bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Idézetet írta: todika Dátum július 08, 2013, 16:47:52
A mobilbónusz akkor is működik ha számítógépen fogadok a mobil oldalon?

Igen!

Idézetet írta: todika Dátum július 08, 2013, 16:47:52
A mobilbónusz akkor is működik ha számítógépen fogadok a mobil oldalon?
Igen

Köszönöm. Akkor ez 25 euro?

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 08, 2013, 15:29:37
Én mindig többet fizetek be, ha új számlát indítok, csak a 15 ezerre vonatkozik, 90 ezret kell forgatni.

Én meg mindig pont annyit, amennyiért a bónusz jár.  :)

Ha kevesebbet tennék be, akkor ugye buknám a bónusz egy részét, ha meg többet, akkor meg csak megnehezíteném a bónusz kiforgatását.
Egyik sem jó üzlet.  :)


#2015 július 08, 2013, 17:18:48, georgeboyd
Idézetet írta: Knapp Dátum július 08, 2013, 17:10:58
Én meg mindig pont annyit, amennyiért a bónusz jár.  :)

Ha kevesebbet tennék be, akkor ugye buknám a bónusz egy részét, ha meg többet, akkor meg csak megnehezíteném a bónusz kiforgatását.
Egyik sem jó üzlet.  :)
Miért nehezítené meg ha többet raksz be? Nem igazán értem. Egyáltalán nem befolyásol semmit. Ha olyan tippet raksz, ami beszámít a rolloverbe, akkor beleszámít, és számolja a rendszer, amit tudsz is követni a bónuszmenüben, ha meg nem, akkor meg dolgozik a tőkerészből.

Azért nehezíti meg, mert a forgatás végéig nem tudsz kifizetést kérni, így bent ragad a pénzed. Máshol esetleg hasznot hajthatna az a tőke, amit a bónusz megszerzéséhez szükséges szinten túl, pluszban befizetsz.

#2017 július 08, 2013, 19:39:45, georgeboyd
Idézetet írta: Irtis Dátum július 08, 2013, 19:06:22
Azért nehezíti meg, mert a forgatás végéig nem tudsz kifizetést kérni, így bent ragad a pénzed. Máshol esetleg hasznot hajthatna az a tőke, amit a bónusz megszerzéséhez szükséges szinten túl, pluszban befizetsz.
Jaja, nem így van, de oké, nekem tökmindegy, úgy csináljátok, ahogy akarjátok

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 08, 2013, 19:33:21
Jaja, nem így van, de oké, nekem tökmindegy, úgy csináljátok, ahogy akarjátok

Ha arbitrázsokkal forgatsz, akkor meg pláne így van!
Egyébként is benne van a forgatásba, hogy a tőkéd nagyobb részét (akár egészét) is átnyerd egy bónusszal "terhelt" irodához, akkor minek fizessem be oda előre önként a szabad pénzemet?!

Akinek ez nem okoz gondot és annyi pénze van, hogy nem tud vele mit kezdeni, az persze befizethet többet is, ez mellett az szól, hogy akkor nagyobb lépésekkel is haladhatunk, pl. egyetlen darab 90000 ft-os fogadással is letudható a forgatás.
(azért vannak már irodák, melyek pont ezért rögzítik a maximális tétnagyságot)

#2019 július 08, 2013, 23:13:00, georgeboyd
"ha meg többet, akkor meg csak megnehezíteném a bónusz kiforgatását. "

Ez téves mondat nem nehezít semmit, nincs semmi összefüggés, bármennyit befizethetsz, az iroda utána külön kezeli a bónuszos alapot, a bónuszt, és a bónuszos tétekből nyert pénzeket. Ezeket nem is lehet kivenni a rollover végéig a bónusz elvesztése nélkül, de a bónuszon kívüli pénzekre ilyenkor is lehet kifizetést kérni. (ezt meg egy másik kolléga tudta rosszul), a bet365 egyébként nagyon korrekten vezeti ezt.

Nyilván, ha valaki csak a bónuszra megy, akkor nem érdemes befizetni többet, de az eredeti kérdés nem innen indult. A lényeg, hogy bármennyit be lehet fizetni, nem befolyásol semmit a bónusszal kapcsolatban, és ez tény, lehet csavarni bárhogy.

Ui: én nem arbitrázs miatt szoktam költözni, hanem mert belassítanak, így az arbitrázsos cuccos engem nem érint, általában teljes aktuális balance-szal át kell költözni.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 08, 2013, 23:08:33
"ha meg többet, akkor meg csak megnehezíteném a bónusz kiforgatását. "

Ez téves mondat nem nehezít semmit, nincs semmi összefüggés, bármennyit befizethetsz, az iroda utána külön kezeli a bónuszos alapot, a bónuszt, és a bónuszos tétekből nyert pénzeket. Ezeket nem is lehet kivenni a rollover végéig a bónusz elvesztése nélkül, de a bónuszon kívüli pénzekre ilyenkor is lehet kifizetést kérni. (ezt meg egy másik kolléga tudta rosszul), a bet365 egyébként nagyon korrekten vezeti ezt.

