bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


Idézetet írta: John Terry Dátum május 13, 2012, 15:23:17
A bank neve az jó úgy. Címhez pedig annak a banknak a címét kell írni ahol nyitottad a számládat.
Köszönöm szépen! :)

Sziasztok

A bet365-nél az élő kaszinóban mennyi a legkisebb tét amivel játszani lehet?
Előre is köszi, hali  ;)

1$ ha jól emlékszem.

Köszi a választ, de nincs ott forintos élő kaszinó, mint pl a sportingbetnél? Mert ott van, a minimum 100 Ft. Köszi, hali  :cya:

Élőből biztos nincs forintos.

Nem tudjátok megmondani kb. hogy ha tegnap délelőtt indítottam átutalásos kifizetést a bet365nél akkor az kb. mikorra lesz az Otps számlámon? Az ügyfélszolgálaton 3-10 banki munkanapot mondtak, de hátha ti jobban be tudjátok "lőni" a várható érkezést :)


#922 május 15, 2012, 12:39:14, John Terry
Idézetet írta: Szurki Dátum május 15, 2012, 10:12:31
Nem tudjátok megmondani kb. hogy ha tegnap délelőtt indítottam átutalásos kifizetést a bet365nél akkor az kb. mikorra lesz az Otps számlámon? Az ügyfélszolgálaton 3-10 banki munkanapot mondtak, de hátha ti jobban be tudjátok "lőni" a várható érkezést :)


Nálam 4 munkanap szokott lenni OTP-s számlára  .

Köszönöm szépen! :)

Hogy értékelik ki a meccset ha idő előtt vége lett? Celta meccs, utolsó 10 percben elment a világítás...

Idézetet írta: Yuber Dátum május 15, 2012, 23:11:27
Hogy értékelik ki a meccset ha idő előtt vége lett? Celta meccs, utolsó 10 percben elment a világítás...

Érvénytelenítették...

Találkoztatok már hasonlóval?

A Bunyodkor-Pohang ázsiai bajnokok ligája meccset nézem és az első félidő után a szünet kb 7-8 perces volt. Elkezdőtött a második félidő, de a bet365 élő fogadásán szünetet mutat. A 49-dik percben gól született. A bet365-ön 13 szoros pénzt fizettek az 50-dik perc előtt esett gólra.
Sajnos nincs befizetve pénzem. :)

Egyébként továbbra is 9 perccel előrébb tart a videó amit nézek. Ha érdekel valakit ki lövi a következő gólt és mikor, az szóljon! :D

Remélem ezzel semmilyen szabályt nem szegtem meg!

A következő gól a 64-dik perc 38-dik másodpercben lesz. :D Ezzel lesz 2:0!


Sztem az Al Jazeera stream-jét találtad meg te is, de azon nem tudom mi megy, de nem ez a meccs... A játékosok számait és a mezszínt nézve se ez a két csapat játszik csak arabul van írva így nem tudom elolvasni.

Szerk.: Közben meglett. A tegnapi Al Hilal - Al Gharafa ismétlése megy, ami 2-1 lett.

Azaz!

Most vettem észre, hogy kiírták emberi betűkkel a csapatok neveit. Tényleg nem azt a meccset nézem. Pedig az első gól stimmelt! :D