bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 29 vendég van a témában


Számomra fontos,hogyha valahol játszom,és hűséges vagyok ahhoz az adott oldalhoz,akkor ők is nyújtsanak valami "pluszt" hogy náluk költsem a pénzem.Ha mindegyik másik irodánál ezt megkapom,akkor miért maradjak egy olyannál,ahol semmit sem kapok??

Kevesebbért is töröltettem már magam.Egyszer problémám volt a livechat-tel a betssonnál,és mondtam nekik,h inkább töröljék a számlámat,mert nem szívesen játszok egy olyan irodánál,ahol a dolgozók nem felkészültek...

Idézetet írta: szalist Dátum január 23, 2013, 15:52:18
Számomra fontos,hogyha valahol játszom,és hűséges vagyok ahhoz az adott oldalhoz,akkor ők is nyújtsanak valami "pluszt" hogy náluk költsem a pénzem.Ha mindegyik másik irodánál ezt megkapom,akkor miért maradjak egy olyannál,ahol semmit sem kapok??
Ahogy gondolod,de lényegében itt is kapsz(illetve sokan kapnak,van aki minden héten) lehet hogy keveset fogadsz náluk,vagy kis oddsokra teszel de nagyobb tétet... a tét és odds nagysága biztos nem mellékes

Nem.Én is kaptam rendszeresen,minden héten majdnem.Aztán egyszer csak abbahagyták,pedig az oddsaim,illetve a feltett pénzem,plusz a befizetéseim se változtak.Megkérdeztem tőlük,hogy mi változott,mire lenyomták a nagy rizsát,hogy ezt nem ők intézték bla bla.Én meg mondtam nekik,hogy akkor nekem így meg nem éri meg majd itt játszani,mert ezzel a szememben ugyanolyan iroda lesz mint a többi,és megyek olyanhoz,aki többet ad.Ennyi.Mondták nagyon sajnálják....200-at fizetek be havonta általában az irodákhoz,ami magyar viszonylatban tudva a kereseteket,szerintem nem számít kicsinek.Tudom én ezt másnak is adni mint nekeik....Szóval ha ma se jön,akkor le is lépek onnan...

VALAKI TUDNA SEGÍTENI? Nemrég regisztráltam a bet365re, még nem forgattam meg a kezdő bónuszt, és úgy tudom, hogy egyszerre csak egy bónuszom lehet aktív. De ezt az üzenetet kaptam tőlük:

" bet365 mobil és táblagép bónusz

Egyszerűen tegyen meg egy feljogosító fogadást 300 HUF vagy nagyobb értékben mobilján vagy táblagépén és megajándékozzuk egy 100%-os bónusszal akár 7.500 HUF összegben. Ne feledje, kifizetés előtt a feljogosító fogadás és a bónusz együttes összegét háromszor kell megforgatnia.

A bónusz igényléséhez lépjen be az Ügyfelek részre, majd kattintson az Akciók fülre és adja meg a(z) NMBLP végződésű ajánlatkódot, amelyet e-mailben küldtünk el Önnek. "

Később, ha már nem él a kezdőbónuszom, akkor azt a kódot beírom nekik, és akkor megvan a telefonos elsőfogadást fisszafizető bónuszom? Vagy előtte kell tenni egy 300ft-os fogadást?

Majd ha nem él a kezdő,fogadd el ezt is,és rakj majd tétet..Lehetőleg ne 300 ért :D

Persze, csak nem értem mit jelent a szövegbe az a 300-as... :D
Szóval ahogy aktiválom a kódot, az első mobil fogadásomnál jár...
Köszönöm a segítséget. :)

Valakinek bónusz érkezett?-lehet hogy rólam a héten elfelejtkeztek   ::)

Idézetet írta: szalist Dátum január 23, 2013, 16:03:45
Nem.Én is kaptam rendszeresen,minden héten majdnem.Aztán egyszer csak abbahagyták,pedig az oddsaim,illetve a feltett pénzem,plusz a befizetéseim se változtak.Megkérdeztem tőlük,hogy mi változott,mire lenyomták a nagy rizsát,hogy ezt nem ők intézték bla bla.Én meg mondtam nekik,hogy akkor nekem így meg nem éri meg majd itt játszani,mert ezzel a szememben ugyanolyan iroda lesz mint a többi,és megyek olyanhoz,aki többet ad.Ennyi.Mondták nagyon sajnálják....200-at fizetek be havonta általában az irodákhoz,ami magyar viszonylatban tudva a kereseteket,szerintem nem számít kicsinek.Tudom én ezt másnak is adni mint nekeik....Szóval ha ma se jön,akkor le is lépek onnan...
Ha 200k-t elbuksz havonta, és fáj a heti 1,5K-3K bónusz hiánya, akkor ott más a probléma ;D ;D ;D. Az a jó, el lehet menni, máshol se adnak, és szarabb az iroda. 8)

