bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Az semmi ,van amikor ,már be van írva goaline 2,5 over ,mikor rányomsz a fogadásra ,átvált 1,5 overre

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 07, 2012, 16:04:06
Az élő fogadásnál megcserélték az alatt/felett helyét!

Nálam nem cserélték meg.

Van olyan, aki ma fizetett be Skrillről és valami problémája akadt?
Már vagy fél órája próbálok befizetni, de nem sikerül. A chaten sem tudnak rá megoldást. :(
Ilyen eddig még nem fordult elő máskor. Másik irodába zökkenőmentesen sikerült befizetni.

Ti is kaptatok hűségbónuszt?, vagy csak azért kaptam mert elismerték a hibájukat.

Én még nem,de sokszor csak csütörtök este jön az üzenet róla.

Valaki már említette, és én is úgy gondolom, hogy a hűségbónusz annak függvénye, hogy milyen tétekben, milyen gyakorisággal fogadsz náluk. Régen én is kb. évente ha kaptam, mostanában kb. minden hónapban adnak 5000-et, mióta komolyabb téteket rakosgatok.  :D :ok:

Idézetet írta: fcbayern Dátum június 13, 2012, 21:43:19
Valaki már említette, és én is úgy gondolom, hogy a hűségbónusz annak függvénye, hogy milyen tétekben, milyen gyakorisággal fogadsz náluk. Régen én is kb. évente ha kaptam, mostanában kb. minden hónapban adnak 5000-et, mióta komolyabb téteket rakosgatok.  :D :ok:
Igen ez teljesen igaz! Ha kis tétekkel ritkán fogadok,nem szoktam kapni.
De már ha gyakran fogadok kisebb tétekkel is,és magas oddson(ez is számít!),rögtön jön!
Amikor nagy pénzzel fogadtam alacsony oddson,volt hogy nem kaptam..

Nekem 15,000 Ft-os bónuszt ajánlották ismét,pedig 2 hónapja nem fogadtam náluk.

Idézetet írta: Stevan87 Dátum június 14, 2012, 11:13:21
Nekem 15,000 Ft-os bónuszt ajánlották ismét,pedig 2 hónapja nem fogadtam náluk.

Gondolom épp azért, mert nem fogadsz náluk. :)

Egyik nap ( kb egy hónapja) 9km volt a számlámon, majd3óra után lett 0. Volt pénzem (1500) de nem akartam befizetn, így mondom kipróbálom az önkitiltást, hogy tuti ne tudjak befizetni. Chaten kértem egy hétre, mondom addig összeszedem magam, kitalálok vmi stratégiát stb.. Eltelt 3hét csak nem nyitották ki, írtak hogy telefonon kell beszélnem velük. Ez nagy nehezen megtörtént 10percig csesztettek a hülye kérdésekkel, mintha milliókat játszanék el pedig simán pluszban vagyok csak most nulláztam magam és mérges voltam magamra.. Mondtál a teloban hogy dönt a vezetőség, gondoltam magamban kinyitják másnapra.. Erre jön a levél mailben hogy 6hónapra kitiltottak.. LOL
Mekkora balek vagyok :)

no more önkitiltás  :)


csak azért hogy nevessetek a balgaságomon

Banki kiutalásnál azt hiszem 28 naponta egy ingyenes, a többi már nem. Ez moneybookerses kifizetéseknél is így van vagy ott mindig díjmentes?

Idézetet írta: Latzka Dátum június 26, 2012, 18:37:18
Banki kiutalásnál azt hiszem 28 naponta egy ingyenes, a többi már nem. Ez moneybookerses kifizetéseknél is így van vagy ott mindig díjmentes?

Valamennyi ingyenes.


Én ma kaptam 500Ft- os hűségbónuszt. :) (Már 2k-m van :D)

Idézetet írta: Latzka Dátum június 26, 2012, 18:51:46
Köszi! :ok:
Viszont ha nem fogadsz ,és úgy kéred ki a pénzt (MB,stb.) , akkor levonnak 12Ł -ot (kb 4000ft)