bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


#2490 november 06, 2013, 16:10:21, LFCfanBoti
kérlek segítsetek, nem tudom mi történhetett. Sikerült lepörgetnem 57.75 RONt (13 euró kb) s gondoltam hogy 50-et átteszek sportfogadásra a kaszinóból, át akarom tenni erre kijön vmi üzenet hogy hivatkozak nem tudom milyen kódra. Felkeresem az ügyfélszolgálatot s azt mondja hogy az az 50 RON függőben van s csak akkor kapom meg ha  a 7.75 RONt ami még marad megforgatom 50 RON értékben, s azt mondja hogy ez egy feltétel s senkinek sem engedi hogy áttegye, miközben ahogy látom többeteknek sikerült


na vagy 20 perc veszekedés után sikerült elérnem azt hogy áttegyék azt a pénzt a sportfogadási számlámra bonuszként s meg kell forgassam 3-szor min 1.5 oddson hogy kivehessem....


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 06, 2013, 16:05:43
kérlek segítsetek, nem tudom mi történhetett. Sikerült lepörgetnem 57.75 RONt (13 euró kb) s gondoltam hogy 50-et átteszek sportfogadásra a kaszinóból, át akarom tenni erre kijön vmi üzenet hogy hivatkozak nem tudom milyen kódra. Felkeresem az ügyfélszolgálatot s azt mondja hogy az az 50 RON függőben van s csak akkor kapom meg ha  a 7.75 RONt ami még marad megforgatom 50 RON értékben, s azt mondja hogy ez egy feltétel s senkinek sem engedi hogy áttegye, miközben ahogy látom többeteknek sikerült
Nem tudod ezt lefotózni pontosan?

Nekem csak azt jelezte ki h zárjam be a pókerklienst :D Én már több ilyen ingyenes pörgetéses lóvét raktam át sportfogadó számlára, mindenféle gond nélkül.
Esetleg próbáld meg úgy, hogy az egész összeget!? Talán úgy engedi..

lehet talán úgy kellett volna hogy az egészet de az 50 RON úgy eltünt hogy sehol abszólut sehol sem lehet látni.... most teszi állítólag át sport-ra bonuszként de nem értem mért úgy-.... 7.75öt sikerült át tenni kivehető összegként....

na megkaptam a pénzt úgy hogy 7.75 ron kivehető s 50 Ront meg kell forgassak, nem tudom hogy van ez mert abszólut nem értem de a lényeg hogy legalább már látom

Valakinek nincs valamilyen ötlete, hogy lehetne kivenni pénzt az irodától úgy, hogy ne kelljen a postai kód? Haveromnak már lassan egy hónapja bent van az irodánál a pénze és csak úgy fizetik ki ha megadja a postai kódot amit több mint egy hónapja nem kap meg. Igényelte már vagy 5x újra, beszélt telefonon velük, írt vagy 4 levelet, de csak azt fogadják el. Az angol ügyfélszolgálat meg nem is válaszolt a levelére.
Valami ötlet erre? Előre is köszi a választ.

Mennyi az átfutási ideje a kifizetésnek (utalás) az OTP felé?
30/10/2013 05:18:13 kezdeményeztem a kifizetés és még mindig nem érkezett meg...

 Mivel hosszú hétvége volt  nem banki nap ezért lehet akkár egy hét is! Utaltál már arra az Otp számlára máskor is?

Idézetet írta: inter08 Dátum november 06, 2013, 21:58:18
Valakinek nincs valamilyen ötlete, hogy lehetne kivenni pénzt az irodától úgy, hogy ne kelljen a postai kód? Haveromnak már lassan egy hónapja bent van az irodánál a pénze és csak úgy fizetik ki ha megadja a postai kódot amit több mint egy hónapja nem kap meg. Igényelte már vagy 5x újra, beszélt telefonon velük, írt vagy 4 levelet, de csak azt fogadják el. Az angol ügyfélszolgálat meg nem is válaszolt a levelére.
Valami ötlet erre? Előre is köszi a választ.
Rossz híreim vannak, egyszer én is jártam így, egyszerűen nem küldik a kódot. Én egy korábbi megfektetett számlánál használt IP címet használtam ennél az accountnál, emiatt geciztek. Egyszerűen nem indítják ki a pénzt a kód nélkül, kódot meg ugye nem küldenek. Nagyon gyanús, hogy ez elveszett pénz:-((((
Nagy összeg van rajta?

