bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Megváltozott a kifizetési limit, ha bankszámlára akarsz kifizettetni. Az eddig 30.000 HUF helyett 14.000 HUF-ra módosult.

Idézetet írta: Tomihmv Dátum augusztus 29, 2012, 10:29:19
Megváltozott a kifizetési limit, ha bankszámlára akarsz kifizettetni. Az eddig 30.000 HUF helyett 14.000 HUF-ra módosult.

Ez jó hír, de azért még azt a 12 fontot elfelejthetnék vagy legalább mérsékelhetnék második kiutalásnál.

Idézetet írta: kobol.zsolt Dátum augusztus 26, 2012, 17:53:06
Valaki meg tudja mondani,hogy az FHB Visa kártya müködik e az irodánál??? lehet rá azonnali kifizetést kérni,ami kb.2nap,és lehet e róla tölteni??
Na valaki tud wmi infot??????

Idézetet írta: zsolti25 Dátum augusztus 29, 2012, 17:36:47
        Na valaki tud wmi infot??????

Kérdezz rá az élő chaten!  ;)

Ma kaptam 5euros ingyenes fogadást,csak azt nem tudom felhasználjam-e,ugyanis van a számlámon 350euro nyereményösszeg és félek,ha beváltom nem-e kötik valamilyen feltételekhez.Még nem vettem ki pénzt a bet365ből de 5eurot sikerült feltornáznom erre az összegre-ami nem bónusz volt,hanem saját befizetés.Vélemények akik otthon vannak ennél az irodánál??Lakcimemet már azonositottam még majd a személyit kell feltöltenem ugye kifizetéshez majd?Köszönöm mindenkinek szép napot.

Amit te kaptál az hűségbónusz. Nem kötelező felhasználni,de ajánlott, mivel egy idő után elévül.. Mindössze 3szor kell megforgatni 1,5oddosn szal 15euroért kell fogadnod. Ezt egy 350es rollal könnyen teljesítheted..

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 30, 2012, 08:26:39
Amit te kaptál az hűségbónusz. Nem kötelező felhasználni,de ajánlott, mivel egy idő után elévül.. Mindössze 3szor kell megforgatni 1,5oddosn szal 15euroért kell fogadnod. Ezt egy 350es rollal könnyen teljesítheted..
Igen és ezt gondolom akkor nem küldhetem el a haveromnak-az emailben kapott kódra gondolok,hogy használja fel,ha én nem akarnám vagy igen?Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?Köszönöm a válaszokat.

Idézetet írta: fili76 Dátum augusztus 30, 2012, 08:52:19
Igen és ezt gondolom akkor nem küldhetem el a haveromnak-az emailben kapott kódra gondolok,hogy használja fel,ha én nem akarnám vagy igen?Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?Köszönöm a válaszokat.

Szerintem ez nem átruházható, ugyanis nála az "elérhető ajánlatok"-nál nem lesz ott az 5$-os hűségbónusz, ahol a kódot is meg kell adni. Egyébként aktiválod, felteszed valamire és ha nem jön be akkor nincs az, hogy attól meg kell forgatnod a saját pénzedből. Tehát ezzel rosszul nem lehet járni, gyakorlatilag megdobtak egy ingyenes fogadással...Hülyeség lenne nem kihasználni.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum augusztus 30, 2012, 10:13:58
Szerintem ez nem átruházható, ugyanis nála az "elérhető ajánlatok"-nál nem lesz ott az 5$-os hűségbónusz, ahol a kódot is meg kell adni. Egyébként aktiválod, felteszed valamire és ha nem jön be akkor nincs az, hogy attól meg kell forgatnod a saját pénzedből. Tehát ezzel rosszul nem lehet járni, gyakorlatilag megdobtak egy ingyenes fogadással...Hülyeség lenne nem kihasználni.
Nagyon szépen köszönöm a választ,közben felmentem 380ra.Akkor majd kihasználom én,ha incs rizikó,ennél az irodánál még uj vagyok a fogadásban nem ott már 21éves,mégegyzser köszönöm a válaszokat mindenkinek :ok:

Idézetet írta: Pikaa Dátum augusztus 29, 2012, 21:21:03
Kérdezz rá az élő chaten!  ;)
Nem tudom mert telorol nyomom,szoval aki tud wmit irjon!! köszi elöre is;)

Mindenképpen felhivnak telefonon,vagy ugy is jó,ha rájuk irok élő chaten és ott az instrukcióik alapján feltöltöm nekik a személyimet,esetleg egyéb dokumentumokat amit kérnek?Ugyanis olyan helyen melózom ahol tilos mobilt használni.Köszönöm a válaszokat.

Az azonosítási folyamatnak része a telefonhívás is(elöszőr a lakcímre egy levél,aztán a telefon,majd a személyes iratok),de hogy mikor melyik lépés jöjjön azt befolyásolhatod.Én hónapok alatt jártam végig,mert nem volt sürgős.
Te kéred a telefonos azonosítást is.

Idézetet írta: fili76 Dátum szeptember 02, 2012, 08:33:04
Mindenképpen felhivnak telefonon,vagy ugy is jó,ha rájuk irok élő chaten és ott az instrukcióik alapján feltöltöm nekik a személyimet,esetleg egyéb dokumentumokat amit kérnek?Ugyanis olyan helyen melózom ahol tilos mobilt használni.Köszönöm a válaszokat.

Jelenleg két lehetőség közül választhatsz: vagy megadod az útlevél adataidat vagy telefonhívás. Ha megadod az útlevél adataidat, akkor már nem fognak felhívni telefonon. Számlám - ügyfélazonosító menü alatt tudod megadni az útlevél adataidat.

Nekem elèg volt elküldenem a szemèlyimnek a mindkèt oldalát az emailükre ès a kódot se kellett megadnom, sem a hívás nem kellett.

Sziasztok ! 2 hónapja nem tudok befizetni a bet365 re OTP netkártyával .Csak is kizárólag
az ügyfélszolgálat munkatársai tudnak a megadott adatok alapján utalni a kivánt öszeget a számlámra ,az elött ilyen nem volt más irodánál sem tapasztaltam ilyet és az ügyfélszolgálat sem tudja hogy mértnem tudok magamtól befizetni a számlámra . Másnak volt már hasonló tapasztalata?