bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


A bet365 szokott bonuszt adni szuletesnap alkalmabol?

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 05, 2013, 15:33:17
A bet365 szokott bonuszt adni szuletesnap alkalmabol?

Nem találkoztam még ilyennel. De Boldog Születésnapot !  ;)

Szuper! A helpdesk azt mondja h még igényelhetem! Megintcsak köszi!

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 05, 2013, 15:37:16
Nem találkoztam még ilyennel. De Boldog Születésnapot !  ;)

kossz  ::)

Nem adnak ezek szart sem :) Most volt nekem is 28.án, de egy sportfogadó oldal sem küldött még annyit sem emailben hogy Isten éltessen. Még a bwin sem.

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 05, 2013, 15:39:54
Nem adnak ezek szart sem :) Most volt nekem is 28.án, de egy sportfogadó oldal sem küldött még annyit sem emailben hogy Isten éltessen. Még a bwin sem.

kapjak be...

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 05, 2013, 15:07:26
Nem tudom hogy működik egy most nyitott számlánál, de én nagyon régen csináltam náluk, akkor még csak dollár alapú lehetett. Az első befizetési bónusztt viszont nemrég lőttem el, az 100 dolláros bónusz volt. Most pár hete kaptam ugye a szokásos szezon eleji bónuszt, az is 100 dolláros volt. Arra próbálok kilyukadni, hogy 100 dollár majdnem 23 ezer forint, eközben forintban 15 ezer a kezdőbónusz. A mobilos bónusz nekem 50 dollár (cirka 11 ezer ft) volt, forintosoknak 7500 forint. Nem tudom hogy működik az újonnan nyitott számlánál, de nagyon úgy tűnik, hogy a dolláros még átváltásokkal együtt is jobb buli.

Ha a kezdőbónuszon felül is szeretné valaki rendszeresen használni a számláját és nem tud dolláros helyről (skrill, neteller, bakszámla, bankkártya) tölteni és ott kifizetését fogadni, akkor elég gyorsan el lehet bukni a a váltásokkal a dollár bónusz előnyét.
Tehát nagy forgalomnál inkább az azonos devizanem a gazdaságosabb már rövid távon is.

Urak, most bonusszal együtt van 10rudim. Ha felrakom az egészet 4,75 ért a magyarokra, és lesz 47500 forintom (tehát több mint a kezdőtőke+bonusz háromszorosa=30.000Ft), majd az egészet felteszem a magyar-észten a magyarokra, akkor már kesselhetek is ki?

Ha 1,50 lenne legalább a magyarokra igen. De mivel nem lesz így nem

#2259 szeptember 05, 2013, 16:59:43, kevepapa
Értem. Tegyük fel hogy 1,3-al adják a mieinket az észtek ellen, és ha összekötöm még legalább egy 1,3 assal, akkor kötésben az már több lesz, mint 1,51. Így lehetséges? Vagy 1db önálló, 1,51 es eseményre kell ráforgatnom?

És még valami: egyből felrakhatom a 10 ropit, vagy először a befizetett 5-öt rá kell pakolnom egy 1,01-es oddsra pl?

Nem lehet összekombinálni két kisebből az 1.50et.

Egyszerre nem rakhatod fel a 10k-t mert  rendszer nem engedi,de úgy már igen hogy megrakod 5kval a magyarokat, ezzel aktíválod a másik 5kt és azt még egyszer felrakod..

5kval raktam a mieinket. A másik megnyílt 5-öt inkább pihentetem még. 

Azért kivan ez találva... Az 1,51 es feletti oddsoknál azért már bele lehet futni csúnya meglepetésekbe...

Esetleg vársz 15 percet az észt meccsen, és ha még 0-0, akkor simán lesz 1.5-ös odds :)

Idézetet írta: kevepapa Dátum szeptember 05, 2013, 17:11:47
5kval raktam a mieinket. A másik megnyílt 5-öt inkább pihentetem még. 

Azért kivan ez találva... Az 1,51 es feletti oddsoknál azért már bele lehet futni csúnya meglepetésekbe...

Igazából, ha megfelelő nagyságú téttel dolgozol (a bankodhoz viszonyítva), és tudod hozni a bónuszforgatás alatt a találatokra a matematikai átlagot (ezért fontos a tét/bank arány, hogy a kedvezőtlen szórás ne vigye el a tőkédet), akkor majdnem csak mindegy, hogy a minimum odds most 1,20, 1,50, vagy 2,00. Az efölötti min. oddsok viszont már tényleg kényelmetlenek lehetnek, főleg, ha az iroda pont az esélytelen oddsain spórol. Igaz Fortunawin? ::)

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 05, 2013, 16:27:15
Valóban, erre nem gondoltam. Bár nálam nagy forgalom van, csak hát póker is, és fogadás is dollárban fut, és személy szerint irtózok a forinttól. Pár hónapja adtam kölcsön haveromnak 100 dollárt, mire átfutott az én dolláros Skrillemen, az ő forintos Skrilljén keresztül a póker terembe, a 100-ból maradt kb 86 dollár, ha jól emlékszem. Át kell gondolni, hogy jobb nyilván, mert mindenki más összeget szán a mentálhigiéniás problémáinak fenntartására, és más módszerrel, illetve gyakorisággal bukja el a pénzét.

Ha linkelnék egy teljesen fekete képet, te arra is tudnád írni, hogy valójában ez nem fekete, hanem...ugye? :evilTiBon: hehe :P ;D

A feketéről az jutott eszembe, mikor zsenge kamaszkorunkban az öcsém próbált meggyőzni arról, hogy a fekete szín igazából nem létezik. Lehet, hogy igaz, de a kutyánkat én akkor sem tudtam sötétkéknek látni, hiába dörzsölgettem a szememet...