bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Idézetet írta: lalalagirl Dátum október 25, 2010, 21:26:20
3.   Hogy bónuszával fogadhasson, játssza meg kezdeti befizetésének összegét 1-szer a kívánt sporton és piacokon. Befizetését és a bónusz összegét a kifizetés előtt 3-szor kell megjátszania.

?

Ahhoz, hogy a 15.000 Ft-ot megkapd, 60.000 Ft-tal kell fogadnod. De számolja ezt Neked az egyenleg menűpont alatt

Idézetet írta: BvB_09 Dátum október 25, 2010, 21:33:57
Ahhoz, hogy a 15.000 Ft-ot megkapd, 60.000 Ft-tal kell fogadnod. De számolja ezt Neked az egyenleg menűpont alatt
ez "kibaszás", nem?

Kedves xxx

Fantasztikus 50% Parlay bónusz ajánlatunkkal, most 50%-kal több pénzt szerezhet a US sportokon megtett mérkőzés előtti parlay fogadásaival.

Egyszerűen tegyen meg 2, 3 választásból álló, mérkőzés előtti parlay fogadást (NFL, NCAAF, NBA, NCAAB és MLB csapatok kombinálásával magasabb, mint 1.66 szorzóval). Amennyiben fogadása sikeres lesz, nyereményeihez hozzáadunk egy 50%-os bónuszt.

Cory K. Kanadában élő bet365 ügyfelünk, nem régiben, egy 12-es gyűjtő fogadásánál kihasználta remek akciónkat, amivel 199.306$-t vághatott zsebre. A fantasztikus 50% Parley bónuszunkkal eredeti nyereményét 99.603$-ral tudta megnövelni, így össznyereménye elérte a 298.909$-t.

Használja ki a bet365 remek ajánlat és növelje egyenlegét extra összegekkel!

Jó szórakozást!
A bet365 csapata

Részvételi feltételek érvényesek


Szegény Cory K....


Üdv!
Gondolkozok az iroda mobil bónuszán, ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. A bónuszhoz való jogosultsághoz kell tenni a mobil szolgáltatásukon egy feljogosító fogadást majd a befizetés összegét meg kell egyszer 1,5 feletti oddson játszani, hogy megkapjam a bónuszt. Szóval a kérdés: A feljogosító fogadás lehet egyben a befizetés megforgatása, vagyis elég lenne pl. a 15000 Ft-t egy 1,5 feletti eseményre feldobni és az első forgatást és a feljogosító fogadást is letudtam egyszerre?
A második kérdés pedig, hogy a fogadásokat feltétlenül mobilról kell tenni, vagy lehet szgépen keresztül is a mobil.bet365 oldalon?
A segítséget előre is köszönöm!

Ha jól tudom mobilról kell tegyed, de később használhatod a másikat is, csak a mobile.bet365.com ot kell beírjad, nem a szimplát

sziasztok!
most reggelek a bet365-re. a regiszrácionál kéri a négyjegyü biztonsági számot.
azt hol találom meg?
elöre is kössz!

Idézetet írta: sabene Dátum október 29, 2010, 12:58:09
sziasztok!
most reggelek a bet365-re. a regiszrácionál kéri a négyjegyü biztonsági számot.
azt hol találom meg?
elöre is kössz!

Szia!

Azt Neked kell választanod. Ha chat-en kapcsolatba lépsz majd Velük, akkor is fogják ezt a számot kérni.

Idézetet írta: sabene Dátum október 29, 2010, 12:58:09
sziasztok!
most reggelek a bet365-re. a regiszrácionál kéri a négyjegyü biztonsági számot.
azt hol találom meg?
elöre is kössz!

Nekem úgy rémlik,hogy azt postán küldték el.

Idézetet írta: snooker Dátum október 29, 2010, 13:31:13
Nekem úgy rémlik,hogy azt postán küldték el.
Az más, a lakcim ellenőrzésre van.

Ahogy jaaas irta, az egy személyes pin-kód szerű szám, jegyezd meg jól, mert később is szükséged lesz rá.

Sziasztok!Tegnap beregeltem a Bet365-re gondoltam bepróbálkozok a pókerrel is letöltöttem a pókerklienst mikor be akartam lépni a pókerba a felhasználói nevemmel és jelszavammal nem engedett be.Én úgy értelmeztem ide is be kell regisztrálni így is tettem ekkor már sikerült belépnem.Csak most kicsit aggódok jól csináltam e, nem követtem el szabálytalanságot akaratomon kívül:Arra gondolok,hogy nem csináltam e dupla reget .Valaki írja meg legyen szíves ,hogy jól csináltam e.Bocs a láma kérdésért kezdő vagyok. ::)

Idézetet írta: palanki Dátum október 29, 2010, 15:33:12
Sziasztok!Tegnap beregeltem a Bet365-re gondoltam bepróbálkozok a pókerrel is letöltöttem a pókerklienst mikor be akartam lépni a pókerba a felhasználói nevemmel és jelszavammal nem engedett be.Én úgy értelmeztem ide is be kell regisztrálni így is tettem ekkor már sikerült belépnem.Csak most kicsit aggódok jól csináltam e, nem követtem el szabálytalanságot akaratomon kívül:Arra gondolok,hogy nem csináltam e dupla reget .Valaki írja meg legyen szíves ,hogy jól csináltam e.Bocs a láma kérdésért kezdő vagyok. ::)

Szia! Véleményem szerint, ez dupla reg. Elvileg be kellene tudnod jelentkezned a sportfogadásos felhasználóddal. Régen volt már, de szerintem amikor én regisztráltam bet365re, és pókerezni akartam, annyi volt a dolgom, h a számlám menüpontban aktiváltam a pókeres számlát.
De ez csak egy vélemény, biztosra nem merném Neked mondani. Azt tanácsolom, lépj be a chat-re, és kérdezd meg egy ügyfélszolgálatostól, Ők biztosan pontosabb választ tudnak mondani, mint én ;)
Sok sikert!

Én is csatlakoznék jaaashoz, azonnal vedd fel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal! Van magyar nyelvű support, ott el tudod mondani mi történt és hogyan. Biztos vagyok benne, hogy segítőkészek lesznek, legalábbis nekem eddig ez a tapasztalatom róluk.

köszönöm a válaszokat írok az ügyfélszolgálatnak majd jelentkezek,hogy mi a helyzet

én is kösz a biztonságri kódra vonatkozó válaszokat!