bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Idézetet írta: inter08 Dátum augusztus 20, 2012, 23:18:00
Nem fogadhatsz a teljes összeggel. Kiírja majd ha fogadni akarsz, hogy nincs ennyi pénz az egyenlegeden. Igen a kifizetésnél tényleg azt mutatja, de ha kiszeretnéd kérni akkor megkérdezi, hogy vissza akarod-e vonni a bónuszt?

Köszi!
Azért ügyes húzás és érzelmileg is jó, hogy látom a bónuszt az egyenleghez adva már most...
(még ha nincs is jelentősége)

Másnál is haldoklik az oldal, vagy csak velem akarnak ma kibaszni?  :-\

Idézetet írta: Dacsi Dátum augusztus 23, 2012, 13:05:46
Másnál is haldoklik az oldal, vagy csak velem akarnak ma kibaszni?  :-\

Nálam is behalt, pont befizetés közben. :-\ Úgy láttam jóváírták, de a bónuszig még nem jutottam el.

Idézetet írta: Dacsi Dátum augusztus 23, 2012, 13:05:46
Másnál is haldoklik az oldal, vagy csak velem akarnak ma kibaszni?  :-\

Pedig nálam minden okés.

#1069 augusztus 23, 2012, 13:23:49, Dacsi
Idézetet írta: Pikaa Dátum augusztus 23, 2012, 13:11:29
Pedig nálam minden okés.

Néha nálam is... De van amikor eltűnik az oldal bal oldala, ahol a sportokat sorolja fel, vagy nem tudom megnézni a mai tenisz kínálatot... ilyenek. Ja és a chat sem ment az előbb. Sőt még a fogadásokat sem fogadta el! Reggel pedig nem voltak feliratok az oldalon! Full semmi. Csak a szorzók voltak kint. Eléggé vicces volt. Viszont most, hogy sorra nem fogadja el a fogadásaimat, így már annyira nem vicces a dolog.

Közben chat-en azt írta László, hogy kisebb technikai probléma és már dolgoznak rajta a munkatársai...

Ma nekem sem működik jól,reggel-hajnalban még jó volt minden,de most nem tudok belépni az élő fogadásokra,fogadni meg egyáltalán.A flash játékok sem jelennek meg sajnos.

Valaki meg tudja mondani,hogy az FHB Visa kártya müködik e az irodánál??? lehet rá azonnali kifizetést kérni,ami kb.2nap,és lehet e róla tölteni??

Történt valami a bet365 honlapjával? A böngészőm nem tölti le az oldalt. Chrome és Firefox próba is volt, de egyiknek sem sikerült.

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 27, 2012, 10:19:44
Történt valami a bet365 honlapjával? A böngészőm nem tölti le az oldalt. Chrome és Firefox próba is volt, de egyiknek sem sikerült.

Nekem betölti (Firefox).

Idézetet írta: Pikaa Dátum augusztus 27, 2012, 10:21:04
Nekem betölti (Firefox).

Akkor ez szívás. Gyorsítótárat is ürítettem, de minden maradt a régiben. A bet365 nem töltődik le és továbbra is ilyen hibaüzeneteket kapok:

Chrome: Hoppá! A Google Chrome nem tudott csatlakozni a www.bet365.com webhelyhez
Firefox: A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt. A(z) www.bet365.com helyen lévő kiszolgáló túl hosszú ideig nem válaszol.

>:(

Nálam chrommal is bejön.

nekem reggel 6 óta folyamatosan megy minden hiba nélkül chromal

Egyre érdekesebbek a dolgok. Nem csak a bet365, hanem a Sportingbet honlapja sem töltődik le. Viszont a Betfair simán bejön. Minden más honlap is oké, tehát normálisan lehet netezni. Ám a bet365 és a Sportingbet nem akar töltődni.  >:(

Nekem megy mindkét oldal rendesen. Firefoxal és operával is.   :great:

Most már okésan töltődnek, minden rendben, náluk lehetett valami üzemzavar vagy valami más.