bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


Idézetet írta: Lúzer SC Dátum február 28, 2011, 08:36:37
"Megújult"  a bet365 élő fogadási része...leginkább olyan bwines lett.

Szürke sivatag  :noway: A funkcionalitása még oké lenne, de ezen az egy színen kívül vihettek volna még bele valamit  :bash:

Szeretem ezt az irodát!

én mondjuk Angol, Spanyol,Német és Olasz focira szoktam tenni, Illetve egy kis NBA, NHL, NFL és természetesen Baseball!! Élőbe ritkábban fogadok!

a legjobb az oldalba hogy lehet Tőzsdézni (nekem nagyon megy! :) )

Az élőfogadás igen tényleg elég szürke hátterűre sikeredett, de jobb mint ami volt. Hátránya hogy elég instabil még, amikor beleegyek az élőfogadásba, gyakran összeomlik a bővítményem, és automata elindulnak a videók, audiok, pedig nem is szeretném.

De amugy jó!! :D

Idézetet írta: dynand Dátum március 08, 2011, 22:41:21
Szürke sivatag  :noway: A funkcionalitása még oké lenne, de ezen az egy színen kívül vihettek volna még bele valamit  :bash:

Valóban túl szürke lett. Azért is írtam időzőjelbe, hogy megújult  :) Szerintem fognak rajta változtatni idővel.

Ma beregisztráltam én is a bet365-re és fel akarok tenni bankkártyával pénzt a számlámra. De a bet365 kéri a kártya kiadási dátumát és a kártya kiadási számát amik nem tudom hol vannak, mert a kártyámon ezeket nem látom.  Aki tudja hogy ezeket hol keressem (vagy hol van a kártyán) az légyszíves írja le. Előre is köszönöm!

Idézetet írta: Tomi4455 Dátum március 09, 2011, 17:19:25
Ma beregisztráltam én is a bet365-re és fel akarok tenni bankkártyával pénzt a számlámra. De a bet365 kéri a kártya kiadási dátumát és a kártya kiadási számát amik nem tudom hol vannak, mert a kártyámon ezeket nem látom.  Aki tudja hogy ezeket hol keressem (vagy hol van a kártyán) az légyszíves írja le. Előre is köszönöm!
A kártya elején vannak, ha tiéd a kártya akkor könnyen megkapod.

Idézetet írta: dynand Dátum március 08, 2011, 22:38:03
Mennyire szereti a bet365 lekorlátozni a fogadókat? Mert szeretnék néha egy-két kombit nagyobb összegekkel megpakolni, viszont ha utána meg leviszik a max. tétet ilyen 20-30 ezrekre akkor meg nem lenne értelme... bár ha le is korlátoznak, de 2-3 hét után újra engednek nagyobb téttel fogadni az se baj, nekem az lenne a fontos, hogy néhány nagyösszegű kombi után ne tegyék végleg taccsra az accountomat.
Szóval ha van valakinek tapasztalata ilyen téren az jól jönne  :beerchug:

Senki?  :'(

Szerintem főleg az alacsonyabban jegyzett ligáknál szoktak korlátozni a Bet365 -nél, ha nagyobb bajnokságokra fogadsz akkor kicsi a valószínűsége annak, hogy 1000 EUR alá vinnék a max tétedet.

Idézetet írta: dynand Dátum március 11, 2011, 15:11:35
Senki?  :'(

Ahogy ngabor80 is írta, ha nem egy német 5. osztályos meccsre akarsz nagy pénzt fellökni akkor nem kell ettől tartani.

Lenne néhány kérdésem, elnézést de még rookie vagyok a témában.
1. Szóval van nekem egy UniCredites VISA dombornyomásos kártyám. Ezzel lehetnek gondok vagy minden rendben lesz?
2. Nem teljesen világos, hogy a bónusztáblázat országokhoz van kötve vagy pénznemhez? Tehát ha nekem dollár alapú a számlám, akkor 100$ esetén 100$ bónuszt kapok?
3. Milyen költségekkel vámol le a bank illetve az iroda?
Várom válaszotokat!

Valaki az előzőben megfogalmazottakra tudna vĂĄlaszt adni,  mert dĂŠlutĂĄn mĂĄr kezdenĂŠm a fogadĂĄst.KĂśszĂśnĂśm.

Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de ha csak a fórumra (fórumokra) beírt kérdéseidre kapott válaszok azok a támpontok, amik alapján irodát akarsz választani ill. sportfogadni akarsz, akkor inkább költsd másra azt a 30000 forintot, mert egyébként hamar el fogod veszíteni ...

#371 március 16, 2011, 14:38:54, Lúzer SC
Idézetet írta: szamovar Dátum március 15, 2011, 22:37:12
Lenne néhány kérdésem, elnézést de még rookie vagyok a témában.
1. Szóval van nekem egy UniCredites VISA dombornyomásos kártyám. Ezzel lehetnek gondok vagy minden rendben lesz?
2. Nem teljesen világos, hogy a bónusztáblázat országokhoz van kötve vagy pénznemhez? Tehát ha nekem dollár alapú a számlám, akkor 100$ esetén 100$ bónuszt kapok?
3. Milyen költségekkel vámol le a bank illetve az iroda?
Várom válaszotokat!

Bet365 bónusza 100%, de max. 15000 forint, 200 dollár vagy 100 euró. Ha dollárba nyítod a számlád akkor dollár lesz a bónusz is. Nekem pl. náluk euróba van.
A kártyás be és kifizetésért az iroda nem számol fel külön díjat.
Egyébként én is bet365-öt ajánlom, azért mégis csak 3* kell 1,5 szorzón megforgatni a befízetés+bónusz összegét. A fortunawinnél nehezebb szerintem. Először viszont a befizetést kell megjátszani és csak utána rakják hozzá a bónuszt.

Szerintem nincs azzal semmi gond, ha valaki utanaolvas illetve a tapasztalt fogadoktol ajanlast ker online iroda ugyben. Persze lehet en vagyok regimodi es bekene telefonalnom valamelyik jovendomondohoz. Nem vagyok tapasztalt, ugy hogy tisztelettel varom a te velemenyedet is. Elore is koszonom.
Elnezest, biztos en vagyok ertetlen, de akkor 200$ bonuszt kapok?   

Elnezest,de mobilrol irok es sikerult elgorgetnem,de most mar latom hogy megvalszoltad. Banki atutalassal ma mar tudok fogadni, vagy ez tobb napos procedurat jelent?

ja bocs tehát max. 100$ mert nem mindegy melyik országból vagyunk, én az angol verziót néztem