az aktuális szituáció.

Idézetet írta: Admin Dátum november 25, 2023, 19:29:41Megtörténhet, hogy rajtad kívül van olyan személy akit zavar az aktuális szituáció.

És ha zavarja, akkor is 3 dolgot tud tenni.
1. Meggyőz kb.fél millió embert, hogy a diktatúrát le kell váltani(nyilván nem fogja)
2. Olyan országba költözik, ahol játszhat bet365(ezt se fogja)
3. Puffog még, és elfogadja( na ezt fogja csinálni)

Idézetet írta: curpy82 Dátum november 25, 2023, 22:07:58És ha zavarja, akkor is 3 dolgot tud tenni.
1. Meggyőz kb.fél millió embert, hogy a diktatúrát le kell váltani(nyilván nem fogja)
2. Olyan országba költözik, ahol játszhat bet365(ezt se fogja)
3. Puffog még, és elfogadja( na ezt fogja csinálni)

Attól még hagyd, hogy írja le frusztrációját. Jobb ha magában tartja? Nem szabad erről beszélni? Kit zavar?

Ha valakinek ez unalmas, akkor lépjen tovább, nem kell minden témát követni.  :ok:

#9494 november 26, 2023, 08:53:32, vmlinuz
Hát igen igen igazak a fentebb leírtak. Az ok ami miatt a mókus örs bármit megtehet az a közöny ami eluralja a társadalmat. :(