bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Idézetet írta: rensenbrink Dátum május 22, 2012, 23:38:29
Akkor neked be van lassítva a számlád, alapból 5,5 másodperc a késleltetés. :'(
Ez miért van? Csak mert nekem is ez a problémám. Egyik ismerősömnél tényleg ilyen 5 mp körüli a késleltetés élő fogadásnál, de most nyitottam számlát és egyszerűen használhatatlan így, mert vagy 15-20 mp-ig tart, mire elfogadja. Tenisznél pont megváltozik az odds, mire bevenné. Mit tudok ezzel csinálni? A KYC-t végigcsináltam, azt írták rendben van.

Idézetet írta: Trunks Dátum június 28, 2012, 14:47:09
Ez miért van? Csak mert nekem is ez a problémám. Egyik ismerősömnél tényleg ilyen 5 mp körüli a késleltetés élő fogadásnál, de most nyitottam számlát és egyszerűen használhatatlan így, mert vagy 15-20 mp-ig tart, mire elfogadja. Tenisznél pont megváltozik az odds, mire bevenné. Mit tudok ezzel csinálni? A KYC-t végigcsináltam, azt írták rendben van.

Általában a nagyobb összegű fogadások után, vagy ha úgy gondolják, hogy surebetezel akkor jön a lekorlátozás.
A lekorlátozás mellé pedig ajándékba jár a lassítás is.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum június 28, 2012, 16:42:00
Általában a nagyobb összegű fogadások után, vagy ha úgy gondolják, hogy surebetezel akkor jön a lekorlátozás.
A lekorlátozás mellé pedig ajándékba jár a lassítás is.
De most nyitottam a számlát, ráadásul lekorlátozva se vagyok. Ezért nem értem.

#1008 június 28, 2012, 17:21:33, rensenbrink
Idézetet írta: Trunks Dátum június 28, 2012, 14:47:09
Ez miért van? Csak mert nekem is ez a problémám. Egyik ismerősömnél tényleg ilyen 5 mp körüli a késleltetés élő fogadásnál, de most nyitottam számlát és egyszerűen használhatatlan így, mert vagy 15-20 mp-ig tart, mire elfogadja. Tenisznél pont megváltozik az odds, mire bevenné. Mit tudok ezzel csinálni? A KYC-t végigcsináltam, azt írták rendben van.
Nekem van 30-40 számlám, én is jártam már így, a következő okai lehetnek:

1. Erről az IP címről már játszottál másik számlán, és kiszúrták.
2. Amikor regisztráltál, olyan lakcímet írtál be, amit már másik számlánál használtál (pl: családtag)

A lassú számla sajnos Live-ozásra (főleg teniszre) használhatatlan, de a szögit is nagyon nehéz rajta elnyomni.

IP címet tudsz magadnak újat csinálni? Milyen neted van? Ezzel a számlával már nem tudsz mit csinálni, kell nyitni egy másikat valamelyik barát vagy családtag nevére.

Korlátozás nem jár együtt a lassítással, nekem általában csak lassítanak.

Korlátozni azokat szokták, akik a surebetes oldalak által ajánlott surebetes tippeket nyomják nagy téttel. (Még a nyeremény se zavarja őket, ha mondjuk 10-20 ezres tétekkel csinálsz nagy nyerőt, akkor se korlátoznak le)

#1009 június 28, 2012, 17:30:00, Trunks
Idézetet írta: rensenbrink Dátum június 28, 2012, 17:18:25
Nekem van 30-40 számlám, én is jártam már így, a következő okai lehetnek:

1. Erről az IP címről már játszottál másik számlán, és kiszúrták.
2. Amikor regisztráltál, olyan lakcímet írtál be, amit már másik számlánál használtál (pl: családtag)

A lassú számla sajnos Live-ozásra (főleg teniszre) használhatatlan, de a szögit is nagyon nehéz rajta elnyomni.

IP címet tudsz magadnak újat csinálni? Milyen neted van? Ezzel a számlával már nem tudsz mit csinálni, kell nyitni egy másikat valamelyik barát vagy családtag nevére.

Korlátozás nem jár együtt a lassítással, nekem általában csak lassítanak.

Korlátozni azokat szokták, akik a surebetes oldalak által ajánlott surebetes tippeket nyomják nagy téttel. (Még a nyeremény se zavarja őket, ha mondjuk 10-20 ezres tétekkel csinálsz nagy nyerőt, akkor se korlátoznak le)

Kösz. Hát elég undorító akkor... Amúgy chateltem velük, mondták a szokásos bla-blát, hogy ez egy egyéni döntés stb. Meg hogy a számlát be lehet küldeni felülbírálatra, de csak 90 nappal a számla létrehozása után (wtf?). Úgyse lesz ebből semmi, hagyom őket.

