bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


#1605 február 03, 2013, 14:47:58, lakalajo
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni biztosan vannak itt okosabbak is mint én...
Regisztráltam a Bet365-re, igénybe vettem a bónuszukat. Sikerült a végén 15000+15000 bónuszból kiszállnom 32000Ft-al. Elküldtem nekik a személyi igazolvány másolatot, amit el is fogadtak. Kértem kifizetést , meg is érkezett a pénz... Másnap olvastam ezt a mobil felületes bónuszukat, gondoltam megpróbálom ezt is... Befizettem 7500 Ft-ot kaptam rá 7500at. Teljesítettem a feltételüket, és a végére 67000 Fton álltam. Kértem egy 32000 ftos kifizetést tegnap, de nem érkezett meg a mai napig, gondoltam belépek és megkérdem mi a gond... Meglepődve tapasztaltam hogy nem enged bejelentkezni, a számlám már nem is létezik... Gondoltam megkérdezem mi a gond, mire közölték hogy várnom kell valamiféle levélre,ami egy hét alatt érkezik meg , és el kell küldenem mégegy dokumentumot... Mondtam hogy nekem nincs se jogsim se útlevelem... erre közölte hogy anyakönyvi kivonat is jó.... Mondtam semmi gond, az van.
Erre pár perc múlva nagyon arogánsan közli hogy mégsem jó, csináltassak útlevelet vagy jogosítványt...
Ilyen létezik??? Ilyet csinálhat egy iroda?
Hátha ti tudtok erről valamit, mert én nem akarom elhinni hogy ezt megcsinálhatják... Tudom, szabályzat szerint bármit csinálhat, de én még ilyennel máshol nem találkoztam...
Itt a beszélgetés ide vágó része:


Attila T Számláját jogosultak vagyunk felfüggeszteni vagy bármilyen általunk meghatározott formában korlátozni mindaddig, amíg a vonatkozó ellenőrzések a saját elvárásainak megfelelően nem teljesítek.
Lakatos Lajos Azt mondja már meg nekem hogy erről engem miért nem értesítenek????
Lakatos Lajos Gondolom, mint fizető ügyfelük nem érdemlem meg hogy valaki írjon egy e-mailt?????
Attila T Most lett felfüggesztve.
Lakatos Lajos ebben a percben?
Attila T Küldje az adatokat.
Lakatos Lajos akkor pontosítsa hogy mit várnak
Attila T Mert addig nem tud kifizetést igényelni.
Lakatos Lajos személyit már küldtem
Attila T Egy másik fényképes igazolványt.
Lakatos Lajos a számlámba se tudok belépni, nemhogy kifizetést igényelni!!!!!
Lakatos Lajos nincs másik igazolványom
Attila T Nem.
Attila T Akkor küldjön egy anyakönyvi kivonatot.
Attila T Lehet hogy elfogadják.
Lakatos Lajos az megoldható
Lakatos Lajos Nézze uram, gondolom elhiszi hogy jogosan vagyok felháborodva, maga egy ügyfélszolgálatos aki azért kapja a fizetését hogy közvetítsen köztem és a megfelelő társosztályok között... úgyhogy ha megkérhetem konkrétumokat mondjon, ne "Lehet"-et
Lakatos Lajos szóval akkor az anyakönyvi kivonatot elfogadják vagy sem?
Attila T El kell küldeni a postai azonosítóját.
Lakatos Lajos De még nem kaptam meg akkor hogy küldjem el??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Attila T Majd ha meg kapja akkor.
Attila T Természetesen.
Lakatos Lajos Addig elárulja hogy elfogadják e az anyakönyvi kivonatot, vagy ezt csak majd a postai azonosító kód után árulhatja el???????
Attila T Kis türelmét kérem.
Lakatos Lajos ok
Attila T Nem fogadják el minden képpen fényképes igazolvány kell.
Attila T Csináltatia kell egyet.
Lakatos Lajos De mint mondtam nincs
Lakatos Lajos Ne hülyéskedjen már
Attila T Ez a szabály.
Attila T Ezt kéri a biztonsági csoport.
Lakatos Lajos Hol van az leírva hogy kell lennie személyinek és jogosítványnak
Attila T A Weboldal használatához szükséges regisztrációjával és/vagy a feltételek elfogadásával Ön beleegyezik és megérti, hogy időről-időre jogunkban áll elvégezni bármilyen azonosítási folyamatot
Lakatos Lajos Ilyen egy tetves retkes köcsög oldalt mint ez még nem láttam!!!!! Amikor regisztrálok miért nem írják ki hogy be se fizessen az akinek nincs legalább két fényképes igazolványa??????
Lakatos Lajos Tehát ha önök azt kérik akkor DNS teszten is részt kell vennem?????
Attila T Bármilyen azonosítási folyamat.
Lakatos Lajos Nevetséges...
Mindenesetre nem vitázok tovább önnel....
Ha nem bánja kimásoltam a beszélgetésünket, és megosztom néhány fórumon, hogy mit szólnak hozzá mások...
Attila T Rendben.
Attila T Ez a biztonsági csoport döntése és nem ok nélkül hozták.
Lakatos Lajos Ha tényleg így van akkor csináltatok esetleg egy útlevelet, de azért kikérem más véleményét is, nem adok egyetlen analfabéta ember szavára
Attila T Segíthetek még valamiben?
Lakatos Lajos Viszlát
Attila T Köszönjük, hogy igénybe vette Élő chat szolgáltatásunkat.
Attila T Viszlát.
Lakatos Lajos Miért mi az ok
Lakatos Lajos Az hogy nyertem????
Lakatos Lajos Nevetséges.....

