bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


#780 március 03, 2012, 16:48:32, Dacsi
Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum március 03, 2012, 16:35:02
Akkor az első lúzer kérdez: mi volt az a véletlen klikk???

Remélem erre gondoltatok mind a ketten. Ha nem, akkor bocsi, hogy közbeszóltam! :)

Igen, a fentebbi képen látható nyilacskák a megoldás.

Ennél nagyobb képet kaptok, ha a legfelső sávban az Élő közvetítésre kattintva, külön ablakban nyitjátok meg.

Sziasztok! Vasárnap kértem visa-ra a kifizetést, email-t küldenek a kifizetésről?
A személyit meg jogsit már adategyeztetés címén elküldtem egy hónapja!

Nem küldenek emailt ,még csak kedd van ,majd jön a pénz is...3nap kb

Tettem egy live fogadást a Győr-FTC meccsre. Még nem kezdődött 0-0 előtt tettem arra, hogy 34.5 fölött dob a Győr. Nagyjából 1700 Ft-tal, szóval nem ez a lényeg.
34.5 overre 1.75-ös oddsot adtak, ami szerintem teljesen reális volt.

Na errefel nézem a mailjeimet (úgy a 20. percnél tartott a meccs) és ezt jött a bet365-től:
Kedves Norbert

DS7******02F azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.75 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Győri ETO KC - nők - felett: 34.5 (Csapat összesített FTC - nők v Győri ETO KC - nők). Észrevettük, hogy az esemény hibásan lett feltüntetve, így szabályainknak megfelelően a választását érvénytelenítettük.

Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.

Szívélyes üdvözlettel,
A bet365 csapata


Semmi nem volt elnézve...
Felmentem chatre érdeklődni:

László S becsatlakozott a beszélgetésbe.
Az Ön chatpartnere László S
László S Üdvözöljük az Élő chaten. Miben segíthetek?
Norbert Szép estét!
Egy fogadásom érvénytelenítve lett, csak azt nem tudom, miért?
Norbert Itt az azonosítója: DS7****02F
László S Kérem, adja meg felhasználónevét és négyjegyű biztonsági számát.
Norbert Kicsit ciki ez azok után, hogy 2011-ben in-playben a legjobb lett a bet365 :D
Norbert ****** és ****
László S A fogadással kapcsolatban ugynevezett egyértelmű hiba történt.
László S Ilyen esetekben a fogadásokat töröljük.
Norbert Értem én, de mi?
Elnézték az oddsot?
Norbert Tehetek én arról, hogy a buki nem jól végzi a dolgát?
Norbert Egy szutyok fogadóirodánál még nevetnék egyet, de a bet365-től azért nem ezt vártam
Norbert Ezek után ha teszek focira egy 2.5 overt, és ha lőnek két gólt 20 perc alatt, majd törölgetik a fogadásaim???
László S Kis türelmét kérem.
László S A kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.
Norbert Most erre mit lehet mondani?
László S Mivel fogadását hibás nyereményszorzóval tette meg, ezért fogadási szabályzatunk értelmében érvénytelenítettük. Ha egyértelmű, hogy melyik fogadást tette meg hibás nyereményszorzóval, azt a fogadás megtétele pillantában érvényes nyereményszorzóval rendezzük. Amennyiben ez nem tisztázott (a fogadás elhelyezése pillanatában elérhető nyereményszorzók túlzott ingadozásai miatt), fenntartjuk a jogot, hogy a nagy adatforgalom (over-broke) pillanatában elhelyezett fogadásokat érvénytelenítsük. A hibás nyereményszorzók, hendikepek vagy összesített fogadások esetén a fogadásokat az esemény kimenetétől függetlenül érvényteleníthetjük.
Norbert Itt a világon semmi sem volt hibás, teljesen reális volt a line, meg az odds is!
Norbert Na mindegy, nem az az 1000 Ft plusz a lényeg, hanem az, hogy ez enyhén gátlástalan dolog.
Norbert Azt is tudom, hogy nem maga a hibás, csak egyszerűen felfoghatatlan
László S Mégegyszer csak elnézést tudok kérni.
László S Az üggyel kapcsolatos további kérdéseit, kérem, küldje el emailben a [email protected] címre, és levelét továbbítom a felettesemnek.
Norbert Ok, és mégegyszer mondom, nem az összegen van itt a lényeg, hanem azon, hogy ez gátlástalan dolog volt!
László S Értem.
Norbert Elnézést kérek öntől, csak valahol ki kellett dühöngjem magam
László S Semmi gond.
Norbert Remélem ez csak egyszeri alkalom volt, kicsit ciki lenne az év fogadóirodájától :D
Norbert További szép estét, és kellemesebb ügyfeleket
Norbert Viszlát
László S Onnek is.
László S Köszönjük, hogy igénybe vette Élő chat szolgáltatásunkat.