Idézetet írta: inter08 Dátum november 06, 2013, 21:58:18
Valakinek nincs valamilyen ötlete, hogy lehetne kivenni pénzt az irodától úgy, hogy ne kelljen a postai kód? Haveromnak már lassan egy hónapja bent van az irodánál a pénze és csak úgy fizetik ki ha megadja a postai kódot amit több mint egy hónapja nem kap meg. Igényelte már vagy 5x újra, beszélt telefonon velük, írt vagy 4 levelet, de csak azt fogadják el. Az angol ügyfélszolgálat meg nem is válaszolt a levelére.
Valami ötlet erre? Előre is köszi a választ.

Én egy esetben úgy verifikáltam a számlát, hogy a személyi mellett elküldtem a lakcímkártyát is, és a kódot akkor idejük sem volt kipostázni, mert gyorsan letudtam az iratokat és a forgatást is. Kifizetést megkaptam, kódot azóta sem, viszont nálad nem tudom, hogy működne-e így, mindenesetre én azért elküldeném egy közüzemi számlával társítva, hogy legalább "rajtam" ne múljon a dolog. Ja, és rendületlenül keresni és csesztetni őket!

Idézetet írta: Larsson Dátum november 07, 2013, 07:53:19
Mivel hosszú hétvége volt  nem banki nap ezért lehet akkár egy hét is! Utaltál már arra az Otp számlára máskor is?

Nem még, éppen ezért aggaszt egy kicsit, mivel ez egy webkártyához tartozó számla, a minimális összeget utaltam ki tesztként. 3-10 munkanap az átutalási idő.

Idézetet írta: stdavid Dátum november 06, 2013, 13:35:11
Adott ingyen pörgetéseket a kaszinóban a Spiderman játékra, mint hűséges kaszinó játékos ;D Pedig sose toltam még.
Kipörgetett kemény 1.61$ -át. Jó, ajándék lónak ne nézd a fogát :)

Első ingyen pörgetésre beadott 3 pókembert, amiből bónusz játék lett: 43,25 euróért cserébe. Utána is adott még egy kis aprót, így végül 44,65 euró lett az ingyen pörgetésekből, amit már át is utaltam a sportfogadás számlára. Mindig kicsit irigykedve és hitetlenkedve olvastam, hogy ingyen pörgetésből is lehet a pár eurónál többet nyerni, de végre összejött nekem is, tényleg nem lehetetlen. Jól kezdődik ez a nap!

Idézetet írta: nomac_ Dátum november 07, 2013, 09:44:03
Nem még, éppen ezért aggaszt egy kicsit, mivel ez egy webkártyához tartozó számla, a minimális összeget utaltam ki tesztként. 3-10 munkanap az átutalási idő.


Mielőtt haza utalsz szokták kérni a nemzetközi számlaszámot meg ilyeneket.

Idézetet írta: Larsson Dátum november 07, 2013, 10:25:43

Mielőtt haza utalsz szokták kérni a nemzetközi számlaszámot meg ilyeneket.

Azzal nem is volt gond, mindent beállítottam. IBAN / SWIFT/BIC kód.

Sziasztok.


Beregisztráltam 17 évesen bet365-re és Entropay-jel be is tudtam fizetni, azonban ugye kivenni már csak a beazonosítás után lehet. A kérdésem az lenne, hogy a számlám átírhatom még valahogy más nevére vagy a postai azonosítással megoldható így is a dolog?