bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: chriss87 Dátum június 09, 2010, 22:42:12
Épp most kérdeztem rá erre a mobil bónuszra....  azt mondta  a kedves csaj ,hogy átmenetileg szünetel.....  :noway: :noway: :noway:

Épp most fogadtam mobillal egy 15 ezrest, meg is jött a bónusz.  :ok:

A csaj lehet, hogy kedves volt, de szerintem félretájékoztatott.

Sziasztok!
Valaki megtudná nekem írni, hogy hogyan tudom a kezelőfelületet magyar nyelvűre állítani, úgy hogy az is maradjon. Mert eddig mikor bejelentkezés előtt beállítom, akkor mire bejelentkeztem újra angol nyelvű. Mikor meg már bent vagyok akkor meg az odds típus melletti fül eltűnik, ahol a nyelvet kellene beállítani.
Aki tudja hogy is van ez, légyszi árulja el.. 

Idézetet írta: Őrült Király Dátum június 10, 2010, 20:55:53
Sziasztok!
Valaki megtudná nekem írni, hogy hogyan tudom a kezelőfelületet magyar nyelvűre állítani, úgy hogy az is maradjon. Mert eddig mikor bejelentkezés előtt beállítom, akkor mire bejelentkeztem újra angol nyelvű. Mikor meg már bent vagyok akkor meg az odds típus melletti fül eltűnik, ahol a nyelvet kellene beállítani.
Aki tudja hogy is van ez, légyszi árulja el.. 

szia,

members/my account/preferences

ügyfelek/számlám/beállítások

Idézetet írta: gomes66 Dátum június 10, 2010, 21:16:00
szia,

members/my account/preferences

ügyfelek/számlám/beállítások
Köszi szépen!

Sziasztok, azt be lehet állítani valahol, hogy megjelenítse az egyenlegemet?
Most úgy van, hogy rá kell kattintanom az egyenleg feliratra, ott is ír mindenfélét: kifizetési egyenleg, rollover egyenleg stb., én csak azt szeretném, ha simán látnám mindig, mennyi az épp felhasználható összegem.
Köszi.

Szia! Azt sajna csak igy fogod látni,nekem is ez a gondom a bet365-nél,de ennél nagyobb probléma ne legyen!! Sok nyereményt!! :great:

Sziasztok!
Még az érdekelne, hogy kifizetésnél van ugye valami ellenőrzés féle, és ott valami olyan hogy posta kód vagy mi, meg útlevél azonosítót is be lehet vagy kellene állítani, ami amúgy nekem nincs is. Akkor hogy is van most ez pontosan, kötelező minden vagy nem?

Idézetet írta: Őrült Király Dátum június 11, 2010, 10:40:05
Sziasztok!
Még az érdekelne, hogy kifizetésnél van ugye valami ellenőrzés féle, és ott valami olyan hogy posta kód vagy mi, meg útlevél azonosítót is be lehet vagy kellene állítani, ami amúgy nekem nincs is. Akkor hogy is van most ez pontosan, kötelező minden vagy nem?

Nem kötelező mind. Elég a postai kód, ha nincs útleveled.

Idézetet írta: Őrült Király Dátum június 11, 2010, 10:40:05
Akkor hogy is van most ez pontosan, kötelező minden vagy nem?

kérdezd meg a livechaten... magyarul beszélnek, ők  megnézik a számlád és elmondják hogyan tudod (kell)  azonosítani magad...
elvileg több fajta mód van:

1) személyi vagy jogosítvány + lakcímkártya másolat
2) Visa kártya másolat
3) közüzemi számla (telefon, víz, villany, gáz, internet számla) másolata, nem fontos hogy a nevedre szóljon, de a bejelentett lakcímre kell hogy érkezzen - 3 hónapnál nem régebbi
4) bankszámla kivonat
5) postai azonosító, ekkor küldenek a címedre egy levelet és benne lesz egy kód amit be kell írni a weboldalon
6) telefonos visszahívás, magyar nyelven is lehetséges...
Nyíván ezekből nem kell mind, ezt a chaten személyre szabva meg tudják mondani...

Sziasztok!
Most fizettem be a bet365-re 740 ft-ot moneybookersen keresztül és már fogadtam is élő eseményre.
Nagyon tetszik az oldal,remélem sokat isnyerek.

Sziasztok! A bet 365 adott 500Ft bonuszt minden előzmény nélkül...Jött az üzenet,hogy aktiváljam ;D! Remélem ti is kaptok!! Sok sikert!! :great:

Jam, én is kaptam tőlük ezt az 500 Ft-os hűségbónuszt csak úgy a semmiből, szimpatikus!  :ok: Eddig is kedveltem ezt az irodát, szerintem az egyik legjobb, csak ajánlani tudom mindenkinek.  ;)

szerintetek kapok annak ellenére hogy még nem fizettem be?

Próbáld meg.  ;)

De mivel hűségbónuszként kaptad (azaz már egy ideje aktív tagja vagy), gondolom lehet.

Hello !

A kérdésem hogy mennyire biztonságos ez a személyes okmány elküldése ?
Nem élhetnek vissza vele ? Mondjuk elég sok elérhetőségük van , így egy fokkal biztatóbb a dolog !

Azt irták a mailbe hogy elég egy születési anyakönyvi kivonat is hozzá ! Ti mit használtatok ?