bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Helló!

Már régen (úgy 1,5 éve) regisztráltam bet365-ön. Ma beléptem újra, és a 15000Ft-os kezdőbónuszt ajánlja nekem a rendszer. Lehetséges az, hogy jogosult vagyok erre az akcióra én is? (Befizetésem soha nem volt bet365-re.)
Szeretnék fogadni, és a bet365 szimpatikus (főleg mert befizetés mellé bónuszként lehet majd nézni a US Open-t), de a befizetési lehetőségek nem éppen kedvezőek. Banki átutalással 35000Ft-ot kell megkockáztatni. Az rengeteg. A Moneybookers és a Neteller pedig drága.
Maradt a Fast Bank Transfer nevű megoldást, amiről nem tudtak nekem érdemi felvilágosítást nyújtani sem a bankomnál, sem a bet365 ügyfélszolgálatán. Annyi világos, hogy egyfajta virtuális bankszámlát kell nyitnom a bet365-nél, és ide utalom a lóvét a bankszámlámról. De ennek mik a költségei? Kifizetéskor a bankszámlámra kapom "vissza" a pénzt? És mennyivel rántanak le?

Aki már használta ezt a szolgáltatást, és van róla bármiféle tapasztalata (vagy van hasznos tippje bet365-ön befizetéshez), legyen oly jó, ossza meg velem.

Köszönöm szépen előre is a segítséget!

Barátsággal:
C.

Idézetet írta: Curian Dátum augusztus 08, 2010, 14:45:18
Helló!

Már régen (úgy 1,5 éve) regisztráltam bet365-ön. Ma beléptem újra, és a 15000Ft-os kezdőbónuszt ajánlja nekem a rendszer. Lehetséges az, hogy jogosult vagyok erre az akcióra én is? (Befizetésem soha nem volt bet365-re.)
Szeretnék fogadni, és a bet365 szimpatikus (főleg mert befizetés mellé bónuszként lehet majd nézni a US Open-t), de a befizetési lehetőségek nem éppen kedvezőek. Banki átutalással 35000Ft-ot kell megkockáztatni. Az rengeteg. A Moneybookers és a Neteller pedig drága.
Maradt a Fast Bank Transfer nevű megoldást, amiről nem tudtak nekem érdemi felvilágosítást nyújtani sem a bankomnál, sem a bet365 ügyfélszolgálatán. Annyi világos, hogy egyfajta virtuális bankszámlát kell nyitnom a bet365-nél, és ide utalom a lóvét a bankszámlámról. De ennek mik a költségei? Kifizetéskor a bankszámlámra kapom "vissza" a pénzt? És mennyivel rántanak le?

Aki már használta ezt a szolgáltatást, és van róla bármiféle tapasztalata (vagy van hasznos tippje bet365-ön befizetéshez), legyen oly jó, ossza meg velem.

Köszönöm szépen előre is a segítséget!

Barátsággal:
C.

Moneybookers drága? Miért?

Lehet, hogy elnéztem, de mintha a moneybookers fiókból bankszámlára utalásra súlyos sarcot vetnének ki. Mindegy is, mert mindenképpen szeretnék tájékozódni fizetés előtt, ezért még mindig érdekelne, hogy mit tudtok a Fast Bank Transferről.

Idézetet írta: Curian Dátum augusztus 08, 2010, 15:50:52
Lehet, hogy elnéztem, de mintha a moneybookers fiókból bankszámlára utalásra súlyos sarcot vetnének ki. Mindegy is, mert mindenképpen szeretnék tájékozódni fizetés előtt, ezért még mindig érdekelne, hogy mit tudtok a Fast Bank Transferről.

Igen ott majdnem 2 euro. Csak ugy ertettem mintha arra mondtad volna, h a bet365 es mb kozott draga a fizetes.

Idézetet írta: Curian Dátum augusztus 08, 2010, 15:50:52
Lehet, hogy elnéztem, de mintha a moneybookers fiókból bankszámlára utalásra súlyos sarcot vetnének ki. Mindegy is, mert mindenképpen szeretnék tájékozódni fizetés előtt, ezért még mindig érdekelne, hogy mit tudtok a Fast Bank Transferről.

