bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Idézetet írta: Zsoca Dátum március 28, 2013, 11:42:40
Hali!
Tudja esetleg valaki,hogy mi alapján számítják a "hűségbónuszt"? Kaptam már 1000Ft-ot, 500Ft-ot... De már nagyon rég küldtek pedig a fogadások száma és a tétek is nőttek...  :-\
Köszi.

Jó lenne tudni, mert én 2 hete 250 ezret forgattam meg, most meg 490-et, de így is csak 500 Ft-ot kaptam mindkétszer. 1 éve ilyenkor ezért 1500-at osztogattak...

'ezt senki se tudhassa'

Erről nem adnak infót. Annyit tudni, hogy valamilyen szinten random, valamilyen szinten számít az össz tét, átlag tét, átlag odds.

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy első kifizetés előtt,azt írja hogy telefonos visszahívás kérése,erre rá nyomtam de nem hívott senki.Hogy működik ez a dolog általában?

Idézetet írta: Döme1899 Dátum március 28, 2013, 22:41:12
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy első kifizetés előtt,azt írja hogy telefonos visszahívás kérése,erre rá nyomtam de nem hívott senki.Hogy működik ez a dolog általában?

Pár perc múlva kapsz egy üzenetet,amibe az áll majd,hogy vagy elküldöd nekik a személyid fénymásolatát emailbe ide: [email protected]
Vagy KYC ügyfélazonosítás, ami abból áll, hogy a postai címedre kiküldenek egy levelet amibe van egy kód és azt kell beírnod nekik.

A bónuszokhoz visszatérve valóban valamilyen szinten random mert Én 3 hete kaptam 1500 forintot úgy hogy az elmúlt 30 napban max.80000-et forgattam ott.

Sziasztok!

A bet365 oldalán az áll, hogy mastercardról való utalás Instant. Náluk is úgy megy a befizetés, mint a többi helyen, vagyis esetemben otp direkten keresztül ráutalok, vagy az oldalon adom meg az adatokat és ők kérik le azonnal az adott összeget?

Üdv, sarkanyolo

Nem,hanem a kártyádon szereplő adatokat használod.

Idézetet írta: sarkanyolo2 Dátum március 30, 2013, 20:56:41
Sziasztok!

A bet365 oldalán az áll, hogy mastercardról való utalás Instant. Náluk is úgy megy a befizetés, mint a többi helyen, vagyis esetemben otp direkten keresztül ráutalok, vagy az oldalon adom meg az adatokat és ők kérik le azonnal az adott összeget?

Üdv, sarkanyolo

A banki átutalást a bankodnál kezdeményezed és van pár munkanap átfutása. (belföldi utalásnál akár napon belül is a fogadószámládra érhet a pénz, de tudtommal a bet365 brit számlaszámot ad meg)

Kártyás befizetésnél azonnali a tranzakció, ilyenkor viszont az iroda oldalán kezdeményezed a befizetést.
Ők azonnal terhelik a kártyádat.
(persze a gyakorlatban ilyenkor is a kártyához tartozó számládról veszik le a pénzt, de ez az utalástól eltérő fizetési mód)

Idézetet írta: Knapp Dátum március 30, 2013, 21:30:16
A banki átutalást a bankodnál kezdeményezed és van pár munkanap átfutása. (belföldi utalásnál akár napon belül is a fogadószámládra érhet a pénz, de tudtommal a bet365 brit számlaszámot ad meg)

Kártyás befizetésnél azonnali a tranzakció, ilyenkor viszont az iroda oldalán kezdeményezed a befizetést.
Ők azonnal terhelik a kártyádat.
(persze a gyakorlatban ilyenkor is a kártyához tartozó számládról veszik le a pénzt, de ez az utalástól eltérő fizetési mód)

Ennek a módnak van valamilyen + költsége, vagy ingyenes? (mármint  bank részéről)

Üdv Mindenkinek!

Előre elnézést kérek, de nem olvastam végig mind a 118 oldalt a témában, így már lehetséges, hogy volt erről szó, de felteszem a kérdésem:
nem lehet valahogy úgy beállítani, hogy például egymás után rakja be a következő meccseket a kínálatnál? meg nem lehet új ablakban vagy lapon megnyitni külön külön a meccseket? tegnap kezdtem underezni és ahhoz mindig a "További összesített gólok"-ra kell mennem minden meccsnél külön-külön és érdekelne, hogy létezik-e valami turbó mód erre a problémára?   ???

minden jót a továbbiakban!  ;)

Nekem is lenne egy kérdésem. Az így ki írt Asian Hendicap 0.0, -0.5 a -0.25-ős AH-nek fellel e meg? Válaszotokat előre is köszönöm.

Idézetet írta: kkslop Dátum április 05, 2013, 12:23:26
Nekem is lenne egy kérdésem. Az így ki írt Asian Hendicap 0.0, -0.5 a -0.25-ős AH-nek fellel e meg? Válaszotokat előre is köszönöm.


Igen

Idézetet írta: Zsoca Dátum március 28, 2013, 11:42:40
Hali!
Tudja esetleg valaki,hogy mi alapján számítják a "hűségbónuszt"? Kaptam már 1000Ft-ot, 500Ft-ot... De már nagyon rég küldtek pedig a fogadások száma és a tétek is nőttek...  :-\
Köszi.
Sztem nem egyéni rendszerű van, hanem maga az iroda forgalmához viszonyítják, hogy mikor, kinek mennyiért jár. Én már kaptam olyankor is mikor megszedtem magam és kivettem mindent és kaptam olyankor is, mikor minimális összegekkel próbálkoztam és nulláztam. De 1500ft vagy10$ -nál még nem kaptam többet.

Mi van az oldallal nem tudjátok?
Feltöltésemet nem írja jóvá, reggeli élő nyereményt szintúgy.
Élőbe fogadnék de lehetetlen.

Idézetet írta: natforce Dátum április 06, 2013, 16:54:06
Mi van az oldallal nem tudjátok?
Feltöltésemet nem írja jóvá, reggeli élő nyereményt szintúgy.
Élőbe fogadnék de lehetetlen.

Nekem sem megy normálisan az oldal....kiléptet,összeomlik,lefagy,törlődő tétlap stb... kb tönkreteszi a napom, nem tudok normálisan fogadni így!

Remélem csak átmeneti! Sűrűn szokott itt ilyen lenni?