bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában


1% esélyed van kb..

Miért.. Azért mert ha meg nyert volna nem reklamálnál hogy töröljék mert elütötted.. Sajnos ez így túl átlátszó. még akkor is tényleg véletlen volt.

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 26, 2014, 19:53:39
Mert?

Ilyen erővel bárki kérhetné, hogy töröljék a vesztes fogadását, mert csak véletlenül rakta meg. Ez van, tanulni kell a hibákból.

Idézetet írta: nasgur Dátum február 26, 2014, 20:07:52
1% esélyed van kb..

Miért.. Azért mert ha meg nyert volna nem reklamálnál hogy töröljék mert elütötted.. Sajnos ez így túl átlátszó. még akkor is tényleg véletlen volt.


Jolvan...akkor befejeztem ezekkel...volt ra mar nem is 1 pelda hogy visszafizettek...

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 26, 2014, 19:53:39
Mert?

Most tényleg visszakérdezel,hogy miért????   :o  ;D

Én még 1% esélyt sem adnék....

Most mondom, ha visszaadják, megyek megreklamálom Babos páros meccsre tett tétem.. :DDD

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 26, 2014, 20:19:00

Jolvan...akkor befejeztem ezekkel...volt ra mar nem is 1 pelda hogy visszafizettek...

Befejezted ezekkel ? Mit gondolsz hogy van olyan iroda aki ilyen esetben visszaadja a pénzt ?

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 26, 2014, 20:25:57
Most mondom, ha visszaadják, megyek megreklamálom Babos páros meccsre tett tétem.. :DDD


Nem egy helyen olvastam hogy visszaadtak a feltett tetet...

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 26, 2014, 20:35:16

Nem egy helyen olvastam hogy visszaadtak a feltett tetet...

Akkor ők valószínűleg rögtön akkor szóltak miután megtették, de mivel te élőben tetted gondolom hamar meg is lett a kimenetele és utána szóltál. Ha eredmény után szólsz akkor tuti hogy egy iroda sem adja vissza.

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 26, 2014, 20:35:16

Nem egy helyen olvastam hogy visszaadtak a feltett tetet...

És most erre akarsz alapozni?!

Egyébként tök mindegy, hogy reménykedsz-e vagy sem, mert semmit nem befolyásol.
Kezeld úgy, hogy elcseszted és ezt a pénzt bebuktad. Ha valami hatalmas mázlid van, akkor még visszakaphatod.
Egyébként a "sors" majd valahol máshol úgyis visszaadja, ha most neked neked volt igazad.

Juhé,visszafogok igényelni néhány milliót a bet365től :D

Idézetet írta: Knapp Dátum február 26, 2014, 20:41:14
És most erre akarsz alapozni?!

Egyébként tök mindegy, hogy reménykedsz-e vagy sem, mert semmit nem befolyásol.
Kezeld úgy, hogy elcseszted és ezt a pénzt bebuktad. Ha valami hatalmas mázlid van, akkor még visszakaphatod.
Egyébként a "sors" majd valahol máshol úgyis visszaadja, ha most neked neked volt igazad.

Hat valamennyire remenykedek...de sok eselyt sajnos nem latok ensem...

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 26, 2014, 21:06:17
Hat valamennyire remenykedek...de sok eselyt sajnos nem latok ensem...

Ha a mostani tet tobbszoroset elvesztetted mar naluk korabban es ugy gondoljak 'normalis' fogado vagy, akkor van egy kis eselyed hogy promocios jelleggel visszaadjak.

Idézetet írta: lunatik Dátum február 26, 2014, 22:32:18
Ha a mostani tet tobbszoroset elvesztetted mar naluk korabban es ugy gondoljak 'normalis' fogado vagy, akkor van egy kis eselyed hogy promocios jelleggel visszaadjak.

vesztettem mar el igen

Sziasztok! Azt irta a no cseten ezzel a dologgal kapcsolatban hogy 2-3 nap mulva irnak! Ha nem irnak akkor foglalkozzak meg ezzel szerintetek vagy?

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 27, 2014, 23:25:29
Sziasztok! Azt irta a no cseten ezzel a dologgal kapcsolatban hogy 2-3 nap mulva irnak! Ha nem irnak akkor foglalkozzak meg ezzel szerintetek vagy?

Mindenképpen foglalkozz vele!

(az ellenkezőjéről úgysem fogunk tudni meggyőzni)