Mikor regisztráltál és mennyi idő alatt játszottad ki a bónuszukat? Mert regisztráció után 1-2 héten belül küldenek 1 levelet, hogy leellenőrizzék a lakcímedet. Ha előbb kértél kifizetést, mint ahogy az a levél megérkezett, és még nem voltál túl az ügyfélazonosító folyamat ezen fázisán, akkor lehet ezért zároltak.

Nekem levelet sem küldtek.Elég volt a telefon,és a lakcímkártya..Próbáld meg azt...Lehet hogy a Lakatos szó a nevedben tévesztette meg őket,és előítéleteik vannak veled szemben:D

Egyik ismerősömnek elég volt csak a személyijét is elküldenie és meg is kapta a kifizetést. Se postai kód se visszahívás. Nekem útlevéllel lett leellenőrizve az a legegyszerűbb. Csak beütöd amit kérnek és már kész is az azonosítás.

Nálam személyi,meg postai kód kellet.

Ritkán geciznek így, de akkor mindig valami oka van. Nem vagy bónuszvadász, és véletlenül nem figyeltél az IP címre? Az a durva, hogy én jártam úgy az egyik számlánál, hogy nem zárolták ugyan, de kifizetést nem engedtek, azt írták, hogy küldenek majd egy új postai kódot, ha azt beírom, akkor mehet. A kódot persze nem küldték, ritka cigányok voltak. regisztráció után rögtön érdemes kiküldeni az iratokat, bár írtad, hogy a személyi megvolt, személyi+lakcímkártya elég szokott lenni, ha nincs bónuszvadászat vagy arbitrázsküldő tippek a játék mögött. 64 ezret ne hagyjál, 5 ezer egy útlevél, csináltasd meg, bár félek nagyon, hogy nem lesz elég :'( :'(
Anyázni felesleges az ügyfélszolgálatossal, főleg a magyarok, droidok szintjén vannak, sablonszövegekkel, de az angolok se sokkal jobbak, én már próbáltam mindent, nem viszi előre az ügyet az anyázás sem ;D
Hajrá azért, írd majd be légyszí, hogy mi lett.

Ez egy érthetetlen dolog náluk. Anno jártam így én is.

Mikor nyitottam a számlám 10k befizetéssel használtam ki a bónuszt, amit 70k-ig felvittem,és eljött az idő hogy kikérjem. Gondoltam én naívan. Volt postai kódos azonosítás, telefonos, majd kérték a személyit. Elküldtem nem fogadták el. Elküldtem újra tisztábban hogy tökéletesen olvasható legyen. Nem fogadták el. Mondom akkor most mi a fasz lesz? Írták hogy küldjek akkor anyakönyvi kivonatot. Elküldtem, nem fogadták el. N akkor kiakadtam, hogy akkor mi a fasznak kérték.. Persze közben fogadgattam és szépen lassan fogyott a pénzem :) Erre írták hogy küldjem el az útlevelem. Írtam nekik hogy van ugyan,de már évek óta lejárt, és nem fogom megcsináltatni, mert nem utazok sehova max unión belül. Válaszoltak, hogy akkor küldjem el lejártan is, nem gond. Na és azt 2 hét macera után elfogadták. Addigra persze a 70k-ból maradt 32k.. :)

Nem voltam bónuszvadász, első számlám volt, előtt még csak az oldalon sem jártam...

