bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: dzoli Dátum április 12, 2011, 23:10:52
Már hogyne volna magyar számlájuk, Earthport rendszer (Rafis számla). Egyszer utaltam, másnap délelőtt jóváírták.





Bocsi, akkor én le vagyok maradva!  :ok:

Hali azért írok mert az lenne a problémám hogy msot regeltem a bet365-re feltettem 5000ft-t amiből a bonusal lett 10000 nah msot fogadtam egy meccsre 500ft-vel a félidőre csak hogy kiprobáljam nyert is a csapat de már a meccsnek is vége de még mindig függőben van a történet-be a fogadás.

Nem tudom hogy iylen sok idő szokott lenni mire feldolgozza....

Idézetet írta: cekker Dátum április 13, 2011, 16:58:39
Hali azért írok mert az lenne a problémám hogy msot regeltem a bet365-re feltettem 5000ft-t amiből a bonusal lett 10000 nah msot fogadtam egy meccsre 500ft-vel a félidőre csak hogy kiprobáljam nyert is a csapat de már a meccsnek is vége de még mindig függőben van a történet-be a fogadás.

Nem tudom hogy iylen sok idő szokott lenni mire feldolgozza....

1 órán belül jóváírják. De általában az esemény vége után már véglegesítik.

Még 1 kérdésem lenne nem nagyon értem ezt a 100%os bonus dolgot felraktam 5000ft-t a számlára a bonussal lett 10,000 nah most én felraktam egy meccsre 5000ft nyert is.Ez lenne a feljogosító fogadás? és hogy tudok a bonusal fogadni?

Előre is köszönöm a segítséget:D

A főoldalon a "történet" hivatkozást kiválasztod.  A megnyiló oldalon a "bónusztörténet"-re kattintasz, megnézheted, hogy a bónuszod feltételeiből eddig mennyit teljesítettél. A számlaegyenlegedben is látod, hogy mennyi a kivehető, és mennyi a bónusz. Ha a fogadásaid megfelelnek a bónuszfeltételeknek, akkor automatikusan hozzáadódik a megforgatandó összeghez. Pl. ha a mobil-bónuszt kéred, akkor csak azt a fogadást számolja el, amit mobilról kötsz, ha a számítógépről fogadsz, hiába van az oddsa 1,50 felett, nem számolja bele a kiforgatandó összegbe.

-
#410 április 14, 2011, 17:58:46, lujdzsi
Üdv!

A bet365-nek nincs véletlenül olyan böngészőben is elérhető mobilos felülete,mint az unibetnek?erre gondolok: https://mobile.unibet.com/unibet/hu/unibet_index.t;jsessionid=98D3BF6CC2A838C05985CB786F00C456.menmo53

Előfordul,hogy olyan gépen vagyok éppen ahol a flash miatt nem engedi az élő fogadást és nincs is módom a telepítésre.

köszi!

(szerk: tárgytalan,lehetett volna annyi eszem,hogy megpróbálok egy mobile.bet365.com címet :D )

Hello!

Nem próbálta még valaki, hogy a 100%-os mobil bónusz működik-e úgy is, hogy csak simán a mobile.bet365.com-ról (de pc-ről) teszem meg a fogadást? Csak azért gyanús nekem ez a csak mobilról működik dolog, mert beléptem gépről, és máris jött a mail, hogy hú de jó, hogy használom a mobilos szolgáltatásukat.   

Idézetet írta: JuveFan89 Dátum április 18, 2011, 21:10:58
Hello!

Nem próbálta még valaki, hogy a 100%-os mobil bónusz működik-e úgy is, hogy csak simán a mobile.bet365.com-ról (de pc-ről) teszem meg a fogadást? Csak azért gyanús nekem ez a csak mobilról működik dolog, mert beléptem gépről, és máris jött a mail, hogy hú de jó, hogy használom a mobilos szolgáltatásukat.   

De, működik


Üdv mindenkinek.

Egy kis segítségre lenne szükségem az irodával kapcsolatban, mert olyasmibe ütköztem amivel még nem találkoztam.

Tegnap este tippeltem a Julia Goerges - Victoria Azarenka meccsre mégpedig, hogy Azarenka NYERI az első szettet és a mérkőzést. Nos Azi meg is nyerte az első szettet, de aztán feladta a meccset. Most akkor ezzel a fogadással mi a helyzet? Azért vagyok tanácstalan, mert a szabályzatban nem találtam ide vonatkozó utalást (vagy az is lehet, hogy csak én nem találom), de jóváírva sincs még semmi. tehát nem tudom, hogy vesztes vagy nullás a tipp.  Tud valaki segíteni ebben? Előre is köszönöm!


Bet365nél a tenisz mérkőzéseket törlik, ha valaki feladja. Visszaadják a tétet, jó iroda csak néha lassan könyvelik el a meccseket. Ja és hamar limitálnak, elég szemét módon, nyereménylimitet állítanak be. pl.: tenisz meccseknél 1500-3000 HUF-ot lehet max nyerni... Ezért nem szeretem őket, ennek ellenére kiváló iroda.

Üdv mindenkinek.

Egy kis segítségre lenne szükségem az irodával kapcsolatban, mert olyasmibe ütköztem amivel még nem találkoztam.

Tegnap este tippeltem a Julia Goerges - Victoria Azarenka meccsre mégpedig, hogy Azarenka NYERI az első szettet és a mérkőzést. Nos Azi meg is nyerte az első szettet, de aztán feladta a meccset. Most akkor ezzel a fogadással mi a helyzet? Azért vagyok tanácstalan, mert a szabályzatban nem találtam ide vonatkozó utalást (vagy az is lehet, hogy csak én nem találom), de jóváírva sincs még semmi. tehát nem tudom, hogy vesztes vagy nullás a tipp.  Tud valaki segíteni ebben? Előre is köszönöm!
[/quote]

Üdv Mindenkinek!

A kérdésem a következő: A bet365 bónuszánál a feljogosító fogadást bármekkora oddsal meg lehet tenni, vagy ott is él az 1,5-ös kritérium?


Idézetet írta: Henky32 Dátum április 21, 2011, 08:19:39
Bet365nél a tenisz mérkőzéseket törlik, ha valaki feladja. Visszaadják a tétet, jó iroda csak néha lassan könyvelik el a meccseket. Ja és hamar limitálnak, elég szemét módon, nyereménylimitet állítanak be. pl.: tenisz meccseknél 1500-3000 HUF-ot lehet max nyerni... Ezért nem szeretem őket, ennek ellenére kiváló iroda.

Köszi a választ. Közben ha lassan, is de jóváírták a tétet.  :)

Köszönöm szépen az infót! :beerchug: