bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Csak nem.A következő telefonos kérdezz-felelekre 1hnapot fogok készülni.. :)

Sziasztok

Ha egy nagyobb,ha egy nagyobb 6 számjegyű összeget utalok le bankkártyára,akkor azt több részletben,maximum 99 ezer forintos tételekben tehetem meg? Mert ennyit írnak max kifizetésre bankkártyával.Erre számolnak valami plusz költséget?
Illetve ezeket egyszerre dolgozzák fel?
Plusz érdekelne a kifizetés időtartama.
Az első kifizetés lenne,lesz valami procedúra? Felhívnak? Ha kikérem pl hétfőn a pénzem,szerdán felhívnak,akkor szerdától fogja számolni a kifizetésre írt 5 napot?
Még egy utolsó a kérdés.5 napot írnak ugye,ami a kifizetés időtartamát illeti.Ez a valóságban is annyi,vagy elhúzódik?

Köszi a válaszokat előre is!

Idézetet írta: caps lock Dátum november 23, 2012, 14:38:33
Sziasztok

Ha egy nagyobb,ha egy nagyobb 6 számjegyű összeget utalok le bankkártyára,akkor azt több részletben,maximum 99 ezer forintos tételekben tehetem meg? Mert ennyit írnak max kifizetésre bankkártyával.Erre számolnak valami plusz költséget?
Illetve ezeket egyszerre dolgozzák fel?
Plusz érdekelne a kifizetés időtartama.
Az első kifizetés lenne,lesz valami procedúra? Felhívnak? Ha kikérem pl hétfőn a pénzem,szerdán felhívnak,akkor szerdától fogja számolni a kifizetésre írt 5 napot?
Még egy utolsó a kérdés.5 napot írnak ugye,ami a kifizetés időtartamát illeti.Ez a valóságban is annyi,vagy elhúzódik?

Köszi a válaszokat előre is!

Hali!

Ezt a telefonos dolgot nem tudom, engem 1x sem hívtak fel, elküldtem nekik a személyi másolatot, egyeztettem az ügyfélszolgálattal, hogy minden rendben van, szóval nekem telefonos azonosítás sosem volt, kifzetésnél én nyáron próbáltam 500ezret lekérni egyben,de nem engedte, viszont 250ezres részletekben le tudtam kapni a számláról egymás után is, és a pénz teljes egészében jött meg, persze ha 3-4naponta kérsz le pénzt akkor valószínű részletekben jön meg, ami a napokat illeti 4-5 nap ha jól emléxem  :beerchug:

Csütörtökön délelőtt utaltam bankszámlámra összeget. Hétfőre megkapom? :)

Nekem a második napon a számlán szokott lenni a pénz.

Ügyfélszolgálat 3-5 napot mondott!


Le írom mi történt ma velem , tettem egy fogadást arra hogy a Goiás-Joinville mérkőzésen 1-1 állásnál
lesz még egy gól ezt a 42 percben tettem és a Bet365 jóváírta  a nyereményt a 56 perc környékén
gondoltam majd szólok nekik hogy tévedtek ,de a 84 percben lejött a 3. gól így már tárgytalan lett az egész. Nem tudom ,hogy veletek fordult e már elő ilyesmi ennél az irodánál? 

Sziasztok!

Kaptam 750ft-os bónuszt a Bet-től.
Először ezt írják:
" A játékélmény fokozása érdekében, szeretnénk megajándékozni Önt egy ingyenes 750 HUF értékű bónusszal. Nincsenek kötelező befizetések, se más buktatók! "
Később viszont ezt:
"Ne feledje, befizetésének és bónuszának együttes összegét a kifizetés előtt háromszor kell megforgatnia."

Most akkor kell befizetnem vagy elég csak megforgatnom?A számlámon van pénz.

köszi a válaszokat

Idézetet írta: climax Dátum november 25, 2012, 14:36:05
Sziasztok!

Kaptam 750ft-os bónuszt a Bet-től.
Először ezt írják:
" A játékélmény fokozása érdekében, szeretnénk megajándékozni Önt egy ingyenes 750 HUF értékű bónusszal. Nincsenek kötelező befizetések, se más buktatók! "
Később viszont ezt:
"Ne feledje, befizetésének és bónuszának együttes összegét a kifizetés előtt háromszor kell megforgatnia."

Most akkor kell befizetnem vagy elég csak megforgatnom?A számlámon van pénz.

köszi a válaszokat
Nem kell befizetned, a bónusz felhasználható, csak a megforgatási limit van.

Imént megkérdeztem az ügyfélszolgálatot, hogy csütörtök délelőtti utalásom hétfőn megkapom?
Erre az volt a válasz hogy 2-10 munkanapon belül kapom meg :D először mikor kérdeztem nem ezt válaszolták. ez is hulla érdekes! :)

Idézetet írta: Canesten Dátum november 25, 2012, 16:54:25
Imént megkérdeztem az ügyfélszolgálatot, hogy csütörtök délelőtti utalásom hétfőn megkapom?
Erre az volt a válasz hogy 2-10 munkanapon belül kapom meg :D először mikor kérdeztem nem ezt válaszolták. ez is hulla érdekes! :)

3-5 nap helyett most 2-20-et mondtak.
Hogy érzed, érdemes még egyszer rákérdezni?   ;D

Nyilván függ attól az utalás gyorsasága, hogy a bet365 pénzügyesei éppen dolgoznak-e, illetve nincs-e éppen bankszünnap (pl. hétvége) a küldő vagy fogadó oldalon.

Ilyenkor azzal jársz a legjobban, ha a rosszabbik megoldással számolsz...

Egyébként a szerdán skrillre kikért pénzemet még aznap megkaptam. Ha fontos a gyors pénzmozgatás, akkor luxus napokig várni az utalásokra...

 ;D Tudnak valamit az egyszer szent! :D Expektnél szoktam játszani, ott valóban 1-2 nap és jön a bankszámlára :)
De várok mást nem tehetek :) jövhéten tuttira meg lesz :D

Tiszteletem!
Lenne pár kérdésem, mivel még elég kezdő vagyok:

1.)Befizetésnél használható Visa electron/ MasterCard Unembossed bankkártya?
2.)A banki átutalás melyik napon ingyenes kifizetésnél?
3.)Amelyik bankszámláról fizetünk be, csak arra hajlandóak a kifizetést elvégezni, vagy mindegy miről fizetek be, csak kifizetésnél az én nevemmel ellátott számlára utalnak?
4.)Az ügyfél azonosítása hogyan történik, felhívnak, vagy mi?

Elnézést, ha sok kérdés lett volna egyszerre!

Helló! Kifizetést szeretnék kérni,de csak bankba utalás lehetséges... Nem értem miért nem kérhetem a kártyámra! Tudna valaki segíteni?
Köszi szépen!

Két ok lehet: 1. Mastercarddal fizettél be vagy 2. nem kártyával fizettél be, igy nem kérheted ki rá.