bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Ezek szerint ivádi lakosok ,nem nagyon játszhatnak itt...
A faluban minden második embert Ivádinak hívnak :D

Ezek a korlátozósdik véglegesek vagy csak ideig-óráig tartanak?

Tobb mint valoszinu,hogy veglegesek. :crazy:

Úgy látom ezek is kezdenek elbunkósodni, három nyertes fogadásomat érvénytelenítették utólag:

YQ16150673F azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.36 nyereményszorzóval tett meg a következőre: 5. játék - nem (Következő játék - Deuce Askar Zabirov - Richard Polivka). Észrevettük, hogy ez a piac oda nem illő elemeket tartalmazott, így szabályainknak megfelelően a választását érvénytelenítettük.

Még 2 ilyen volt, nem tudom mi lehetett az oda nem illó elem :noway:
Szakadjanak meg.

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum november 19, 2011, 16:30:13
Úgy látom ezek is kezdenek elbunkósodni, három nyertes fogadásomat érvénytelenítették utólag:

YQ16150673F azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.36 nyereményszorzóval tett meg a következőre: 5. játék - nem (Következő játék - Deuce Askar Zabirov - Richard Polivka). Észrevettük, hogy ez a piac oda nem illő elemeket tartalmazott, így szabályainknak megfelelően a választását érvénytelenítettük.

Még 2 ilyen volt, nem tudom mi lehetett az oda nem illó elem :noway:
Szakadjanak meg.

Lol, és azt mondja a droid, hogy azért lett érvénytelenítve mert rosszul lett kiírva....
Nem tökmindegy deuce-nál? A tipp arra vonatkozott, hogy lesz-e vagy nem lesz-e :bash:
Ezek után minden tippről csináljak print screent vagy mi? Szánalmas.

Én is fogadtam erre a mérkőzésre, méghozzá hogy a 2. szettet R. Polivka nyeri.

Nekem is ezt írták!
Legalább a lóvét visszakaptam.

Nem tudja valaki, hogy működik ez a hűségbónusz a Bet365-nél? Én kaptam tegnap, de haver nem, valami feltétele van, napi x összegű fogadás, vagy darabszámra megy, vagy hogy van? :angel:
Köszi!

Sajnos erről nincs info(nem is adnak),max találgatás.. Én valami olyasmit hallottam hogy pl 1000Euro heti tétnél adnak 10Eurót 500nál 5-t meg van amikor még kevesebbet.. Na meg persze az ezek forint változatai. Én kaptam már 500,750 és 1500-t,attól függően hogy mennyit játszottam.
Lehet hogy a havarod jövőhéten kap,vagy azért nem kapott most,mert nem játszott eleget,vagy éppen nem került a szerencsések közé, mivel nem kap mindenki mindig amikor jogosult..Gondolom én.

Moneybookersről banki átutalással mennyi idő alatt érkezik meg a pénz OTP-s számlára?

Idézetet írta: professor25 Dátum december 02, 2011, 07:33:45
Moneybookersről banki átutalással mennyi idő alatt érkezik meg a pénz OTP-s számlára?

Legközelebb itt tedd fel a kérdést légy oly kedves: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3545.25

Egyébként 2-5 munkanappal lehet számolni.  ;)

3.000 HUF ingyenes Élő fogadás a Chelsea v Man City rangadóra

A Premier Liga éllovasa, a Manchester City az Andre Villas-Boas irányította Chelsea otthonába látogat. Az esemény méltó ünnepléseként egy fantasztikus ingyenes fogadást kínálunk ügyfeleinknek.

Tegyen meg egy mérkőzés előtti fogadást a Chelsea v Man City rangadóra és megajándékozzuk egy azonos értékű, ingyenes Élő fogadással erre a mérkőzésre.

Ahhoz, hogy jogosult legyen az ingyenes Élő fogadásra, tegyen meg egy fogadást a kezdőrúgás előtt, majd fogadjon a mérkőzés közben is bármely Élő fogadás piacon. Amennyiben ELSŐ Élő fogadása vesztes lesz, visszafizetjük a tét értékét, legfeljebb a mérkőzés előtt megjátszott legnagyobb értékű fogadás összegében (maximum 3.000 HUF).

Mint mindig, most is több, mint 60 Élő fogadás piacon fogadhat mérkőzés közben, úgymint Következő gól, Mérkőzés gólok, Összesített szögletek, Félidő eredménye és Játékidő eredménye.

Számos mérkőzés előtti és Élő fogadás piacunkkal, valamint a fantasztikus ingyenes fogadás ajánlatunkkal biztos lehet benne, hogy a bet365 a legjobb hely labdarúgás fogadásaihoz.

Fokozza az izgalmakat!
A bet365 csapata

Nekem is jött ilyen ajánlat ,csak 4400ft-al.  :great:
:beerchug:

Éppen nézegettem a hitelesítési dolgokat és látom hogy útlevél igazolás hitelesités. Mi van ha van útlevelem de lejárt már nagyon rég? csak ezzel lehet igazolni magam? személyivel nincs lehetőség? köszönöm a segítséget előre is!

Idézetet írta: bookie Dátum december 11, 2011, 15:51:56
Éppen nézegettem a hitelesítési dolgokat és látom hogy útlevél igazolás hitelesités. Mi van ha van útlevelem de lejárt már nagyon rég? csak ezzel lehet igazolni magam? személyivel nincs lehetőség? köszönöm a segítséget előre is!

A személyi igazolvány mindkét oldalát elküldöd emailben a support-hun kukac customerservices365.com címre.

Köszönöm a válaszod! és még egy kérdés! Élő fogadásban fogadok mondjuk kosárban hogy magasabb pontszám lesz de utánna még egy egyes szelvényt kötök ugyanarra hogy nem.. ezt meglehet csinálni? kutyanemszol érte ugye?