bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Azt hittem :
Kisléta-Nyírmihálydi meccsre mész ;D

És hogy-hogy nem szóltak a UK ip-cim miatt? A RedBet állandóan letilt ha a mobilnet olyan ip-ét oszt ki...

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 04, 2013, 03:15:31
(itt Magyarországra is sokszor keresnek embert)

Erről valami konkrétabbat tudsz mondani?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 04, 2013, 09:36:16
És hogy-hogy nem szóltak a UK ip-cim miatt? A RedBet állandóan letilt ha a mobilnet olyan ip-ét oszt ki...
Meglévő számlával a bet365 nem szarozik, újat nyitni kicsit nehezebb, de le lehet velük levelezni.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 04, 2013, 09:46:13
Erről valami konkrétabbat tudsz mondani?
Volt egy 20 oldalas PDF- fájl, abban volt leírva minden, a régi laptopon volt, megpróbálom megkeresni, csináltam róla biztonsági mentést, remélem megtalálom.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 04, 2013, 03:19:56
Komolyabb meccsekre két különálló embert is küldenek, valamelyik tuti lezárja időben. Angliában szinte lehetetlen megverni őket, de Magyarországon se könnyű, egy-két pálya van, ahol egyáltalán van egy pici esélye, de ott se sok.

Ha valakit érdekel, megpróbálom megkeresni a leírást, egyszer volt nálam egy ilyen, amit kiküldtek érdeklődésre. (benne van, hogy mikor mit kell nyomni, meg hogy mi ez az egész)

A meccseknek csak az 1-2%-a "komolyabb meccs", akkora kínálat van a bet365-nél, ez nem lehet probléma.  :)

Én is beszélgettem személyesen olyan emberkével, aki kisebb teniszversenyre beült egy headset-tel - nem akarták, hogy kiszúrják őket - a haverja meg egy közeli kávézóban nyomta laptopról a fülére kapott tippeket, amik ugye 100%-osak voltak, csak az volt a kérdés, hogy beér-e időben a fogadás.
Mondjuk ők direkt csináltak rossz tippeket is, hogy ne szúrjon annyira szemet.

Mindenhol emberek dolgoznak, akik hibázhatnak, illetve ne higgyétek, hogy könnyű végig koncentrálni órákat és azonnal reagálni! nekik ugye ezt kell tenniük.
Aztán ott a technika is...

Korábban már írtam, hogy a bet365 stream-jével meg lehetett verni ázsiai kosármeccseknél a bwint, illetve néha a műholdas digi tv-vel az irodák eredményfrissítését!
Ha ez így sikerül néha, akkor ehhez képest a helyszínen ülve nyersz még pluszba 3-5 mp-et.

Egyébként aki ott ül az iroda megbízásából, annak is értenie kell a játékot és a szabályokat, különben késve zár le egy megítélt büntetőnél. Na ilyenkor is meg lehet őket verni.
Az irodák inkább azzal büntetnek, hogy ha nagyon "élősködsz", akkor ugye limit jön és megnövelt várakozási időt kapsz.

Egyébként közvetlenül az iroda megbízásából kell nyomkodni vagy egy cég szervezi nekik ezt külön?

Ugye az eltérő frissítési gyorsaságból és néha az eltérő eredményből (lásd kosármeccsek!) számomra egyértelmű, hogy bizonyos esetekben különböző forrást (embert) használnak az irodák az eredménykövetéshez.
Lehet, hogy a bet365-nél nem lehet ezzel nagyot kaszálni - bár ők szerintem jobban elviselik az utolsó pillanatban beérkező nyertes tippeket - de ugye vannak gyengébb irodák.

 "büfé, pub,"

Most már tudom hol az emberük, amikor 10 percre beszürkülnek :beerchug:

Egyébként, kösz, hogy megosztottad velünk!
További sok zöldet :cya:

Lehet ilyen hibákat találni, és nyereségre szert tenni, de erre nem lehet hosszú távon alapozni szerintem.
Tegnap az egyik buki lemaradt egy 11-esről, valami kuvaiti meccsen.
A 86.perc volt, mikor szerintük 0-1 volt az eredmény, egyébként meg 1-1.
Tettem egy 20-ast 4,00-es oddson rá.
Elfogadták, a nyereményt is jóváírták.
De régen találkoztam ilyennel, és ezért nem éri meg napokat a gép előtt ülni.
Rosszul belőtt oddsok sokszor vannak, sok helyen, de olyan ritkábban, amikor olyanra lehet fogadni, ami már bekövetkezett.
Élőben is lehet ki kell menni 30 meccsre, míg tudunk tenni egy fogadást, akkor az hol éri meg?

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 04, 2013, 10:14:54
Volt egy 20 oldalas PDF- fájl, abban volt leírva minden, a régi laptopon volt, megpróbálom megkeresni, csináltam róla biztonsági mentést, remélem megtalálom.

Ez engem is érdekelne, főleg hogy mi az angol neve ennek a munkának. Küldenék egy CV-t az irodának, megpróbálnám csinálni :-)

Üdv!

Kaptam egy elég komoly, $200 100%-os sportfogadó bónuszt az irodához. Az lenne a kérdésem, hogy lehet úgy, hogy befizetem az összeget, aztán ha ott a bónusz akkor rögtön kifizetem? És a bónusszal játszok tovább?
Csak, mert elég nagy az összeg, és nem feltétlenül van a mellékzsebemben ennyi hirtelen :)
Köszi előre is.

Idézetet írta: stdavid Dátum szeptember 05, 2013, 10:24:11
Üdv!

Kaptam egy elég komoly, $200 100%-os sportfogadó bónuszt az irodához. Az lenne a kérdésem, hogy lehet úgy, hogy befizetem az összeget, aztán ha ott a bónusz akkor rögtön kifizetem? És a bónusszal játszok tovább?
Csak, mert elég nagy az összeg, és nem feltétlenül van a mellékzsebemben ennyi hirtelen :)
Köszi előre is.

Ilyet sehol sem lehet és ha belegondolsz normális is.

Nyilván arra gondoltam, hogy ha a saját befizetésem 1x már megforgattam, mert csak akkor rakják fogadhatóra a bónuszt alapból.
Okés, akkor kevesebbel fizetek csak be.

Idézetet írta: stdavid Dátum szeptember 05, 2013, 10:24:11
Üdv!

Kaptam egy elég komoly, $200 100%-os sportfogadó bónuszt az irodához.

Ilyen bónuszt, hogy lehet kapni?

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 05, 2013, 11:43:14
Ilyen bónuszt, hogy lehet kapni?
Sokat kell bukni, és sokáig nem kell játszani azon a számlán.:-)))))))))))

Nem egy nagy biznisz:-))

Sziasztok!

Regelnék bet365 re, forintot választanék pénznemnek. Ha magyar bankkártyáról töltöm fel az accountom, ugye nem váltja át a bank/oldal Euróra. Tehát pénzt átváltással nem bukok igaz? Kifizetésnek/befizetésnek mekkora a tranzakciós díja? Mintha boltban fizetnék a kártyával? Még ma jóváírják az összeget? A kártyára visszautalás mennyi időt vesz igénybe?

Előre is köszi a válaszokat!!!