bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában


Idézetet írta: szamovar Dátum március 20, 2011, 21:11:53
Azt szeretném kérdezni, hogy miért kerekíti felfelé a nyereményemet? Mondjuk van egy fogadásom, amit megrakok 0,2 $-al, 1,61-es oddsal és 0,33 $ nyereséget ír ki a 0,322 helyett?

Biztos, hogy 0,33, és nem 0,32? A helyzet az, hogy az 1,61-nek látszó odds az pontosabban 1,6153846..., mivel a bet365 alapból frakcionális (angolszász) oddsokat használ, így ez az odds valójában 8/13 (21/13 = 1,6153846...). Szerintem minden pénznem esetén két tizedesig kerekíti a nyereményt, így ez 0,2*0,6153846 = 0,123077 vagyis náluk 0,12, a téttel együtt pedig 0,32. Ha beírod tétnek a 0,2-t, akkor az említett szorzóval a nyeremény ablakban 0,12-t hoz, nem?

Üdv!

A bet365 milyen időközönként ad hűségbónuszt ha napi szinten fogadok náluk? És mekkora szokott ez az összeg lenni?

Szia! Korábban 500ft-os hüségbonuszt szoktam nekem adni,de az utobbi idöbe 1500Ft-ost,gondolom ez függ a fogadott összeg nagyságátol.Nem szoktam számolni mekkora összeg után adják,de több 10000ft megtett tét után az biztos! :cya:

Idézetet írta: Yuber Dátum március 22, 2011, 10:50:05
Üdv!

A bet365 milyen időközönként ad hűségbónuszt ha napi szinten fogadok náluk? És mekkora szokott ez az összeg lenni?

Változó!

Idézetet írta: benson Dátum március 21, 2011, 09:41:11
Biztos, hogy 0,33, és nem 0,32? A helyzet az, hogy az 1,61-nek látszó odds az pontosabban 1,6153846..., mivel a bet365 alapból frakcionális (angolszász) oddsokat használ, így ez az odds valójában 8/13 (21/13 = 1,6153846...). Szerintem minden pénznem esetén két tizedesig kerekíti a nyereményt, így ez 0,2*0,6153846 = 0,123077 vagyis náluk 0,12, a téttel együtt pedig 0,32. Ha beírod tétnek a 0,2-t, akkor az említett szorzóval a nyeremény ablakban 0,12-t hoz, nem?


Annyit ír, de mikor jóváírja akkor meg a felfelé kerekített összegeket látom.  ??? Szóval továbbra sem értem. Nem csak 1-2 mérkőzésnél, hanem a megfogadott meccsek 99 %-nál. Az 1 %, meg a pontos szám, tehát 0,2* 2 mondjuk. Írtam chaten, az egyik kolléga nem tudta miért, a másik azt mondta, hogy ez vezetői döntés hogy mindig felfelé kerekítenek.  ;D

Ezen az új ügyfelek felületen hol lehet megváltoztatni a kifizetési módot? Régebben kértem már ki moneybookersre pénzt, viszont legutóbb az utalást választottam, de most ismét moneymookersre szeretnék, de sehol se találom hol lehetne megváltoztatni. Régebben már fizettem be moneybookersről.

Idézetet írta: Yuber Dátum március 28, 2011, 00:49:40
Ezen az új ügyfelek felületen hol lehet megváltoztatni a kifizetési módot? Régebben kértem már ki moneybookersre pénzt, viszont legutóbb az utalást választottam, de most ismét moneymookersre szeretnék, de sehol se találom hol lehetne megváltoztatni. Régebben már fizettem be moneybookersről.
Nem lehet megváltoztatni,csak oda kérheted ahonnan töltöttél

Tehát újra bookerse csak akkor kérhetek ha előtte arról befizetek?
Nem tudom mi ez a hülyeség, nem régen simán lehetett váltogatni.

Amúgy banki átutalással sosem fizettem be csak kártyáról, mégis autómatikusan a banki átutalás jön be kifizetésnél. Ami 1 hónapban egyszer még oké, de aztán elég nagy lehúzás.

Én is szívok ezzel a hülye szabályukkal, MB-re szeretnék kikérni pénzt csak ugye onnan kéne befizetnem és csak azután kérhetem ki a pénzt MB-re,csak én meg MB-re nem tudok befizetni kártyáról,így csak akkor tudok pénzt rakni MB-re ha valaki küld nekem... :bash:
Ha esetleg valaki tudna segíteni akkor írjon már privátot,nagyon megköszönném illetve akár a dupláját is visszaadom,fontos lenne!

Idézetet írta: Boci17 Dátum március 28, 2011, 15:40:05
Én is szívok ezzel a hülye szabályukkal, MB-re szeretnék kikérni pénzt csak ugye onnan kéne befizetnem és csak azután kérhetem ki a pénzt MB-re,csak én meg MB-re nem tudok befizetni kártyáról,így csak akkor tudok pénzt rakni MB-re ha valaki küld nekem... :bash:
Ha esetleg valaki tudna segíteni akkor írjon már privátot,nagyon megköszönném illetve akár a dupláját is visszaadom,fontos lenne!

MB-re fel lehet tölteni pénzt átutalással is, nem feltétlenül kell kártyázni.

Idézetet írta: Yuber Dátum március 28, 2011, 11:55:12
Amúgy banki átutalással sosem fizettem be csak kártyáról, mégis autómatikusan a banki átutalás jön be kifizetésnél. Ami 1 hónapban egyszer még oké, de aztán elég nagy lehúzás.

Ez gondolom azért van, mert mastercardról fizettél be. A bet365 pedig nem enged kifizetést mastercardra, ezért automatikusan a banki átutalást dobja be.

Hello!

Napokban szeretnék pénzt tenni a régóta létező számlámra, és a első befizetés bónuszt is igényelném. Kérdésem, ha az első fogadásom(ami ugye feljogosít a bónuszra), tegyük fel elvesztem, akkor ugye megkapom a bónuszt, de az így is elvész, ha 90 napig nem fogadok a 3-szorosának megfelelő összegben?(mert am 3x kell megforgatni a bónuszt, hogy kivehesd)

Hali!
Hétfőn fizettem be bet365-re banki átutalással.
Az otp szerint a tranzakció sikeres volt,viszont még most sincs az egyenlegemen a pénz.
Mennyi idő,amíg jóváírják a pénzt az egyenlegemen?

Idézetet írta: whiteman Dátum április 12, 2011, 13:08:29
Hali!
Hétfőn fizettem be bet365-re banki átutalással.
Az otp szerint a tranzakció sikeres volt,viszont még most sincs az egyenlegemen a pénz.
Mennyi idő,amíg jóváírják a pénzt az egyenlegemen?


Üdv!

Mivel a bet365-nek nincs Magyarországi bankszámlája, ezért Te nemzetközi utalást hajtottál végre, ami egy néhány nap alatt fog realizálódni... Egyszerűbb lett volna MB-vel.

Már hogyne volna magyar számlájuk, Earthport rendszer (Rafis számla). Egyszer utaltam, másnap délelőtt jóváírták.




Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum április 12, 2011, 13:14:02
Üdv!

Mivel a bet365-nek nincs Magyarországi bankszámlája, ezért Te nemzetközi utalást hajtottál végre, ami egy néhány nap alatt fog realizálódni... Egyszerűbb lett volna MB-vel.