bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Idézetet írta: fanatic Dátum szeptember 08, 2010, 14:07:20
Azért némi riziko van benne mert ugy olvasom hogy kell tenni 1 feljogositó fogadást a befizett összeggel , tehát ha az bukik akkor jelen esetben csak a bonus 5000 forintal tud játszani és azt nem veheti ki , csak ha már fogatott 30 ezer értékben .

A mobilos bónusznál tényleg így van, de a rendes first depositnál nem. Legalábbis én amikor csináltam nem így volt. Amit ír az csak arra vonatkozik, hogy 1x meg kell forgasd a téted és 5x a bónuszt, de nem muszáj egybe feltedd a befizetett összeget.

Milyen oddson kell megforgatni a bónuszt?

Min. 1,5. Kombinál legalább 1 eseménynek teljesíteni kell ezt.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 08, 2010, 14:44:28
A mobilos bónusznál tényleg így van, de a rendes first depositnál nem. Legalábbis én amikor csináltam nem így volt. Amit ír az csak arra vonatkozik, hogy 1x meg kell forgasd a téted és 5x a bónuszt, de nem muszáj egybe feltedd a befizetett összeget.

Akkor rosszul tudtam bocsi, én azt hittem minden bonuszfeltétel egyforma.

És azt meg tudod mondani  hogy a bonuszösszeg elvan különítve bagy hozzácsapodik az egyenlegemhez?

Köszi. És utána a bónuszt is ugyanilyenen?

Idézetet írta: lapgellert Dátum szeptember 09, 2010, 11:16:30
Köszi. És utána a bónuszt is ugyanilyenen?

Szerintem ez elég egyértelműen le van írva a feltételekben, hogy 1,5 vagy magasabb oddson!

Idézetet írta: fanatic Dátum szeptember 09, 2010, 11:13:04
Akkor rosszul tudtam bocsi, én azt hittem minden bonuszfeltétel egyforma.

És azt meg tudod mondani  hogy a bonuszösszeg elvan különítve bagy hozzácsapodik az egyenlegemhez?

Ezt hogyan érted? Egybe csapódik az egyenlegedhez, de írja, hogy mennyi a pénzedből a bónuszösszeg és mennyi a kivehető. De ha veszel ki pénzt a bónusznak annyi.

Ez, hogy egyszer meg kell forgasd a befizetett összeget mielőtt a bónusszal játszani tudnál, annyiból áll csak hogyha befizetsz 50 eurót és kapsz másik 50 bónuszt és meg akarsz rakni egy fogadást 100 euróért akkor nem engedi hanem megrakod 50-el és úgy veszi, hogy meg is játszottad az eredeti depot és egyből megrakod ugyanazt a tippet megint 50-el.


Mondom ez abban az esetben ha még mindig ugyanaz a bónuszfeltétel mint eddig volt, de sztem ugyanaz :)


A Bet365-re hány hónapig kell befizetni a regisztáció után hogy ne tiltsák le a számlát?

Én kábé a számlanyitás után fél évre fizettem be hozzájuk gond nélkül, jött a 15e Ft bónusz is.

Idézetet írta: YubelYohan Dátum szeptember 17, 2010, 20:46:33
A Bet365-re hány hónapig kell befizetni a regisztáció után hogy ne tiltsák le a számlát?

Én vagy fél éven keresztül nem használtam, és nem szóltak, hogy törölnek

Hát én már 7 hónapja úgy jászok náluk hogy a freerollon nyert pénzeken játszok.Tehát lassan be kell fizetnem mivel a kifizetéshez szükséges.Mennyi is a legkisebb összeg és milyen formában?

Idézetet írta: YubelYohan Dátum szeptember 18, 2010, 11:18:11
Hát én már 7 hónapja úgy jászok náluk hogy a freerollon nyert pénzeken játszok.Tehát lassan be kell fizetnem mivel a kifizetéshez szükséges.Mennyi is a legkisebb összeg és milyen formában?

400 HUF, moneybookers.

lol
Akkor befizetek!
Ez csak forintos számlánál,vagy eurósnál is?

Ha időközben cserélted a moneybookers mailed, azt csak úgy lehet aktiválni, hogy feltöltöd úgy hogy az újat használod?
Mert új mailre hoztam létre MB-t, de itt még a régi volt. Feltöltöttem még 1x amiatt hogy az újra tudjam leszedni a pénzt. Igy arra utalja amelyik MB-t utoljára használtam?