bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


A max tét fölött nem enged tenni. Elvileg ez az a határ, amit vállal az iroda, hogy elfogad. Ennyit biztos tudsz tenni, de ha sokat játszol nagy téttel, és/vagy sokat nyersz, illetve ha arbitrázs oddsokat játszol, akkor jöhet a korlátozás vagy kizárás. Havi 100-150 ezret (Ft-ban értve) biztosan ki tudsz venni. Az más kérdés, ha hosszútávon ennyi a havi profitod náluk, azt nem biztos, hogy tolerálják. De a Bet365 még a nagy tűréshatárú irodákhoz tartozik.

Értem, köszi a válaszod:)
Esetleg ha valakinek van ilyesmi tapasztalata még, leírhatná.

Az a baj, hogy az irodák indoklás nélkül szoktak korlátozni vagy kizárni, ezért nem tudhatjuk, hogy mi váltja ki ezeket a lépéseket. Jó lenne egy-két belső infó  :).

#2643 január 07, 2014, 02:01:50, spmx
Idézetet írta: Irtis Dátum január 07, 2014, 01:39:27
Az a baj, hogy az irodák indoklás nélkül szoktak korlátozni vagy kizárni, ezért nem tudhatjuk, hogy mi váltja ki ezeket a lépéseket. Jó lenne egy-két belső infó  :).

Jah, nem lenne rossz. Esetleg egy ott dolgozó ember írhatna, ha olvassa... csak egy random supportos :) Olvastam ma valahol a fórumon régebbiek között olyat is, hogy az új accocat könnyebben limitálják, nekem meg teljesen szűz most... pedig volt egy 4 éves nagy forgalommal, mivel élőben rettenetesen tud pörögni a számla, csak hát eurós kellett :\

Ráadásul más irodát sem nagyon tudok keresni, vagy megosztva fogadni, mert (talán az unibet közelít) az élő fogadás mindenhol trágya. Vagyis 1-2 éve még az volt, ha esetleg ezt nézegetted, nem tudsz olyan irodát ami megközelíti a bet365 szintet?

Idézetet írta: spmx Dátum január 07, 2014, 01:58:31
Jah, nem lenne rossz. Esetleg egy ott dolgozó ember írhatna, ha olvassa... csak egy random supportos :) Olvastam ma valahol a fórumon régebbiek között olyat is, hogy az új accocat könnyebben limitálják, nekem meg teljesen szűz most... pedig volt egy 4 éves nagy forgalommal, mivel élőben rettenetesen tud pörögni a számla, csak hát eurós kellett :\

Ráadásul más irodát sem nagyon tudok keresni, vagy megosztva fogadni, mert (talán az unibet közelít) az élő fogadás mindenhol trágya. Vagyis 1-2 éve még az volt, ha esetleg ezt nézegetted, nem tudsz olyan irodát ami megközelíti a bet365 szintet?

Látok jeleket bizonyos irodáknál, hogy olvassák ezt a fórumot, de ez inkább hátrányos nekünk!  :D

Mire fogadnál igazából?
Mert oké, hogy a bet365 kínálata a legnagyobb élőben, de mivel ezt is használják a legtöbben, itt "középre" húznak a szorzók, más irodáknál találhatsz szélsőségesebb odds-okat is egy-egy területen, amin plusz pénzt kereshetsz.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 07, 2014, 12:34:38
Látok jeleket bizonyos irodáknál, hogy olvassák ezt a fórumot, de ez inkább hátrányos nekünk!  :D

Mire fogadnál igazából?
Mert oké, hogy a bet365 kínálata a legnagyobb élőben, de mivel ezt is használják a legtöbben, itt "középre" húznak a szorzók, más irodáknál találhatsz szélsőségesebb odds-okat is egy-egy területen, amin plusz pénzt kereshetsz.


:great:

Idézetet írta: spmx Dátum január 07, 2014, 01:58:31

Ráadásul más irodát sem nagyon tudok keresni, vagy megosztva fogadni, mert (talán az unibet közelít) az élő fogadás mindenhol trágya. Vagyis 1-2 éve még az volt, ha esetleg ezt nézegetted, nem tudsz olyan irodát ami megközelíti a bet365 szintet?

Tudom sokszor elhangzott már, de a William Hill is elég jó élőben (labdarúgásra gondolok, de nem tudom milyen sport érdekel). Szoktak ott lenni olyan események is, amelyeket a Bet365 sem hoz (Labdarúgásban most is van egy izraeli kupameccs, amire nem fogadhatsz a beten).

Idézetet írta: BvB_09 Dátum január 07, 2014, 13:38:03
Tudom sokszor elhangzott már, de a William Hill is elég jó élőben (labdarúgásra gondolok, de nem tudom milyen sport érdekel). Szoktak ott lenni olyan események is, amelyeket a Bet365 sem hoz (Labdarúgásban most is van egy izraeli kupameccs, amire nem fogadhatsz a beten).


izraeli kupameccs? :D :D
Mennyire lehetnek tiszták azok a meccsek...

Most nem a tisztaság számít, hanem a kínálat  :) Az unibet is elég jó élőben, úgyhogy van választás.

Minél több meccsen minél több alternatív lehetőség :) Szögletek, gólok, stb. Unibeten a meccs kevesebb mint bet365-ön, de a kínálatuk bejön.
WilliamHill-t megnézem akkor.

"Látok jeleket bizonyos irodáknál, hogy olvassák ezt a fórumot, de ez inkább hátrányos nekünk!  :D"

Knapp biztosan olvassák nekem mondta is telefonon egy ügyfélszolgálatos(ha jól emlékszem sportingbet).

Idézetet írta: kaloz01 Dátum január 08, 2014, 10:03:48
"Látok jeleket bizonyos irodáknál, hogy olvassák ezt a fórumot, de ez inkább hátrányos nekünk!  :D"

Knapp biztosan olvassák nekem mondta is telefonon egy ügyfélszolgálatos(ha jól emlékszem sportingbet).

Rájuk fogadni is mertem volna!  :D

Ha előfizetésessé teszem a bónuszforgatási "tippjeimet", az az ilyenek miatt lesz. hehe

Idézetet írta: Knapp Dátum január 08, 2014, 12:13:23
Ha előfizetésessé teszem a bónuszforgatási "tippjeimet"

...akkor lesz egy ingyenes konkurenciád. Persze megegyezhetünk, hogy ne legyen.  ;D

Egyszerűen nem értem hogy miért van az hogy bizonyos esetekben pillanatok alatt kiértékeli az iroda a fogadásokat miután befejeződött, más esetekben meg néha fél óra alatt sincs meg.
Megtettem az Izland-Norvégot...bejött, és jó 25 perc után sincs kiértékelve....miközben nem egy eldugott 3. osztályú arab zsebhoki mérkőzés volt....
Ezt csinálhatják szándékosan is a fogadók korlátozására...?
Agyfaszt kapok ha nem tudok tolni egy kis aprót a 7kor kezdődő NFL meccsre...

Javaslom írj nekik ilyenkor chaten (lehetőleg angolul) a fogadás ID-vel és hipp-hopp kiértékelik.