bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában


#945 május 19, 2012, 20:18:05, Merovingi
Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 19, 2012, 19:52:14
Fel kell tenni 200-300.000 Ft tétet hetente, aztán megdobnak szerdánként egy kis apróval.


Köszi :D akkor arra még gyúrni kell...

Tudom nem ide tartozik, de mivel a bwin egyre inkább gallyra megy, (már nagyon idegesít hogy nem lehet a b'inside pontokat normálisan beváltani már hetek óta), ezért most keresnék egy olyan irodát ahol frankón lehet pokerezni, vannak freerollok, normális, szóval... Ti melyiket preferáljátok napjainkban poker szempontból?

Sziasztok!

Itt a bet365-nél működik rendesen a skriles ki/befizetés, gyors meg rendben megy? Aki csinálta már ezt az légyszi írja megy hogy milyen. Gondolom ha pénzt akarok innen kiutalni akkor itt is kell igazolnom magam. Itt erre milyen lehetőségek vannak? pl olyant mi a bwinnél hogy dokumentumot lehet feltölteni, vagy esetleg emailban kell elküldni valami másolatot?

Előre is köszi a segítséget!  :great: :cya:

Elég gyorsan megy a Skrill ki-befizetés.
Kérik ellenőrzéskor a dokumentumokat ,meg postán küldenek levelet a címedre egy kóddal.
+ még fel is hívank telefonon...

nekem még érvényes személyim/útlevelem sincs (mindkettő lejárt), simán beérték egy anyakönyvi kivonattal, plusz egy telefonhívással, és már fizethettem is ki a suskát!  :D :ok: (bankszámlára)


#950 május 21, 2012, 21:44:17, laudrup
Látok egy funkciót: gyorstét
ez mit takar?
Már ki is próbáltam,ha aktiválom és megadok egy összeget,akkor utána ha rákattintok egy fogadási eseményre,rögtön okézhatom.

Idézetet írta: laudrup Dátum május 21, 2012, 21:38:40
Látok egy funkciót: gyorstét
ez mit takar?
Már ki is próbáltam,ha aktiválom és megadok egy összeget,akkor utána ha rákattintok egy fogadási eseményre,rögtön okézhatom.

Én is kipróbáltam, de így is 20 másodpercig tart elhelyezni egy elő fogadást.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum május 22, 2012, 08:57:51
Én is kipróbáltam, de így is 20 másodpercig tart elhelyezni egy elő fogadást.
Akkor neked be van lassítva a számlád, alapból 5,5 másodperc a késleltetés. :'(

Az oldal két élő fogadás között folyamatosan kiléptet, az első fogadást elengedi, utána viszont a következő előtt már jelzi, hogy be kellene jelentkezni. Hasonlót észleltetek vagy e gond csupán nálam áll fent?

Van valami tétlenségi idő utáni kilépés szerintem. Lehet, hogy valami beállítási dolog lesz.

Idézetet írta: misiapa Dátum május 23, 2012, 18:47:21
Van valami tétlenségi idő utáni kilépés szerintem. Lehet, hogy valami beállítási dolog lesz.

Köszi a gyors reagálást. Ott három órát ír, de ez 10-20 perces időszakonként fennáll.

Sziasztok!

Van ez a visszahívásos akármi, hogy ők felhívnak engem, hogy igazoljam magam, vagy micsoda.

Magyar nyelvű kolléga teszi ezt meg? És mivel igazolom, hogy én én vagyok?

Idézetet írta: misiapa Dátum május 24, 2012, 09:13:22
Sziasztok!

Van ez a visszahívásos akármi, hogy ők felhívnak engem, hogy igazoljam magam, vagy micsoda.

Magyar nyelvű kolléga teszi ezt meg? És mivel igazolom, hogy én én vagyok?

Magyar kolléga fog felhívni; úgy dereng, hogy csak a személyi adatokat kérdezték, amit regisztrációnál megadtunk.

Idézetet írta: misiapa Dátum május 24, 2012, 09:13:22
Sziasztok!

Van ez a visszahívásos akármi, hogy ők felhívnak engem, hogy igazoljam magam, vagy micsoda.

Magyar nyelvű kolléga teszi ezt meg? És mivel igazolom, hogy én én vagyok?

Ha az útlevél adataidat megadod akkor nem fognak felhívni.

Engem poker teremtől akartak hívni,de mondtam nem tudok angolul... h beszélgessek velük.
Aztán felajánlották,h felhívnak francia,görög,olasz,vagy német nyelven. Szerintetek? Vicces csapat.