bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum december 29, 2010, 15:31:49
Előbbi, azaz vedd megtiszteltetésnek. Én bezzeg aktív vagyok, ennek a jutalma 3000. No nem dollár, csak ungarische forint. Szóval úgy tűnik, érdemesebb inkább hónapokig feléjük sem nézni, azt jobban díjazzák.

Azért azt hozzátenném, nem kevés pénzt buktam el náluk elsőre. Lehet ez is benne van.

Hello!

Van aki Erstebankos bankszámlával rendelkezik és Mastercard bankkártyára sikeresen kért kifizetést a Bet365-től? Nem tudom, hogy engedné-e.

Idézetet írta: sniper elite Dátum január 03, 2011, 04:37:01
Hello!

Van aki Erstebankos bankszámlával rendelkezik és Mastercard bankkártyára sikeresen kért kifizetést a Bet365-től? Nem tudom, hogy engedné-e.

Ha jól tudom a fogadóirodáktól nem kérhetsz ki pénzt Mastercardra!

Üdv!

Nem töltöttem le semmit, nem változtattam semmit se a gépemen..
Chrome -al és IE -vel is ugyanaz a problémám. A bet365 oldalán se a chatet, az ügyfelek, a történet stb menüpontokat se tudom megnyitni, Invalid URL -t jelez és vmi webhely azonosításról ír mind2 böngészőm.. semmi opciót nem ad nekem, hogy mégis engedélyezzem a megtekintést vagy továbbhaladjak, egyszerűen nem működik egyik se.. így kifizetni se tudok, live chatet se tudom használni.. köszönöm a segítséget előre is.


Üdv.
Mi abban a logika, hogy némely ázsia hendikepnél akár egy tizeddel is magasabb a szorzó, mint a rendes fogadásnál? Főle az over/under-nél figyeltem ezt meg.

Idézetet írta: prince62 Dátum január 08, 2011, 14:25:55
Üdv.
Mi abban a logika, hogy némely ázsia hendikepnél akár egy tizeddel is magasabb a szorzó, mint a rendes fogadásnál? Főle az over/under-nél figyeltem ezt meg.

szerintem azert hogy versenyezni tudanak a nagy, foleg asian hc-t kinalo oldalakkal. pl. SBObet, 188bet, Pinnacle.
ha 2-es koruli oddsra akar fogadni az ember, erdemes ezeket az asian hc-kat nezni, itt kisebb jutalekot szednek altalaban.

Sziasztok!
Élő fogadáson játszottam délután, több más mérkőzés mellett tettem az Al Nawaeir v Jableh 4.5 gól alatt 1.22 szorzóért. Ez 14:41 -kor történt.Vége lett a meccsnek, jött a 4.5 alatt. Erre 18:24-kor jött egy üzenet, hogy "Észrevettük, hogy ez a választás helytelen szorzóval lett leadva, így szabályainknak megfelelően a javított 1.01 szorzóval kerül rendezésre." Most akkor ez hogy van.Ilyet lehet nekik?

Idézetet írta: tsabigo Dátum január 10, 2011, 19:20:09
Sziasztok!
Élő fogadáson játszottam délután, több más mérkőzés mellett tettem az Al Nawaeir v Jableh 4.5 gól alatt 1.22 szorzóért. Ez 14:41 -kor történt.Vége lett a meccsnek, jött a 4.5 alatt. Erre 18:24-kor jött egy üzenet, hogy "Észrevettük, hogy ez a választás helytelen szorzóval lett leadva, így szabályainknak megfelelően a javított 1.01 szorzóval kerül rendezésre." Most akkor ez hogy van.Ilyet lehet nekik?

sajnos lehet. kár, hogy forditva sosincs ilyen eset.

Kértem az ügyfélszolgálatot, hogy fejtsék ki bővebben, hogy ezt most akkor hogyan és mi alapján, de szarnak a fejemre.Mi érteleme az egész élő fogadásnak, ha a meccs után majdnem 4 órával, kényük- kedvük szerint megváltoztatják a szorzót.Még ha valami nagy szorzó lett volna. De könyörgöm 1.22 . Így ~8000 ft helyett ~6000 lett a nyereményem.Nem hiszem hogy az a kb. 2000 forint csődbe viszi őket.Nekem viszont számít.

Sziasztok!
Meggyőztek,hogy bwin helyett bet365-ön nyissak számlát.Teljesen kezdő vagyok online fogadás terén szóval,azt szeretném kérdezni,hogy bet365-hoz milyen bankkártya szükséges,egyik itteni user raiffaisen visa classicot írta.18éves diák vagyok,csak az otp juniort ismerem,de ott csak master card van.Szerintetek hol nyissak számlát?
Még az is lenne,hogy kifizetésnél azt írja a bet365 oldala,hogy maximum 99999ft a max kiutalás,ha netalán 120000ft-om lenne,akkor hogyan fizeti ki az iroda?
Köszi előre is a válaszokat!

Idézetet írta: asante Dátum január 10, 2011, 21:15:10
Sziasztok!
Meggyőztek,hogy bwin helyett bet365-ön nyissak számlát.Teljesen kezdő vagyok online fogadás terén szóval,azt szeretném kérdezni,hogy bet365-hoz milyen bankkártya szükséges,egyik itteni user raiffaisen visa classicot írta.18éves diák vagyok,csak az otp juniort ismerem,de ott csak master card van.Szerintetek hol nyissak számlát?
Még az is lenne,hogy kifizetésnél azt írja a bet365 oldala,hogy maximum 99999ft a max kiutalás,ha netalán 120000ft-om lenne,akkor hogyan fizeti ki az iroda?
Köszi előre is a válaszokat!
Hello!
OTP-nél biztos csak mastercard van? Mert én is junior kártyával nyomom, de az visa. Amúgy meg, ha 100 felett nyersz annyi, hogy két részletbe utalod le.


Idézetet írta: ab_aevo Dátum január 10, 2011, 19:36:33
sajnos lehet. kár, hogy forditva sosincs ilyen eset.

Nálam egyszer 1,20 helyett 1,70re javították az oddsot és úgy írták jóvá a nyereményt, pedig több mint 10.000 Ft al tettem.  Ugyanilyen levél jött  :cya:

Sziasztok. Kezdő vagyok Bet365-ön még és az érdekelne, hogy ott nincsen valamilyen totó? Mint például az Expekten? Köszi előre is :)