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 04, 2013, 01:17:54
Ez egy érthetetlen dolog náluk. Anno jártam így én is.

Mikor nyitottam a számlám 10k befizetéssel használtam ki a bónuszt, amit 70k-ig felvittem,és eljött az idő hogy kikérjem. Gondoltam én naívan. Volt postai kódos azonosítás, telefonos, majd kérték a személyit. Elküldtem nem fogadták el. Elküldtem újra tisztábban hogy tökéletesen olvasható legyen. Nem fogadták el. Mondom akkor most mi a fasz lesz? Írták hogy küldjek akkor anyakönyvi kivonatot. Elküldtem, nem fogadták el. N akkor kiakadtam, hogy akkor mi a fasznak kérték.. Persze közben fogadgattam és szépen lassan fogyott a pénzem :) Erre írták hogy küldjem el az útlevelem. Írtam nekik hogy van ugyan,de már évek óta lejárt, és nem fogom megcsináltatni, mert nem utazok sehova max unión belül. Válaszoltak, hogy akkor küldjem el lejártan is, nem gond. Na és azt 2 hét macera után elfogadták. Addigra persze a 70k-ból maradt 32k.. :)

Nem voltam bónuszvadász, első számlám volt, előtt még csak az oldalon sem jártam...

Ezt természetesen direkt csinálja az iroda. Ameddig nem tudod kivenni a pénzed addig gondolják úgy is játszol és hátha elveszted a pénzedet és utána legalább nem kell kifizetniük.

Lakalajo, nekem is kérték egyszer a postai kódot mikor kifizetést kezdeményeztem, de mivel nem találtam meg, küldtek egy űrlapot amibe az adataimat kellett kitölteni, visszaküldtem és elfogadták azonosításként,  és nem is kértek semmilyen iratot.(1. kifizetésnél volt ez) Várd meg szerintem a levelet, nem valami sok idő alatt küldik azt ki.

Kicsit meglepett,hogy tudnak ennyire parasztok is lenni.
Igaz velem nem fordult még elő ilyen,de ezeket olvasva..:D

Azért ebben a történetben kíváncsi lennék, hogy az illető úriember mégis mivel és mennyi idő alatt forgatta ki a bónuszt (vagy esetleg hanyadik számla ez, amit ugyanarról az IP címről nyitott), mert ha például 3-4 15-20 ezres páros-páratlanra tett fogadással, akkor azért nem feltétlen az iroda a köcsög!

Idézetet írta: hege1010 Dátum február 04, 2013, 18:05:40
Azért ebben a történetben kíváncsi lennék, hogy az illető úriember mégis mivel és mennyi idő alatt forgatta ki a bónuszt (vagy esetleg hanyadik számla ez, amit ugyanarról az IP címről nyitott), mert ha például 3-4 15-20 ezres páros-páratlanra tett fogadással, akkor azért nem feltétlen az iroda a köcsög!

Szerintem IP cím egyezésnél már az első kifizetésig sem hagyták volna eljutni, ha több számlán is kihasználta  a kezdőbónuszt.
Az gyanússá válhat, ha valaki túl gyorsan és túl határozottan halad a bónusz forgatással, ennek is lehet köszönhető az ellenőrzés, de ez a számla blokkolás túlzásnak tűnik, bármi is van mögötte...

Hello!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha skrillel(moneybookers) akarok befizetni, akkor csak annyit kell tennem h megadom a jelszóm meg az összeget? Vagy pedig skrillen utalnom kell valami bet365 címre előtte?

Idézetet írta: tharom2 Dátum február 06, 2013, 23:37:23
Hello!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha skrillel(moneybookers) akarok befizetni, akkor csak annyit kell tennem h megadom a jelszóm meg az összeget? Vagy pedig skrillen utalnom kell valami bet365 címre előtte?

Igen. Jelszó, összeg.
Aztán átdob a skrill oldalára ott bejelentkezel, "leokézod" és már a számlán is van a pénz!


Idézetet írta: csatarid Dátum február 06, 2013, 23:39:16
Igen. Jelszó, összeg.
Aztán átdob a skrill oldalára ott bejelentkezel, "leokézod" és már a számlán is van a pénz!


köszi! :)