bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


nekem meg most szarakodik az oldal... délután se jött be, most se  :bash:

2 éve jatszom,sose volt ilyen gondom.. tegnap este indult el a gond,nyertem 120 ezret e közben,és nem tudok fellépni..?! mert már az oldalra se dob be..

Idézetet írta: tonypwns Dátum december 07, 2012, 09:31:42
2 éve jatszom,sose volt ilyen gondom.. tegnap este indult el a gond,nyertem 120 ezret e közben,és nem tudok fellépni..?! mert már az oldalra se dob be..

Próbáltad más böngészővel?


Idézetet írta: tonypwns Dátum december 07, 2012, 10:00:09
Igen :(

Valami hibaüzenetet kiír, vagy egyáltalán nem tölti be az oldalt?

Nekem meg a tegnapi nap után még ma se jött be egyszer sem...remélem hétvégére magához tér az oldal. Másoknak megy?

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum december 07, 2012, 15:57:59
Nekem meg a tegnapi nap után még ma se jött be egyszer sem...remélem hétvégére magához tér az oldal. Másoknak megy?
Nálam hibátlanul működik egyenlőre, remélem nem kiabálom el! :D

Idézetet írta: Milan Dátum december 07, 2012, 10:18:38
Valami hibaüzenetet kiír, vagy egyáltalán nem tölti be az oldalt?


Kedves Milan ! Be sem tölti az oldalt,de úgy látom nem csak én vagyok így egyedül..

Idézetet írta: Winger Dátum december 07, 2012, 16:52:12
Nálam hibátlanul működik egyenlőre

Itt is minden rendben!

Magyar IP-címről próbáljátok a belépést?

Minden rendben nálam is...

fogalmam sincs milyen a magyar IP cím... xDD ugyanarról próbálkozok gondolom, mint eddig  ;)
mindenesetre, ha másnak jó, annak örülök, mert akkor biztos nálam is magához tér majd  :)

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum december 07, 2012, 20:38:40
fogalmam sincs milyen a magyar IP cím... xDD ugyanarról próbálkozok gondolom, mint eddig  ;)
mindenesetre, ha másnak jó, annak örülök, mert akkor biztos nálam is magához tér majd  :)

Hát Magyaroszágról netezgetsz? Vagy más országból?  :)

ja, hát persze :p tudtommal nem kerültem át más országba :D egyik nap még ment, tegnap meg már nem  :bash:

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum december 07, 2012, 20:43:04
ja, hát persze :p tudtommal nem kerültem át más országba :D egyik nap még ment, tegnap meg már nem  :bash:

Akkor meg magyar IP-d van,mint minden más magyar embernek.  :P