Idézetet írta: Trunks Dátum június 28, 2012, 17:25:58
Kösz. Hát elég undorító akkor... Amúgy chateltem velük, mondták a szokásos bla-blát, hogy ez egy egyéni döntés stb. Meg hogy a számlát be lehet küldeni felülbírálatra, de csak 90 nappal a számla létrehozása után (wtf?). Úgyse lesz ebből semmi, hagyom őket.
Hagyni kell. Egyszer én is sokat basztattam őket, azt is letagadják, hogy van belassítás. Figyelj az IP címre, ennyi a kulcs :'(

Tudja valaki, hogy a bet365 milyen adatforrást használ az eredmények közlésénél? Esetleg az átvett eredményeket máshol belépés nélkül is meg lehet nézni?

Meg kéne mutatnom egy játékban, hogy a tegnapi Gibraltar - Jersey focimeccset lejátszották.
A flashscore, livescore oldalakon nincs nyoma, gondolom ezért sem találták a játék pontozásánál.
(én nem játszottam rá, de a pont előttem álló igen, és úgy számoltam, hogy ezzel a pontvesztésével megelőzöm az utolsó pillanatban...)

A bet365 korrekten ki is értékelte a meccset, ez látszik az "eredmények" pontban, viszont ez csak belépés után elérhető.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 01, 2012, 15:23:09
Tudja valaki, hogy a bet365 milyen adatforrást használ az eredmények közlésénél? Esetleg az átvett eredményeket máshol belépés nélkül is meg lehet nézni?

Meg kéne mutatnom egy játékban, hogy a tegnapi Gibraltar - Jersey focimeccset lejátszották.
A flashscore, livescore oldalakon nincs nyoma, gondolom ezért sem találták a játék pontozásánál.
(én nem játszottam rá, de a pont előttem álló igen, és úgy számoltam, hogy ezzel a pontvesztésével megelőzöm az utolsó pillanatban...)

A bet365 korrekten ki is értékelte a meccset, ez látszik az "eredmények" pontban, viszont ez csak belépés után elérhető.
Soccer - Gibraltar v Jersey

Match Markets   Odds   Result
Fulltime Result   Show Losers       
Draw           Won
Next Goal   Show Losers       
Gibraltar to score 1st goal       1.40   Won
Jersey to score 2nd goal       5.50   Won
No 3rd goal           Won
Final Score   Show Losers       
Draw # 1-1           Won

Idézetet írta: rensenbrink Dátum július 02, 2012, 20:00:45
Soccer - Gibraltar v Jersey

Match Markets   Odds   Result
Fulltime Result   Show Losers       
Draw           Won
Next Goal   Show Losers       
Gibraltar to score 1st goal       1.40   Won
Jersey to score 2nd goal       5.50   Won
No 3rd goal           Won
Final Score   Show Losers       
Draw # 1-1           Won


Köszi!
A bet365-ön én is látom, hogy mi volt, csak külső forrást nem találtam.
Szerencsére nem vitatják, hogy lejátszották a meccset és én tudom jól az eredményt.
Az eredményt nem módosítják, de állítólag megkapom én is a 3. helyezettnek járó összeget... (4. helyezettnek lettem kihirdetve)


Sziasztok! Tegnap este befizettem 1. 10.000-->2. 20.000-->3. 20.000-->4. 30.000-->5. 40.0000=120.000 befizetésem volt MAESTRO kártyával! Szerencsére nyertem 500.000et amit ma két részletben 250-250 banki kiutalásra tettem. Jól cselekedtem a kifizetés szempontjából? ???

Igen, utalással kérhetted ki csak.

Idézetet írta: lunatik Dátum július 03, 2012, 00:03:02
Itt fenn van:
http://www.futbol24.com/national/International/Friendly/2012/

Egyebkent hosszabbitasban nyert Gibraltar:
http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/18651354


Köszi neked is!
Elmentettem a linket, ha hasonló helyzetben "bizonyíték" kéne.

Sziasztok!
Most kezdek ismerkedni az online fogadásokkal, lenne egy kérdésem kapásból:
- Bet365-ön van-e valamiféle kikötés arra nézve hogy legalább hányas oddsokat fogadok meg? Azért kérdezem mert jobb' szeretek biztosra menni, az egy 1,1 körüli szorzókkal szeretnék elszórakozni még az elején.
  Kifizetésnél nem lesz belőle baj?

Idézetet írta: zotyi Dátum július 18, 2012, 15:59:52
Sziasztok!
Most kezdek ismerkedni az online fogadásokkal, lenne egy kérdésem kapásból:
- Bet365-ön van-e valamiféle kikötés arra nézve hogy legalább hányas oddsokat fogadok meg? Azért kérdezem mert jobb' szeretek biztosra menni, az egy 1,1 körüli szorzókkal szeretnék elszórakozni még az elején.
  Kifizetésnél nem lesz belőle baj?
Szia!

Ha igénybe veszed az első befizetésnél járó kezdőbónuszt, akkor ott a megforgatási követelményeknél számít az odds (nem tudom mennyi a min.odds forgatásnál). Viszont ha nem kéred a bónuszt, akkor nem számít mekkora oddszokat játszol.