MB csak a lekérésnél drága, feltöltésnél mintha valami 2%volt régebben, most nem tudom mennyi.
Bankkártyáról való feltöltést nem próbáltad?
Én avval töltöm, és csak amiatt vesztek, mert állandóan váltogat, mert az ING euróban számolja el valamiért azt a számlát is, ami lejben van

Valaki próbálta már a mobilos bónuszt? Tapasztalatok?

Idézetet írta: lapgellert Dátum augusztus 16, 2010, 15:16:29
Én avval töltöm, és csak amiatt vesztek, mert állandóan váltogat, mert az ING euróban számolja el valamiért azt a számlát is, ami lejben van
Nem számit miben van, nemzetközi kártyás fizetés mindig euróban megy. Tölthetsz olcsóbban belföldi utalással.

#142 augusztus 18, 2010, 15:24:47, benson
Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 18, 2010, 14:45:58
Valaki próbálta már a mobilos bónuszt? Tapasztalatok?

Jelen. Gyakorlatilag ugyanazok a feltételek, mind a kezdőbónusznál (befizetés+bónusz összegét kell háromszor megforgatni min. 1,5 oddson), annyi különbséggel, hogy a feljogosító fogadást és a forgatást a https://mobile.bet365.com/ címről kell végigcsinálni, mert csak így számít bele. Nem szükséges mobilról, elég erről a címről. Illetve a feljogosító fogadásban nem vagyok biztos, én azt (biztos ami biztos) mobilról tettem.
Ha live-ban fogadsz ellentétes kimenetelekre, azt is beleszámítják.

a feljogosító is mehet a mobile.bet365-ről. próbáltam. :D

Sziasztok! Nem tudja valaki,hogy mi lett a Vivienne Vierin-Martina Gledacheva tenisz eredménye,mert a bet365 tegnap ota szarakodik,minuszba került a számlám emiatt/minuszba!!!/ Irkálnak össze-vissza,de semmi érdemleges info..... Köszi a segitséget!4 :cya:

Martina GLEDACHEVA (BUL) defeated Vivienne VIERIN (ITA) 6-0 6-4


Eredmények ---»   http://www.itftennis.com/womens/tournaments/tournamentresults.asp?tournament=1100022441&event=

Köszi Titti,remélem visszaadják a pénzemet minél elöbb!!A második szett nyertesére tettem 1,10-es szorzoval,most néztem,hogy irtak e-mailt,hogy nem 1,10-es a szorzo,hanem 1,83!!! Igy mégjobb lenne,csak irják már jová.. :great:

JÓVÁIRTÁK! És a 11000ft helyett 18300-at :),ezért érdemes vol várni!!! Tuti iroda!!! :great: :great:

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 18, 2010, 15:21:38
Jelen. Gyakorlatilag ugyanazok a feltételek, mind a kezdőbónusznál (befizetés+bónusz összegét kell háromszor megforgatni min. 1,5 oddson), annyi különbséggel, hogy a feljogosító fogadást és a forgatást a https://mobile.bet365.com/ címről kell végigcsinálni, mert csak így számít bele. Nem szükséges mobilról, elég erről a címről. Illetve a feljogosító fogadásban nem vagyok biztos, én azt (biztos ami biztos) mobilról tettem.
Ha live-ban fogadsz ellentétes kimenetelekre, azt is beleszámítják.

Idézetet írta: Csabber Dátum augusztus 19, 2010, 00:31:32
a feljogosító is mehet a mobile.bet365-ről. próbáltam. :D

Köszi szépen akkor majd igényelem ezt is. Kaptam tőlük csak ilyen szezonkezdési bónuszt 50 euróig amit ki is használtam (valamennyi megmaradt belőle) most pedig akkor igánybe veszem ezt is :)

Sziasztok! Nem tudom megnyitni a bet365 oldalát,más is van igy?? :cya: