bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Idézetet írta: szumos Dátum július 01, 2011, 11:12:21
Ez a mániájuk mostanában! Csak úgy fizetnek ki, ahogy legutoljára befizettél! Én korábban ezt nehezményeztem és engedékenyek voltak, miután előre jeleztem (support/live support) engedték a legutóbbi befizetéstől eltérő, de korábban befizetésre már használt módot a kifizetésre. De mikor ezt legutoljára ajánlottam valakinek (pár napja), akkor nála kötötték az ebet a karóhoz. Meg kell próbálni.
Köszönöm a választ szumos! Előbb beszéltem chaten Judit A-val.  :D Erősködött, hogy mindig így volt, de nem bírtam megértetni vele, hogy én régebb óta fogadok itt és pontosan tudom, hogy volt. Bet365 -1

Csak szerintem gáz, hogy minden másnap más dízájn fogad? Múltkor volt a teljesen flash alapú, amely az élő fogadás fekete arculatát követte, most meg az alap dízájnot követi az élő. Részemről egyik se gyere be, mert a flash lassú, a másik meg csúnya.

Üdv ismét! :)

Azt megtehetem, hogy OTP Mastercardról utalok, de a kifizetést egy másik Raiffeisenes (ugyancsak saját) kártyára kérem?

Idézetet írta: professor25 Dátum július 07, 2011, 13:26:05
Üdv ismét! :)

Azt megtehetem, hogy OTP Mastercardról utalok, de a kifizetést egy másik Raiffeisenes (ugyancsak saját) kártyára kérem?

Mielőtt kikérnéd a Raiffeisenes kártyáddal is be kell fizetned.

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha korábban zároltattam a számlámat bet365-ön, akkor újra regizhetek (ugyanazokkal az adatokkal) vagy ez a szabályzatukba ütközik? köszönöm

Igen, nyithatsz másik számlát.

köszi manyman

közben még egy kérdés felötlött bennem, a kezdőbónuszt is igénybe vehetem vagy azért ne essek át a paci túloldalára?

Miért nem kérdezed meg tőlük chaten?

#503 július 09, 2011, 15:04:59, Coraggio
Mert jelenleg nem vagyok regisztrálva és elsőként szerettem volna körbejárni a dolgot.




Regeltem, kérdeztem a válasz: "nem, ha már egyszer igénybe vettem".

Lehet regisztráció nélkül is kérdezni tőlük. Katt a chatre és chatelj, mint új ügyfél.

Helló!

Nah végre megérkezett a Raiffeisen kártyám, de MasterCardos, ezzel a fajtával is működik az utalás kártyára?

Ha a kifizetésre gondolsz,MC kártyára seholsincs kifizetés!!

Hehe... akkor benyeltem a dákeszt.. marada a banki több hetes utalás.

Beutalni betudsz MC kártyáról,csak kifizetéshez kell használnod a banki utalást! Mégegy "jó" hír  hogy ha MC kártyáról fizetsz be akkor a minimum kifizetés 30ezer forint!!

Idézetet írta: almafa Dátum július 07, 2011, 11:41:45
Csak szerintem gáz, hogy minden másnap más dízájn fogad? Múltkor volt a teljesen flash alapú, amely az élő fogadás fekete arculatát követte, most meg az alap dízájnot követi az élő. Részemről egyik se gyere be, mert a flash lassú, a másik meg csúnya.

Tudom, hogy egy hetes a hsz-ed, de nekem ma jött ez a dolog elő és eléggé idegesített több ok miatt is, ezért ráírtam a chat-esre hátha tud valamit. Leírom, hogy mit beszélgettünk hátha van benne hasznos infó.

IdézetAndrea L: Üdvözöljük a bet365 Élő chat szolgáltatásán. Miben segíthetek?
Én: Üdv, van rá mód, hogy a régi, világos, nem flash alapú kinézetet hozzam be az oldalon és ne mindig az új, sötét flash-es fogadjon?
Andrea L: Ez az új site-unk.
Én: Eléggé zavaró, hogy nem lehet keresni csapatokra/játékosokra a böngésző megszokott keresés módjával
Andrea L: Most már ez a külső lesz.
Andrea L: Mi a konkrét probléma az új oldallal?
Én: És van rá mód, hogy lehessen keresni játékost vagy csapatot?
Én: Eddig behoztam a teljes tenisz vagy foci listát és rákerestem ctrl+f-fel a csapatra akit meg akartam játszani és odaugrott
Én: most vagy végig görgetek több tucat meccset és bogarászok vagy nézhetek utána, hogy pontosan milyen tornán vagy bajnokságban játszik a játékos/csapat és ez is csak plusz idő, kattintás
Andrea L: Értem.
Andrea L: Kis türelmét.
Én: Ettől függetlenül nagyon tetszik az új kinézet, csak ez kicsit kényelmetlen, hogy nem lehet keresni a flash-es megoldás miatt.
Én: Vagy lehet van beépített meccs- és játékoskereső csak én nem találtam még rá
Andrea L: Értem.
Andrea L: Nagyon köszönjük az észrevételét.
Andrea L: MInden visszajelzést továbbítunk a designerek felé.
Én: Szóval jelenleg nincs mód a keresésre? Jól értem?
Andrea L: Kis türelmét kérem.
Andrea L: Ellenőrzöm.
Én: Rendben.
Andrea L: Jelenleg valóban nem működik.
Andrea L: De dolgozunk rajta.
Andrea L: A kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.

Igazából tényleg nem értem, hogy működhet egy fogadóoldal keresés funkció nélkül. Eddig nem érdekelt mert rámentem a teljes tenisz listára teszem azt és ctrl+f-fel behoztam a keresést és beírtam a teniszező nevét és kidobta a napi 6 torna 40 meccse közül amit akartam és kész.

Meg amúgyis, nem is értem minek ez a flash... Teljesen ugyanaz az oldal pár dolgot leszámítva, csak át lett dizájnolva. Minden megoldható lett volna html+ajax-szal erre megcsinálják full flashbe. Tök fölösleges és csak zabálja az erőforrást.
Mobilos oldaluk szintén vicc. Mire megtalálom a megtenni kívánt meccset behozok vagy 7-8 oldalt és össze-vissza lépkedek. A bwin legalább ennyiből jobb volt, hogy lehetett keresni és mobilon is ment nagyon gyorsan.

Amúgy jó az új kinézet csak ez a megoldás nem tetszik...