Idézetet írta: SkandarGrazun86 Dátum január 23, 2013, 16:22:29
VALAKI TUDNA SEGÍTENI? Nemrég regisztráltam a bet365re, még nem forgattam meg a kezdő bónuszt, és úgy tudom, hogy egyszerre csak egy bónuszom lehet aktív. De ezt az üzenetet kaptam tőlük:

" bet365 mobil és táblagép bónusz

Egyszerűen tegyen meg egy feljogosító fogadást 300 HUF vagy nagyobb értékben mobilján vagy táblagépén és megajándékozzuk egy 100%-os bónusszal akár 7.500 HUF összegben. Ne feledje, kifizetés előtt a feljogosító fogadás és a bónusz együttes összegét háromszor kell megforgatnia.

A bónusz igényléséhez lépjen be az Ügyfelek részre, majd kattintson az Akciók fülre és adja meg a(z) NMBLP végződésű ajánlatkódot, amelyet e-mailben küldtünk el Önnek. "

Később, ha már nem él a kezdőbónuszom, akkor azt a kódot beírom nekik, és akkor megvan a telefonos elsőfogadást fisszafizető bónuszom? Vagy előtte kell tenni egy 300ft-os fogadást?


Lehetőleg annyiért fogadj, amennyi a kínált bónusz maximális összege! A bónuszod az első fogadásnak megfelelő összeg lesz.
Nem kell mobilon fogadni, a bet365 webes mobiloldala is tökéletes a fogadáshoz és aztán a forgatáshoz is.  ;)  (mobile.bet365.com)

Ez nem igaz.A sportingbet velem eddig korrekt volt.Nem a pénzről van itt szó.Hanem a hűségről.Valahol ezt jobban értékelik....

Idézetet írta: szalist Dátum január 23, 2013, 16:03:45
Nem.Én is kaptam rendszeresen,minden héten majdnem.Aztán egyszer csak abbahagyták,pedig az oddsaim,illetve a feltett pénzem,plusz a befizetéseim se változtak.Megkérdeztem tőlük,hogy mi változott,mire lenyomták a nagy rizsát,hogy ezt nem ők intézték bla bla.Én meg mondtam nekik,hogy akkor nekem így meg nem éri meg majd itt játszani,mert ezzel a szememben ugyanolyan iroda lesz mint a többi,és megyek olyanhoz,aki többet ad.Ennyi.Mondták nagyon sajnálják....200-at fizetek be havonta általában az irodákhoz,ami magyar viszonylatban tudva a kereseteket,szerintem nem számít kicsinek.Tudom én ezt másnak is adni mint nekeik....Szóval ha ma se jön,akkor le is lépek onnan...

Masszív, átlátható bónuszrendszer mondjuk a sportingbetnél van, ott ingyen fogadásokat adnak, ami azért nem egyenlő egy bónusszal. (na meg ingyen pörgetéseket)
A bwin bónuszrendszere már használhatatlan - főleg, ha nem kötésben játszol - , a yogano szorzói meg bőven "kompenzálják", hogy gyűjtögetheted a "money"-t.

Nem tudom, melyik iroda bónuszrendszerével leszel majd boldogabb (kíváncsian várom!!), de pl. egy pinnacle azért nem ad semmilyen bónuszt, mert azt vallja, hogy legyél boldog a 97% feletti visszatérítésükkel. (csak 2-3%-ot "nyúlnak le" a szorzókba építve)

Ha egy iroda a forgalmadra vetítve 1% visszatérítést ad, akkor is rossz üzletet csinálsz, ha ez miatt 2%-kal alacsonyabb szorzókkal játszol rendszeresen.

Nézd.Szerintem megegyezhetünk abban,hogy bármelyiket is fogom választani(sztem sportingbet).A nagy büdös semminél,amit ez az iroda nyújt,mindenfélaképpen jobb lesz....

Na mégsem felejtettek ki! Kaptam 3K-t! Remélem sokan kapnak még a fórumon!  :ok:

Gratulálok.Én kb 1 óra múlva kiveszem az összes pénzem...