Nyilván, ha valaki csak a bónuszra megy, akkor nem érdemes befizetni többet, de az eredeti kérdés nem innen indult. A lényeg, hogy bármennyit be lehet fizetni, nem befolyásol semmit a bónusszal kapcsolatban, és ez tény, lehet csavarni bárhogy.

Ui: én nem arbitrázs miatt szoktam költözni, hanem mert belassítanak, így az arbitrázsos cuccos engem nem érint, általában teljes aktuális balance-szal át kell költözni.


Ha neked nem nehezíti meg, az jó hír, szerintem elég érthetően leírtam, miért nehezíti meg az én esetemben, vagy másoknak, ha nincs megfelelő nagyságú tőke a másik oldalon.  :)
A bet365-nél a rollover számítást valóban nem befolyásolja ha te nagyobb egyenlegből pakolgatsz, de ha a bónuszforgatásba beleszámítjuk az egyéb számlákon a bet365 miatt megtett téteket, akkor már igen. Értelemszerűen ami az egyik számládon van pénz, azzal máshol nem tudsz fogadni.

Aki a bónusz miatt fizet be elsősorban és nem több tízezres tétekkel forgat, az feleslegesen fizet be a szükségesnél többet. (főleg, hogy bankkártyával, skrillel, netellerrel egy perc alatt újratöltheti a számláját, ha mégis nagyobb összeg kell a fogadáshoz)

Na igen, általában a bónuszforgatás befejezéséig nem lehet egyáltalán pénzt kikérni az irodáktól, inkább ez rögzüljön, mint az üdítő kivételek, még ha ebben esetleg a bet365 rugalmasabb is! :)

Mondjuk régen voltam új ügyfél náluk, de mint ha  olvastam volna tőlük olyan figyelmeztetést, hogy a bónuszt törlik, ha folytatom a kifizetési procedúrát...
De lehet, hogy rosszul emlékszem.

Mindenesetre nálam alapszabály, hogy az első kifizetésig (azaz a sikeres azonosításig) egyébként sem tömök tele egy irodát pénzzel, mert nagyon nem mindegy, hogy ha gyorsan pénz kell (mert mondjuk pénteken kapok újratöltési ajánlatot valahova, ami csak két napig érvényes vagy éppen egy arb miatt kell befizetnem valahova) akkor azonnal elérhető az egyenlegem, vagy kell másfél hetet még várnom az azonosításra és az utalásra.
(vagy a bónusz kiforgatására! Ráadásul van, ahol ez nem is követhető, így napokig csak levelezgetés megy arról, hogy mennyit kell még forgatni.)

Persze ilyen szempontból a bet365 az egyik legjobb iroda, de egy tipico-ból hetek alatt lehetett csak kiszedni, miért nem fogadják el a skrilles befizetési igazolást az azonosításnál, a canbet 1-2 hét átfutással utal csak ki skrillre, a cashpoint a számlanyitás után az első fogadásomnál limitált, majd azt várták volna, hogy a 30 000 ft-os kezdőbefizetésemet forgassam meg egyszer a kifizetés előtt!
...Miközben nem kaptam bónuszt és 10-20 ft-ra korlátoztak.  :)
De mintha a bet365-nél is kéne lakcím azonosítást végezni, ami azt jelenti, hogy levelet küldenek ami azért pár napot igénybe vesz.
Ha a pénzünk nem áll fogadásban, akkor legyen lehetőleg hozzáférhető. Ha kevés pénzed van, azt részben tudod kompenzálni a pénz gyorsabb mozgatásával.

Szóval elhiszem, hogy 40-50 bet365 számla megnyitása után komfortosan mozogsz náluk, de aki újonc egy irodánál, annak van oka óvatosabbnak lennie a kezdetekben!  ;)



Üdv
ez a mobil-táblagép bónusz a régi ügyfeleknek csak akkor jár,ha ez még nem lett egyszer sem kihasználva?


Szükségem lenne egy ajánlókódra Bet365 regisztrációhoz - az "Ajánlja barátját" bónusz megszerzéséhez.
Részletek privátban!

Idézetet írta: Deszpi Dátum július 10, 2013, 11:08:11
Szükségem lenne egy ajánlókódra Bet365 regisztrációhoz - az "Ajánlja barátját" bónusz megszerzéséhez.
Részletek privátban!

Már tárgytalan, meg is volt rá az első jelentkező!