Hááát. Best in-play betting 2011. Gratulálok!  ;D

Mentségükre legyen szólva, hogy még este jött a levél, ami szerint kaptam 1500 Ft hűségbónuszt  :ok:
(megjegyzem, kb két hete nem fogadtam a bet365-nél, talán egyszer töltöttem fel a minimum összeget, amivel egy másik irodánál tett kombit védtem, de ennyi volt. )

Azért így utólag  :ok:

olvassák a fórumot?
;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 08, 2012, 09:12:21
Mentségükre legyen szólva, hogy még este jött a levél, ami szerint kaptam 1500 Ft hűségbónuszt  :ok:
(megjegyzem, kb két hete nem fogadtam a bet365-nél, talán egyszer töltöttem fel a minimum összeget, amivel egy másik irodánál tett kombit védtem, de ennyi volt. )

Azért így utólag  :ok:

Ezzel gyakorlatilag elismerték, hogy csak a szabályzatuk szerint volt igazuk, valójában nem. Porhintés. Nálam továbbra is csak egy "futottak még" típusú iroda. bet3,65€, ahogyan valaki itt találóan nevezte őket.

Én megírtam azt a levelet, amit a chates srác mondott, de végül nem küldtem el. Ezzel a 'hűségbónusszal' még jobban is jöttem ki párszár forinttal.
Mondtam én nekik chaten is, hogy nem az összegen van itt a hangsúly, hanem az eljárás módján.
Ilyen hülye indokkal jönni. Egyszerűen benézte a buki a határt, volt már ilyen, meg még lesz is.

Betclicnél, tobetnél, fortunawinnél már többször előfordult, hogy benéztek valamit. Egyszer a tobetnél vezetett egy csapat 2-0-ra, és még arra kínáltak pluszos hendit.  ;D Megtettem a tutit, érvénytelenítették. Rendben van, benne volt a pakliban, ott tényleg el volt cseszve az odds.

Betclicnél is előfordult már, Cesc18 is említette valamelyik télisportos topicban, hogy egy olyan versenyzőre lehetett fogadni H2H-ben, aki a seliben kiesett...

fortunawinnél egyszer egy magyar kézi meccsre lehetett fogadni úgy, hogy előrehozták. Már megvolt az eredmény, de még kinn volt a fogadás. Behúztam, jóváírták.

De a kevésbé ismert Betaland fogadóirodánál volt ez egyik legnagyobb baki, amit sikerült kihasználni. Tán Robles volt a favorit 110 gátnál valamelyik nagyobb versenyen. Már az előfutamban is úgy esett a célba, látni lehetett rajta, hogy ebből később nem lesz futás. Aztán pár órával utána jött a hír, hogy a döntőben nem áll oda.

Megtettem, hogy nem Robles nyer  ;D Nem ő nyert. Persze tudtam, hogy oda sem áll a rajthoz, elég nagy kasza volt.

De ezeknél a fogadásoknál megértettem volna, ha törlik. Itt viszont csak makogtak nekem. Kérdem én, megérte ez nekik? Ezek is inkább gondolkodnának kibe kötnek bele  8)

Amúgy meg két-három nap alatt visszabukom nekik, szóval én nem fogom őket csődbe vinni

De egy Titti féle 500 €-s nyertes fogadásnál már aligha engesztelnék ki 1500-as hűségbónusszal...

Én tényleg remélem, hogy ez csak egyszeri próba volt, hibázni emberi dolog. Az meg nem kérdés, hogy olvassák a fórumot  :ok:

Mindenki olvassa!



Én is úgy jártam, mint Oak, mert Győr-FTC helyett FTC-Győr volt meghirdetve. Élőben tettem 1 hendit -10,5-tel a Győrt, miután elkezdődött a meccs, nem is lehetett élőben fogadni, csak asszem szünettől. 7-1-nél észrevettem, hogy ugyanannyi a pénzem, mint a fogadás előtt és ezután pár perccel később jött az e-mail, hogy törölték a fogadást:

Kedves xyz

RK72942xyzz azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.85 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Győri ETO KC - nők -10.5 (Hendikep - kétesélyes FTC - nők v Győri ETO KC - nők). Észrevettük, hogy az esemény hibásan lett feltüntetve, így szabályainknak megfelelően a választását érvénytelenítettük.

Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.

Szívélyes üdvözlettel,
A bet365 csapata

A bet365 a felelősségteljes játék elkötelezett híve, részletekért látogasson el a www.gambleaware.co.uk honlapra

Mondjuk jól jártam ezzel, de kíváncsi lennék, hogy törölték volna-e a fogadást, ha mondjuk 2-5 a Fradinak 18.10-kor.. :)

Másik story: Eger-Szolnok vízilabdára szerettem volna fogadni kb 1 vagy 2 hete (szerdai meccs volt Sport Klub is közvetítette). Kint vannak az oddsok, rákattintok, ami tetszik, de aznap volt a női és férfi kézilabda NB1-ben forduló többek közt FTC-Siófok meccsel, ahol mondom megrakom a Fradit. De nem voltak kirakva a kézi oddsok még 14:30-kor sem, így írtam a supportnak, hogy mivan, írták, hogy 1-2 óra múlva lehet fogadni a kézilabdákra. Visszajöttem 2 óra múlva és az Eger meccs sehol. Ezután írtam a supportnak, lesz élőben a meccs stb. leterelt kb. 17.15-kor kezdett a meccs. A naptár is meg a gyerek is azt mondta, hogy 17.00-től lehet fogadni. 17.00 semmi, 17.05 semmi, 17.10 semmi, 17.15 semmi, írok a chaten, hogy mivan? Erre jön a válasz, hogy infókat kaptak a meccsről és emiatt nem lehet rá fogadni élőben. Underen vagy Eger győzelmen gondolkoztam, amúgy. A vége a meccsnek DÖNTETLEN lett (underrel persze). :D:D:D Nekem is kellenek ezeknek az informátoroknak a számai. :D

Amúgy sok sportág oddsai drasztikusan gyengülnek mostanában e bet365-ön pl: Kosárlabda, Kézilabda..



Idézetet írta: oakland23 Dátum március 08, 2012, 11:38:14


Betclicnél, tobetnél, fortunawinnél már többször előfordult, hogy benéztek valamit. Egyszer a tobetnél vezetett egy csapat 2-0-ra, és még arra kínáltak pluszos hendit.  ;D Megtettem a tutit, érvénytelenítették. Rendben van, benne volt a pakliban, ott tényleg el volt cseszve az odds.



Úgy emlékszem, hogy a 2010-es vb csoportjainak a sorsolását pont a tobetnél szurkoltam végig.

Azt volt a jó, hogy a szorzókat úgy sikerült megállapítaniuk, hogy nem ismerték a szabályokat!  :)
Például a 3. kalapban volt 5 afrikai és 3 dél-amerikai csapat, mindegyiket 7.5-ös szorzóval adták, hogy konkrétan valamelyik csoportba (A-H) bekerülnek.
Na igen, de az A csoportban már eleve ott volt Dél-Afrika, oda nem kerülhetett még egy afrikai, az argentin meg a brazil csoportba pedig nem kerülhetett a 3. kalapból dél-amerikai csapat, csak afrikai.
:)

Tehát a "kit kap Brazilia a 3. kalapból" kérdésre 5 afrikai csapatot kellett gyorsan lejátszani, mindegyiket 7,5-ös szorzóért...   ;D
Menet közben rájöttek a dologra, de azért kifizették. 

Üdv!

Ti melyik böngészővel tudtátok elérni, hogy tárolja a Bet365 -höz a nickem és a jelszót? Chrome nekem fel se ajánlja, könnyedebb lenne ha nem kéne minden alkalommal bepötyögni.

Idézetet írta: stdavid Dátum március 08, 2012, 17:17:44
Üdv!

Ti melyik böngészővel tudtátok elérni, hogy tárolja a Bet365 -höz a nickem és a jelszót? Chrome nekem fel se ajánlja, könnyedebb lenne ha nem kéne minden alkalommal bepötyögni.
inkább pötyögd be! jobb a biztonság! nem jó az ha tárolja!

Idézetet írta: laudrup Dátum március 08, 2012, 21:36:41
inkább pötyögd be! jobb a biztonság! nem jó az ha tárolja!
Vannak előnyei és hátrányai. Ha pl. laptop és elveszited, a tárolt jelszavakat egyszerű kinyerni. Viszont a tárolt jelszavakat nem fogja egy keylogger trójai rögziteni.

Firefox sem jegyzi meg?