bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: akvadas Dátum február 22, 2014, 10:34:49
A kifizetésnél a banki átutalás helyett, hogy lehet beállítani a Skrill-t?

Ahhoz,hogy kifizetést kérj Skrillre,be kell fizess Skrillről.

Sziasztok, van valakinek valami tapasztalata a virtuális fogadásokról bet365-ön ? Konkrétan a focira gondolok. Ott is a két kimenetelre gondolok. Azt tudom, hogy egy RNG generálja az eredményeket, viszont statisztikákat nem lehet látni. Ami nagyon szembetűnő, hogy az általam vezetett mintában az eredmények 23,4% döntetlen. 1.28-1,33-at fizetnek arra hogy nem lesz döntetlen.

#2777 február 23, 2014, 07:05:01, Gake
Idézetet írta: akvadas Dátum február 22, 2014, 10:34:49
A kifizetésnél a banki átutalás helyett, hogy lehet beállítani a Skrill-t?


Idézetet írta: Pikaa Dátum február 22, 2014, 10:38:52
Ahhoz,hogy kifizetést kérj Skrillre,be kell fizess Skrillről.

Az még nem is elég, hogy befizetsz a Skrillről. Először mindig oda utalják a pénzt ahonnan Te küldted.
Én is hiába mondtam nekik, hogy az a számla már megszűnt mert nem voltam a bank kondícióival megelégedve. Azt mondták Chat-en, hogy akkor is előbb oda kell küldeniük, és majd a bank visszaküldi akkor lehet máshová utalniuk. Ez az angol pénzmosási törvényben van szabályozva. Pedig minden azonosításom megvolt telefon, postacím minden szar. Több mint két hétig szarakodtak. Rohadt idegesítő volt, persze az ember mindig be van szarva, hogy lenyúlják a pénzét.
Viszont, ha meg józan fejjel végig gondoljuk, ez a biztonság, bürokrácia, valahol a mi érdekeinket is szolgálja.

Hello!

Az lenne a kérdésem hogy  van egy aktív bónuszom amit itt nyertem bet365ligában és ha nyerek még egy másik bonuszt akkor az nem veszik el?
Kipörgetem az aktívat pár nap alatt és akkor aktiválom a másikat?

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum február 23, 2014, 18:57:45
Hello!

Az lenne a kérdésem hogy  van egy aktív bónuszom amit itt nyertem bet365ligában és ha nyerek még egy másik bonuszt akkor az nem veszik el?
Kipörgetem az aktívat pár nap alatt és akkor aktiválom a másikat?

Nem fog elveszni x ideig

raktam egy kombiban egy fogadast . Nancy - Orleans francia kosarlabdamerkozesre a tippem pesig Nancy+2.5 volt. Dontetlen lett a 4.negyed vegen azonban hosszabitasban az Orleans nyert 83-87 re es a fogadasomat vesztesnek iteltek meg. ehhez kapcsolodna kerdesem h miert a hosszabbitassal egyutt biraltak el a tippemet?en ugy tudom h a 4.negyed vegekor szuletett eredmeny az ervenyes.

Bet365 kosárlabda meccs esetén a hosszabbítást is beleszámolja.

Idézetet írta: nida1 Dátum február 25, 2014, 00:41:58
raktam egy kombiban egy fogadast . Nancy - Orleans francia kosarlabdamerkozesre a tippem pesig Nancy+2.5 volt. Dontetlen lett a 4.negyed vegen azonban hosszabitasban az Orleans nyert 83-87 re es a fogadasomat vesztesnek iteltek meg. ehhez kapcsolodna kerdesem h miert a hosszabbitassal egyutt biraltak el a tippemet?en ugy tudom h a 4.negyed vegekor szuletett eredmeny az ervenyes.

Ha kétesélyes fogadás volt akkor igen beleszámít a hosszabbítás.

Sziasztok! Egy olyan hatalmas gondom lenne, hogy elobe akartam tenni es beirtam a tetet(nagy osszegrol van szo), de nem akartam megtenni, es veletlenul ramentem es megtette a fogadast...vesztes lett a fogadas, ilyenkor lehet valamit csinalni??? megkoszonnem a segiseget!

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 26, 2014, 18:43:16
Sziasztok! Egy olyan hatalmas gondom lenne, hogy elobe akartam tenni es beirtam a tetet(nagy osszegrol van szo), de nem akartam megtenni, es veletlenul ramentem es megtette a fogadast...vesztes lett a fogadas, ilyenkor lehet valamit csinalni??? megkoszonnem a segiseget!

Biztos nem fogják visszaadni.

Én hasonlót tegnap az Unibetnél játszottam el:
- kiválasztottam egy nagyobb szorzót
- beírtam a tétet
- megnyitottam egy másik lapot
- majd visszanézve meglepve láttam, hogy a fogadást elfogadta

szerencsére jött a szelvény.  :beerchug:

Idézetet írta: akvadas Dátum február 26, 2014, 18:47:52
Biztos nem fogják visszaadni.

Én hasonlót tegnap az Unibetnél játszottam el:
- kiválasztottam egy nagyobb szorzót
- beírtam a tétet
- megnyitottam egy másik lapot
- majd visszanézve meglepve láttam, hogy a fogadást elfogadta

szerencsére jött a szelvény.  :beerchug:


A te esetedben visszaadtak volna a tetet  ;D

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 26, 2014, 18:43:16
Sziasztok! Egy olyan hatalmas gondom lenne, hogy elobe akartam tenni es beirtam a tetet(nagy osszegrol van szo), de nem akartam megtenni, es veletlenul ramentem es megtette a fogadast...vesztes lett a fogadas, ilyenkor lehet valamit csinalni??? megkoszonnem a segiseget!

Így utólag már esélytelen...

Nekem pár napja volt pont a bet365-nél, hogy egy nullával többet ütöttem, úgy küldtem el a tippet.
Volt még egy napom a meccsig, így megpróbáltam a chaten töröltetni és "kivételesen" meg is tették.

Ha nem sikerül, akkor megpróbáltam volna máshol levédeni, hogy ne bukhassak olyan nagyot.

Beszéltem a cseten a nővel, azt írta tovább küldi a vezetőségnek, bízzak vagy felesleges???

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 26, 2014, 19:44:05
Beszéltem a cseten a nővel, azt írta tovább küldi a vezetőségnek, bízzak vagy felesleges???

Esélytelen!