bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Az iroda szokott szülinapi bónuszt adni?Ti mit tapasztaltatok?

Idézetet írta: montini Dátum november 05, 2013, 10:41:21
Az iroda szokott szülinapi bónuszt adni?Ti mit tapasztaltatok?

Nem ad.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 05, 2013, 10:31:01
Ha viszont 300 ft felett volt az árfolyam, akkor simán nem fértél bele a 100 000 ft-ba...
(már 301 ft-os árfolyamnál sem)

Tegnap a középárfolyam volt 296-97 között, bőven felette kellett lennie.
(persze nem biztos, hogy ez volt a hiba)

Kisebb tételekben, emelkedő összegekkel, többször egymás után próbáltál feltölteni?
Az is segíthet a megfejtésben.

Ha 400 Ft lett volna az árfolyam akkor is lett volna rá fedezet,nem ez a gond, 150 € ig engedte amúgy feltölteni, 50s-vel.
nem nagyon tudok kiigazodni ezen, remélem  nem valami rejtett behajtás van ellenem, amiről nem tudok. :D

A kártyáknak lehetnek különböző tranzakció tipusokra különböző korlátai. Netbankon nem irja?

#2479 november 05, 2013, 16:12:12, Knapp
Idézetet írta: Dopamin Dátum november 05, 2013, 14:52:15
Ha 400 Ft lett volna az árfolyam akkor is lett volna rá fedezet,nem ez a gond, 150 € ig engedte amúgy feltölteni, 50s-vel.
nem nagyon tudok kiigazodni ezen, remélem  nem valami rejtett behajtás van ellenem, amiről nem tudok. :D

Ha inkasszó van a számládon, az egyből csökkenti az egyenlegedet.

Viszont bankkártya limit lehet az ügyfél kérésére illetve a bank által automatikusan is beállítva.
Ha nem szoktál a kártyával nagyobb összegeket költeni, akkor eddig nem derülhetett ki...
Ha értelmes a banki ügyintéző számlanyitásnál/kártyaigénylésnél, akkor megemlíti, hogy a limitet érdemes életszerűen beállítani, mert kisebb összeget lehet róla lelopni, ha gond van.  :)

Adott ingyen pörgetéseket a kaszinóban a Spiderman játékra, mint hűséges kaszinó játékos ;D Pedig sose toltam még.
Kipörgetett kemény 1.61$ -át. Jó, ajándék lónak ne nézd a fogát :)

Én is kaptam 10ingyen pörgetést,de ezt irja fizessek be hozzá.Természetesen ezt az emailben nem emlitik.
Úgy gondoltuk, hogy hűséges nyerőgép játékosként megérdemel egy jutalmat, így megajándékoztuk 10 ingyenes pörgetéssel a Spider-Man játékban.

Egyszerűen nyissa meg a Spider-Man játékot, és kattintson a Free Spins ikonra. Az ingyenes pörgetéseket november 12-én, 23:59-ig (GMT) kell igényelnie. Próbálja ki nyerőgépes játékunkat, és kövesse a Pókerember és a Zöld Manó ádáz csatáját.

Nekem is feldobta az ablakot játék előtt. Ha bármelyik produktumon van akár 1fillér is, azt utald át a kaszinóba és működni fog.. Én a sportról utaltam át a kaszinóba 0,03forintot és utána működött

jaja nekem is adott, 10 pörgetésre kaptam 61 centet :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 06, 2013, 14:29:11
Nekem is feldobta az ablakot játék előtt. Ha bármelyik produktumon van akár 1fillér is, azt utald át a kaszinóba és működni fog.. Én a sportról utaltam át a kaszinóba 0,03forintot és utána működött
Most nincsen 1eurocentem sem mert kikértem mindet pénteken,ma kellene megkapnom a pénzt.Irtam az angol ügyfélszolgálatnak,hátha megoldja,múltkor ahogy olvasom ez volt a megoldás.Ha nem akkor ugyis számitásaim szerint 7re kifizetnek és majd utalok egy 5öst.

én is ugyanígy vagyok s most irtam az ügyfélszolgálatnak hogy hogy lehetne megoldani s azt a választ kaptam hogy le kell tölteni a kaszinót s úgy megnyitni a játékot s akkor fogja engedni.

Sportszámláról 0.01 dollárt átraktam a kaszinós számlára és már jó lett :)

Nekem sem adja a pörgetéseket pedig utaltam pénzt a kaszinóba,igaz emailt sem kaptam a pörgetésekről :)

Akkor talán ezért..
CSak az emailben értesítettek jogosultak!

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 06, 2013, 15:16:59
én is ugyanígy vagyok s most irtam az ügyfélszolgálatnak hogy hogy lehetne megoldani s azt a választ kaptam hogy le kell tölteni a kaszinót s úgy megnyitni a játékot s akkor fogja engedni.
Letöltöttem és sikerült is pörgetnem.0,25centet adott,amit át is tettem a sportfogadószámlámra. :D