bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Szintén OTP régebben 5 munkanap volt nálam is, de a legutóbbinál "csak" 3 meg is lepődtem.   :o  Nálam 3 nap volt Unibetnél is.

Hétfőn kérem ki szerdára megjön a pénz.Raiffeisen visa classic dombornyomott.

OTP szeret "ülni" a pénzen.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 19, 2012, 08:36:20
OTP szeret "ülni" a pénzen.
Ezt sajnos csak megerősíteni tudom!  :noway: Ma egy hete kezdeményeztem egy lehívást, a pénz sehol.... S, mivel péntek van ez a hétre már "hideg víz" kategória. ( OTP Bank-VISA kártya-Be: azonnal-Ki: majd megkapod, kussolj!!)


Idézetet írta: Várda64 Dátum április 20, 2012, 09:04:57
Ezt sajnos csak megerősíteni tudom!  :noway: Ma egy hete kezdeményeztem egy lehívást, a pénz sehol.... S, mivel péntek van ez a hétre már "hideg víz" kategória. ( OTP Bank-VISA kártya-Be: azonnal-Ki: majd megkapod, kussolj!!)

Várda64:
tapasztalatból írom, OTP, bet365-ről
ha kártyára kérem kb. 1 hét mire megérkezik, ha számlára, akkor 3 nap és ott szokott lenni.
Nem értem miért, úgy gondoltam ennek fordítva kéne lennie. Legközelebb próbáld számlára.

A mostanit pedig, ha múlt pénteken kérted, akkor ma estig még van rá esély, hogy megérkezik OTP-re

Idézetet írta: jax Dátum április 20, 2012, 09:57:41
Várda64:
tapasztalatból írom, OTP, bet365-ről
ha kártyára kérem kb. 1 hét mire megérkezik, ha számlára, akkor 3 nap és ott szokott lenni.
Nem értem miért, úgy gondoltam ennek fordítva kéne lennie. Legközelebb próbáld számlára.

A mostanit pedig, ha múlt pénteken kérted, akkor ma estig még van rá esély, hogy megérkezik OTP-re
De számlára történő kiutalást fel sem ajánl, mert kártyáról történt anno a befizetés.

Én egyébként egyszer már végigzongoráztam ezt, egy másik fogadóirodánál, tehát nincs ezzel gond, meg nem is türelmetlenkedem, csak mint tényt írtam, hogy az OTP-n múlik a dolog. Ezt azért tudom, mert évekkel ezelőtt az első ilyen jellegű lehívásomnál, az OTP-nek is írtam. Pár hét múlva (!!!!  ;D ) elküldték az ide vonatkozó szabályzatot. Hát most nem akarok hazudni, de valami 8-10 nap alatt kötelesek az ilyen jellegű pénzeket megjeleníteni a számládon (kártyádon). Ettől függetlenül az évek során engem is ért már pozitív meglepetés, de ha nem jön meg, akkor tudom, hogy Csányi és bandája zsugázik a pénzemmel.   ;D ;D

Újabban én is ezt tapasztalom:

Bet365-->MB-->OTP számla  2 max. 3 nap

Mb - OTP az legyen is gyors, mert belföldi utalás, azzal meg nincs mit tökölni. Nálam ha délelőtt kikérem MB-ről másnap reggel ott van a számlámon.

Szia Várda! Holnap is megkaphatod,az OTP-nél is munkanap lesz! ;) :cya:

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy ha reggelek a 365sportfogadás oldalára és belépek a poker oldalára is akkor ott is hozzáférek a sportfogadás oldalán befizetett zséhez. Tehát hogy hogy tudom innen-oda, vagy onnan vissza tologatni a pénzt vagy mindig látom ugyanazt az accountot...

Idézetet írta: 11qq Dátum április 20, 2012, 12:01:47
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy ha reggelek a 365sportfogadás oldalára és belépek a poker oldalára is akkor ott is hozzáférek a sportfogadás oldalán befizetett zséhez. Tehát hogy hogy tudom innen-oda, vagy onnan vissza tologatni a pénzt vagy mindig látom ugyanazt az accountot...

A számla menüben tudsz a póker vagy kaszinószámlára átutalni. (Ha az más devizanemű, akkor természetesen árfolyamon konvertálják).
És vissza is ugyanígy.

Üdv!

Maestro kártyáról fizettem ma be, azonban kifizetésnél már nem tudok választani az opciók között, csak banki utalást engedélyez.
Pedig korábban sok be- és kifizetésem volt Moneybookersről is.
Ilyenkor megoldható, hogy MB -re kérjem ki mégis a pénzt?

Idézetet írta: stdavid Dátum április 25, 2012, 18:41:46
Üdv!

Maestro kártyáról fizettem ma be, azonban kifizetésnél már nem tudok választani az opciók között, csak banki utalást engedélyez.
Pedig korábban sok be- és kifizetésem volt Moneybookersről is.
Ilyenkor megoldható, hogy MB -re kérjem ki mégis a pénzt?

Chatelj egyet! De sztem nem fog sikerülni!

Üdv ! Mennyibe kerül a banki utalás az oldalról ? 28 napon belül a 2. kifizetésem  lenne ami már nem ingyenes (azt írják) azért kérdezem.

Egyszerre csak egy aktív bonusz lehet azt tudom,de az ingyenes élő fogadási ajánlat nem üti pl. a mobil bonuszt ugye?
Ma nyugodtan kihasználhatom az ingyenes fogadást akkor is ha éppen a mobil bonuszt forgatom még? (nem fogom azt elbukni?)